דרושים

גנדלפ1

New member
דרושים

ערב רע - גם היום הגזירה בעינה עומדת ואנו זקוקים לעזרה - לא רוצים להשמע בכיינים אבל לא עומדים בנטל... דרושים: 1. נשים וגברים המוכנים להתראיין - לא סביר שאותם אנשים יתראנו שוב ושוב, שאנו אומרים שישנם אלפי אנשים במאבק. שוב לא צריך להחשף - לא בקול, ולא במראה!!!! 2. עזרה בגיוס תרומות 3. אנשים עם קשר למוטי מורל או לוביסטים "קליברים" אחרים 4. קשר למגזר הערבי 5. אנשים עם קשר לעורכי-דין שמתמחים בפניות לבג"ץ 6ץ קשרים אישיים לחברי ליכוד, מפדל, שינוי גיא וטובי

neta2

New member
מוכנה להתראיין

אם כי איני מוכנה להחשף בטלוויזיה, ואם זה לא כלול אזי אין שום בעיה!! קחו אותי בחשבון. וכל עזרה בגיוס תרומות. שולחת מסר

מוכנה להתראיין בכל מדיה

החלום גדול מהמבוכה להיחשף, לא בושה, אלא מבוכה. אני לא מתיימרת חלילה "להשוויץ" או משהו בסגנון, אבל אני חשבת שאני די רהוטה ויכולה להעביר מסרים רציונליים ואמוציונליים כאחד. אם לא יהיה כאן בוושינגטון הוריקן מחר, כפי שצפוי, אהיה ביום שישי בבית. החופשה שלנו ממש נהרסה, אנחנו מודאגים ומתים כבר להיות בבית ולראות מה אפשר לעשות. זוהרה שפוחדת ממש שתמד תשאר רק "דודה של" ....

מריםXX

New member
זוהרה!!!!!!!!!!!!!!

אוי, כמה שאת חסרה כאן. צר לי מאד על החופשה שנהרסה. מקווה שההוריקן יפסח על וושינגטון, שתחזרו ושנעבור ביחד (וננצח) את ההוריקן שמשתולל פה.

מריםXX

New member
ועוד משהו

ביום ראשון אני אצל המזוקן. אז אולי נוכל להתפספס שם שוב?

neta2

New member
אהובה.

מצטערת כל-כך שהחופשה נהרסה
מחכה לך בכיליון. את באמת חסרה.

פרח שדה

New member
לי יש קשר לעו"ד שמתמחה בבג"צים

רק שלא ברורה לי העילה. אף אחד לא מנסה לשלול מאיתנו את הזכות להרות. רק לא רוצים שהמדינה תממן את זה.

אם יש לך קשר עם עו"ד שמתמחה

בבגצ"ים אנחנו נצליח לסייע לו למצוא את העילה להגשת הבג"ץ. אפשר להיתלות בכמה וכמה שאלות, נשמח אם ייצור קשר עם מטה המאבק.

בעלי העו"ד

טוען שיש לממשלה זכות להחליט את איך מחלקת את כספיה, ולכן אין שום עילה לפניה לבג"ץ. יכול להיות שיהיה אפשר למצוא משהוא כדי להתחיל איתו, אבל- מה שהממשלה עושה- הוא מרגיז, כואב, גודע תקווה וכו'. אבל בהחלט חוקי. בג"ץ לא יוכל להתערב. (גם אם ירצה מאוד)

פרח שדה

New member
זו גם דעתי

אבל אני בכל זאת מנסה להשיג את העו"ד, אולי יהיה לו רעיון יצירתי.

ליהיS

New member
תקנו אותי אם אם אני טועה

חשבתי שמטרת בג"צ היא לשפוט למען הצדק ולא ע"פ החוק? או משהו כזה? בשונה מבתי המשפט הרגילים. הרי לשם כך אנשים פונים לבג"צ לא?

פרח שדה

New member
השם שלהם מטעה אותך...

בג"צ הוא בית המשפט העליון, הערכאה הכי גבוהה במדינת ישראל, אבל גם הם פועלים במסגרת חוקים (אותם מחוקקת הכנסת, כידוע). איבדת צדק? בית משפט זה לא המקום לחפש אותו.

רחל5

New member
מה לגבי אפליה?

המדינה משקיעה הון עתק בהריונות, לידות, גידול, בריאות וחינוך לילדים של אחרים, זאת מתוך מס הבריאות, דמי ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע"מ, מס רווחי הון, מכס, ועוד מיסים שונים שכולנו משלמים, ולא זורקת לנו אפילו עצם?!

אני מוכנה להתראיין

אני מוכנה להתראיין ברדיו או בעיתונות. המחשבה על הטלוויזיה עדיין קשה לי (אבל אני עובדת על זה). בהצלחה לכולנו!

מיכל @

New member
אני מוכנה להתראיין

הבעל אוסר טלוויזיה בינתיים, אבל כל מדיה אחרת מקובלת. כמו כן, יש לנו קשר לגורמים מסויימים במפלגת שינוי. אבל נגה וליאור כבר יודעים מזה.

למעלה