אייך הכרתם אותו/אותה?

נשואה1

New member
No, I don't have

נשבעת לך, בקושי זוכרת את הסרט....

enigomontoya

New member
אז למה ישר מאיימת ברצח ?

דווקא חשבתי שאת בעינייני
ולא בעינייני
בעתיד אני אהיה יותר
איתך כדי שלא
עם

נשואה1

New member
אני? איימתי ברצח?

נו באמת...... נסחפת קצת, לא? סה"כ ציטטתי את המשך הניק שלך..... ישר באיומים? בהאשמות? אמא'לה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אור36

New member
../images/Emo45.gifשש רק שש אצבעות ביד ימין

הסרט הנסיכה הקסומה. מיי נייאם איז אנטיגומונטיויאה יו קילד מיי פאדאר פריפר טו דיייייייי.

gimel9

New member
הוצאת לי את המילים מהפה...

יחי מנדי פטינקין... שגנב את ההצגה בקלילות מרובה

נשמע נפלא../images/Emo140.gif

מאחת שעדיין בשלב הצ'ט והנייד ומתלבטת אם להמשיך הלאה... דרך אגב- על איזה פורום מדובר ("ההוא")?

הכרנו בעבודה

מהרגע הראשון כשעינינו נפגשו, ידעתי. התחלנו לצאת להפסקות עישון בחוץ, ואלו הלכו והתארכו, והשיחות הפכו אינטימיות, ואז אירוטיות. כשנגע בי בפעם הראשונה בקצות אצבעותיו רעדתי כולי. כשהמגע הפך ממושך יותר, כמעט ולא ריסנתי את תשוקתי. קבענו לקפה. ישבנו בפינה, נגענו והתלחשנו. בפעם הבאה, ישבנו זה מול זאת, והנחנו לכפות רגלינו לעשות את העבודה. בפעם השלישית, נסענו אליי. מאז אנחנו גונבים לנו שעות מתוקות בכל שבוע, ובשאר הימים מתכתבים ומשחזרים את העונג. כשנסעתי לביקור בארץ הרחוקה ההיא הוא לא הפסיק לכתוב אליי. כששבתי, מכתבו קיבל את פניי.

הגיע תורי? אממ כנראה

נפגשנו במסיבת ריקודים, הוא צעד לעברי להחמיא לי על האופן בו אני נעה. במהלך הערב הוא חג סביבי ובדקה מסויימת ראיתי את זה.. את התום והחיוך בעיניו... והתאהבתי.. לימים מסתבר שהוא ראה אותי שבועיים קודם במסיבה ואמר לחברה שהייתה איתו "אותה אני רוצה לזיין" אחרי כחודש הוא אכן ביצע את זממו
ועד היום כשנתיים לערך הוא אהבתי הגדולה

למעלה