אל תגידו לי לא לפחד מאנשים

גמד הונגרי

Active member
אני לא הבנתי מה מצחיק
הוא צוחק על הצגת ה"כיפה אדומה" שלך
בלילה הזאבים צדים
לא אכפת לזאבים מה כתוב בשעון
אכפת להם שחשוך והרחובות ריקים
וכיפה אדומה מסתובבת לה לבדה. תמימה ולא מבינה מה קורה
1707928422148.jpeg לא לימדו אותך לא לדבר עם זאבים?

נערך לאחרונה ב:
הוא צוחק על הצגת ה"כיפה אדומה" שלך

בלילה הזאבים צדים
לא אכפת לזאבים מה כתוב בשעון
אכפת להם שחשוך והרחובות ריקים
וכיפה אדומה מסתובבת לה לבדה. תמימה ולא מבינה מה קורה
צפה בקובץ המצורף 98925
איזו הצגה? איזו תמימות? מה קשור כיפה אדומה?
מי אמר שאני לא מבינה מה קורה או שאני תמימה?
באחד המשפטים הראשונים של הפוסט כתבתי שכשהוא רק ניגש אליי הייתה לי מחשבה שהוא מנסה להתחיל איתי, אבל נתתי לו ליהנות מהספק וחשבתי שאולי באמת הוא לא יודע איך להגיע לאן שהוא צריך להגיע.
אני ניסיתי לעזור לבן אדם שחשבתי שאולי צריך עזרה, ולא רציתי להתעלם ממנו כי אולי הוא באמת צריך עזרה, ועכשיו אני חוטפת על זה "האשמות" שאני עושה הצגות??

ומה הקשר לתמונת הפרופיל שלי? זאת הדמות מהסדרה Masha and the Bear משם "שאבתי השראה", אם אפשר לקרוא לזה ככה, לשם המשתמש שלי. התמונה הזאת הייתה הראשונה שקפצה בחיפוש בגוגל איפה שהדמות מצוירת בלי הדוב, אז הורדתי אותה כי מה, אני אבזבז שעות על חיפוש תמונה לתמונת פרופיל בפ*קינג תפוז?? מה אתה מחפש משמעויות נסתרות איפה שאין?

יצאתי מהבית לסופר השכונתי בשבע ורבע בערב. בערב. לא לילה, אפילו לא שעות הערב המאוחרות.
אל תספר לי שברגע ששקעה השמש, זה לילה. זה בולשיט.
22:00 זה לילה. 01:00 זה לילה.
19:00 זה לא לילה.
אידיוט אחד מתחיל להטריד אותי בתואנות שווא, אני מספרת על זה, ואיכשהו אני זאת שחוטפת שאני תמימה שעושה הצגות??

אתה יודע, אם משעמם לך בחיים, תמצא דרכים אחרים לשעשע את עצמך מאשר לחרפן לי את המוח.

אבח"י

Well-known member
מצחיק שהטרידו אותי בשבע בערב בדרך הביתה מהסופר השכונתי??
מצחיק אותך??

נראה אותך צוחק כשזה יקרה לבת שלך או לנכדה שלך.
מתוקה - לא ההטרדה מצחיקה אותי, נהפוך הוא, והבת שלי ידעה להחטיף למי שהעז להתקרב אליה בניגוד לרצונה [צר לי, עלמה במצוקה - לא כך גידלתי אותה.] הצחיק אותי משהו אחר, שאין לי ענין לחלוק אתך.
מתנצל אם נפגעת עד עמקי נשמתך, זו לא היתה כוונתי.

למעלה