דרושים

מוכנה להתראיין גם כן

אבל לא בטלוויזיה - הבעלול לא יאהב את זה. מקווה שאתאים (אני אמא לתאומים מ-IVF, כך שכך או כך לא אצא נפגעת אישית מהגזרות, אבל אשמח לתרום את הסיפור שלי).

מוכנה להתראיין (אסנת של שלומי)

למרות שאתמול טענו שהסיפור שלי לא מספיק "קורע לב"... בגלל בעיית זרע קשה, הטיפולים שלנו נמשכו 3 שנים, למרות ש"רק" 3 הפריות והזרעה. בדרך לילד השני אנחנו כבר 10 חודשים בטיפול- ליתר דיוק זה הטוסיק של שלומי שסופג את הזריקות כל יום :) אני רוצה להדגיש, גם אם לא אתראיין באופן אישי, חשוב שיתראיינו גם הורים לילד אחד, שיבהירו את הרצון שלנו להיות משפחה, ולא להשאיר את ילדנו ילד יחיד.

kasa

New member
אני חושבת שחשיפת הורים לילד אחד

אשר רוצים להגדיל את המשפחה בתקשורת - עלולה ליצור אנטגוניזם נוראי כלפי כל מטופלות הפריון (אנטגוניזם שגם כך לא תמיד נחסך מאיתנו), העדר אמפטיה מצד נציגי העם והציבור עצמו, ובסופו של דבר - עלולה לפגוע קשות בסיכויי כל המאבק זה. עם כל ההבנה והחשיבות לרצון להגדיל את המשפחה, כאשר על כף המאזניים עומד מצד אחד הרצון להגדיל משפחה, ומצד שני - תרופות מצילות חיים - ברור לכולנו מהי הברירה המועדפת. אני חושבת שנכון להיום יש הרבה יותר הבנה ואמפטיה לזוגות חשוכי ילדים אשר בסה"כ מבקשים ילד, מאשר למשפחות המעוניינות להגדיל משפחתם. לכן - לא הייתי חושפת רצון זה בציבור, ולא הייתי כורכת זאת באותו מאבק. לעניות דעתי, יש לנו סיכוי רב יותר להביא תוצאות, ולזכות להבנה רחבה בהצגת זוגות חשוכי ילדים, ו/או זוגות שהרו לאחר טיפול חמישי. לא הייתי מציגה בתקשורת "רצון להרחבת משפחה". עם כל הכאב, זה נראה כמעט כמו "צרות של עשירים" מול הקיצוצים האיומים שהאוצר גוזר על כולנו.

מצד שני, מאד יעורר אמפטיה לראות את

הילדים שאולי לא היו נולדים אם החוק היה נכנס לתוקפו לפני שנה או שנתיים. ולכן לדעתי, מי שיכולה לחשוף את ילדיה שנולדו אחרי 6 הפריות ומעלה (כמו הכתבה שעשו על נורה ) זה יעורר דעת קהל חיובית!

kasa

New member
עם זה אני לחלוטין מסכימה, ואבהיר

שוב את דבריי (עבורך, מרב). זה בהחלט ראוי, ורצוי להציג ילדים, בעיקר אלו שנולדו לאחר 5 טיפולים ומעלה מכך. אני בטוחה שזה יעשה את העבודה המשכנעת בצורה הטובה ביותר. וזה רעיון מעולה, בעיניי !! מה שאני פוסלת הוא את הרעיון להגיע לתקשורת ולשידור ולהגיד: "הנה, זה הילד האחד היחיד והמיוחד שלי, ואני רוצה עוד. אז תממנו לי..." - הסיכוי שברגע זה יירד לטימיון כל המאבק שלנו הוא גדול. כי אף אחד במדינה לא מוכן לוותר על תרופות מצילות חיים לטובת הרחבת המשפחה. אבל הרבה אנשים מסוגלים לתמוך במאבק של זוגות חשוכי ילדים כל עוד הוא מאבק לילד ראשון ולכם גם נתפס כמשהו הכרחי, חיוני, ואף מציל חיים. (את מוזמנת לקרוא תגובתו של אברי גלעד מאתמול בפורום "פוריות", ותגובות רבות בעיתונות הכתובה המבינות את הצורך בילד ראשון, ומעודדת מתן תמיכה לטיפול לצורך הבאת ילד ראשון, אך שוללות מתן תמיכה להרחבת משפחה). בעיניי רבים, הכמיהה להרחבת המשפחה אינה דומה לכמיהה לילד ראשון - והצגתה בתקשורת - תוריד את כל האמפטיה והמאבק הזה לטימיון, ועלולה לגרום לאנטגוניזם כלפי כל מטופלות הפיריון. ומרב, את ההחלטה אם להחשף או לא - תשאירי לשיקוליי. תודה.

המאבק הוא של כולנו

המאבק הוא לא רק של המטופלות לקראת ילד ראשון. הגזרות של ביבי מדברות על קיצוצים בטיפולים לקראת ילד ראשון, ולקצץ לחלוטין את הטיפולים לילד שני. תסתכלי מסביב ותראי כמה מאיתנו נלחמות לילד השני. תסתכלי רגע על עצמך בעוד שנה, לא היית רוצה להלחם על הילד השני? עם אנחנו נעלה רק את מספר ההפריות שקוצץ ולא את הטיפולים לילד השני הממשלה יכולה להחליט שיש צדק בדברים ואמנם יעלו את מספר ההפריות אבל לא יעזרו לנו בילד שני. נכון זאת תהיה הצלחה חלקית. אבל אנחנו נפגע מזה. קאסה יקרה, אנחנו מסתכלים אחורה לאיפה שהינו לפני זמן קצר ונלחמים בשבילכם. תסתכלי קדימה על המקום אליו את שואפת להגיע ותלחמי בשבילנו. תחשבי על הילד שלך שיגיע לגיל 3 ומעלה ויגיד לך "אמא, ליום ההולדת אני רוצה תינוק" ומה תגידי לו? המאבק הוא של כולנו! בואו נשאר מאוחדים

kasa

New member
שרה יקרה, אני מדברת ממש מאותו

הצד של המתרס. אלא שמנסה גם לשמור על מידת רציונליות מסויימת. וגם, מנסה לחשוב באיזה מקום גדולים סיכויינו להשיג את מבוקשנו. וצר לי, אך אני באמת ובתמים חושבת שבכדי לקדם את האינטרס הזה - עלינו לזכות בתמיכה ציבורית ובעיקר - בתמיכת קברניטי העם. תמיכה שחסרה לנו היום. אני חושבת שברגע שתעמוד מול מקבלי ההחלטות החלטה בדבר "הרחבת המשפחה" מול "טיפולים מצילים חיים" - אין לי בכלל ספק במה יבחרו נציגי העם. ולעניות דעתי, בצדק. אני מדברת מאותו המקום שלך ומאותו הכאב שלך. ועם זאת, נדמה לי שבשעה שבה מקצצים לנו בחינוך, בבטחון ובבריאות - זה נראה כמעט בלתי נתפס לבוא ולדרוש "הרחבת משפחה". הייתי רוצה לקוות ולהאמין שזה יהיה אחרת. אך עושה רושם כי סדרי העדיפויות במדינה השתנו. וכנראה שנצטרך להילחם על הדבר שיש סיכוי גדול יותר לקבל, וממנו - להמשיך הלאה. אך להילחם על הכל, ולקבל כלום - אין זה בעיניי צעד חכם.

bambi123

New member
צודקת במאה אחוז

את צודקת. אסור בשום פנים ואופן להילחם רק על הילד הראשון. צריך לדבר על החבילה הכוללת. לא לקיצוץ!!!

Kasa, אין לי שום בעיה לפנות את הבמה

ואת המקום שהצעתי ליטול בו חלק על מנת לתת למי שעדיין לא זכתה בילד את הבמה. הבעיה היא שכמות האנשים שמוכנים להיחשף היא כל כך קטנה, שאם ננפה את כל מי שמייצג "צרות של עשירים" כהגדרתך, נישאר בלא כלום. אם את מוכנה לבוא למפגש מחר ולתפוס את מקומי - בבקשה. אם לא, אני אהיה שם, אחרת נראה מגוחכים.

גנדלפית

New member
בניית מאגר מרואיינות

תודה רבה לכל המתנדבות לחשיפה בתקשורת הרצוי הוא לבנות "בנק " מרואיינות פוטנציאלי אשר יוגדר על פי מספר פרמטרים מספר הטיפולים בעלי ילדים/ללא ילדים קבוצת גיל לדוגמא: 20-30 30-38 39-40+ 44+ בכך יעמוד לרשותינו מאגר מסודר לכל אחת מבקשות המדיה (וכן, בדרך כלל יש להם מספר קריטריונים למרואיינים המבוקשים) שיהיה לכולנו המשך יום נעים גנדלפית

בתור צרכן של המאגר

אני אשמח אם כל מי שמתפקד למאגר יתן/תתן את מלוא הפרטים גם אם נראים שוליים. כמובן שאת הפרטים לתת במסר גיל, היסטוריה בטיפולים, מצב משפחתי, איזור גיאוגרפי, מידת הפניות ברמת ימים ושעות, השתייכות למגזר כזה או אחר וכדומה

נורא רוצה לעזור אבל...

אני מתפנה רק בעוד שבוע וחצי (ערב ראש השנה). עד אז אילן בחו"ל ואני לבד עם כל השלושה
בינתיים אני רק כותבת מכתבים לח"כים, אנשי תקשורת ותגובות בפורומים שונים. אם בעוד שבוע וחצי זה עוד יהיה רלוונטי אז קחו אותי בחשבון
ואני מודה לכל הפועלים לפני הקלעים ומאחוריהם במאבק החשוב והצודק הזה
מקרב
תודה לכם!

נועם@בת

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif בנק מתראיינות

מי שמוכנה להתראיין תכנסי בבקשה הודעה בלוח (לוחות- סרגל כחול בראש העמוד). נא להכניס למטה קישור לכרטיס האישי. כלומר- ללחוץ על השם שלכן, כשיפתח הכרטיס האישי העתיקו את הכתובת שלו בלי ה http שמופיע בתחילת הכתובת. נועם

neta2

New member
אוףף אין לי http אין כתובת בכרטיסי

האישי, איך עושים זאת?

נועם@בת

New member
מעתיקה את הכתובת בראש הדף

כאשר נפת הכרטיס האישי שלך- למעלה למעלה בעמוד הדפדפן שלך יש שורץ כתובת (Addressבלע"ז). ולצורך הדוגמא, הכתובת של הכרטיס האישי שלך היא http://www.tapuz.co.il/pcards/showcard.asp?forumuserid=175540 נועם

shirai

New member
לא מצליחה להכנס

מוכנה להתראיין אבל לא מצליחה להכניס את עצמי

shirai

New member
לא מוצאת

לא מוצאת את הכתובת שלי. מתנצלת, אני חדשה בעסק הזה של פורומים ומחשבים

למעלה