אני צריך המלצה קטנה...

נטעש

New member
ברור! שתיכן גרות במשגב, נכון?

זו לא אמורה להיות בעיה

נטעש

New member
נראה לי... או שאני מתבלבלת?

באחת ההתפקדויות אני חושבת שהיה מוזכר ששתיכן גרת במשגב. אבל אם לא, אנחנו נסדר את זה ששתיכן תקראו

limilu

New member
לא, אבל אני גרה די קרוב למשגב ../images/Emo3.gif

נסתדר.

JustRain

New member
איפה?

אם את גרה בעכו/כרמיאל, זה יכול להסתדר בקלות.

limilu

New member
לא גרה בכרמיאל, אבל אמא עובדת שם,

ויש לי גישה די קלה לשם.

האבק

New member
אנחנו לא מתחרים...

אבל אם כן היינו מתחרים, ללא ספק מיתופיה לוקח ובגדול

דאבל טרילוגיה של הסופרת רובין הוב

הטרילוגיה הראשונה: 1-שוליית רוצח 2-רוצח מלכותי 3-שליחותו של רוצח 1-שליחותו של ליצן 2-הליצן המוזהב 3-גורלו של ליצן יש עוד טרילוגיה אבל לא קראתי אותה עדיין. מומלץ מאוד אם יש לך הרבה מאוד זמן פנוי

אליה94

New member
טוב. (אני אוהב להתחיל ככה!)

(זה כ"כ חיובי!) יש בהתחשב במבצעים ובהנחות שמותנות באלף ואחד תנאים (היא ממש הוציאה שם חוברת בגלל מבצע אחד!) החלטתי לקחת שלושה ספרים- ראיתי את המדריך והוא היה דק מדי וגם הוא חלק מסדרה גדולה שעולה מספיק כסף בשביל להצדיק שלא לקנות אותה. בסוף לקחתי את "ילדי המנורה" (סדרה בת שני ספרים) שראיתי שם ,ולפי התקציר התעניינתי מאוד. לקחתי עוד ספר (לא סדרה) שנקרא "מנהרות" והמליצו לי עליון בפעם הקודמת ולא לקחתי (אני סומך על העבר-ככה קרה לי גם עם "המצפן". תודה לכל מי שהמליץ ואולי נעזר ברשימה לפעמים הבאות! הדבר הרגיל, יום מהנה ותודה שוב!

נטעש

New member
ילדי המנורה זו לא סדרה בת שני ספרים!

יש עוד שני ספרים שצריכים לצאת בארץ
*מחכה בקוצר רוח לרביעי* אני מקווה שתהנה ממנה

אליה94

New member
תודה.

המוכרת אמרה שיש שניים, היא לא הזכירה שצריכים לתרגם. ושוב תודה. הדבר הרגיל ויום מהנה!

JustRain

New member
המדריך דק, אבל שווה כל מילה

בכ"מ, הגיוני שתמצא אותו בספרייה. מקווה שתהנה מהספרים

limilu

New member
זאת טריפל טרילוגיה!

אסור למחוק ככה את סדרת "הספינות החיות", אפילו אם לפי דעת הרוב היא לא כ"כ מוצלחת. היא מאוד קשורה וכדאי לקרוא אותה מבחינת הבנת הדברים באופן כרונולוגי. חוץ מזה, אני ממש אהבתי אותה.

נכון שכחתי אותה

עוד לא קראתי את טרילוגיית "הספינות החיות" אז אני הרבה פעמים שוכח שהיא קיימת בכלל, אבל אני מתכוון לקרוא אותה בקרוב

למעלה