אולי תציגו את עצמכם?

לא הבנתי עדיין למה המוסר שלי

שנוי במחלוקת, יש משהו שאני דוגל בו שיש אנשים שאומרים שהוא לא מוסרי?

tombenarye1234

New member
אבל כל נושא מוסרי בזמנו היה

"שנוי במחלוקת". לא הייתה אידאולוגיה מוסרית שהתקבלה ישר כשהיא הגיעה...תמיד היו את האינטרסנטים, אשר לא רצו שהעולם יהיה מוסרי (כמו מעסיקי שחורי העור בתקופת העבדות, גברים בתקופת הפליית הנשים, וכיום, אוכלי בשר בתקופת הפליית בעלי החיים)

tombenarye1234

New member
לא לא לא לא לא

איפה השם משפחה?!?! איפה החיבוק?!?!?! זה הולך ככה: שלום
אני שם+שם משפחה טבעוני/צמחוני בן/בת גיל מעיר
/
.

tombenarye1234

New member
לא לא לא

החיבוק אולי השתנה, אבל הוא די היה מההתחלה, אבל השם משפחה?!?!?! הוא השתנה?!?!?!?!?!

contessa

New member
שלום לכולם ../images/Emo24.gif

אני אור הריס, טבעונית בת 16 מת"א
* *C חלק מהזכויות שמורות לתום בן אריה נראה לי אם עשיתי את זה נכון כנראה שלא עזבו אותי בשקט! |זועפת| P-:

A s t i n u s

New member
אני טלי

בת 21 גרה בת"א פעילה בסלון מזל, ווג'י בר, פרופיל חדש, אנרכיסטים נגד גדרות ועוד ארגונים חביבים ומשתדלת להיות אקטיביסטית במשרה מלאה - בחיים הפרטיים ובעשיה הפוליטית. טלי

niromy

New member
אני :)

היי קוראים לי רומי אני בת 17 וחצי מיבנה עולה לכיתה י"ב במגמת ביוטכנולוגיה אני פעילה במועצת התלמידים הבית סיפרית ובאירגון התלמידים (שבא להחליף את מועצת התלמידים הארצית עקב חוסר פעילות שם ושתיקת פיות של האחראים של משרד החינוך) כמו כן אני מנסה להיות פעילה בשאר התחומים שחשובים לי בדרכיי שלי :) אני צמחונית מלאה זה שנה פלוס (אף פעם לא אכלתי בשר אדום מה שנקרא, ולפני שנה הפסקצי לאכול דגים ועוף) הממ זהו אני חושבת..

תמיר1991

New member
אני תמיר, חילוני בן 14 וחצי מת"א.

פעיל בתא ת"א בנוער שינוי. אני שמאלני מדיני, ימני קיצוני כלכלי, פוסט-ציוני ואנטי-אורתודוקסי. אני חובב היסטוריה, פילוסופיה ופוליטיקה, ובקרוב אתחיל ללמוד לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה בהדגשת היסטוריה כללית ומדע המדינה. הקורס הראשון שלי יהיה דווקא בקולנוע
בברכה, תמיר.

MaddyD

New member
כולם מחוננים

ובהקשר תהיתי אולי כל הקידום המוחי הזה שיש לילדים ספציפים בעולם [שהפכו למבוגרים טרם בגרותם האמיתית] הוא המביא למעורבות מיוזמה אישית בפוליטיקה וכולי? אולי לא מדובר במתת אכפתיות אמיתית אלא בתהליכים כימיים וטו לא? אה. אני דנה ואני רחוקה מלהיות מחוננת

אלאר

New member
אני...

אל... אר... בן 32 (לא, לא טעות). אני חבר באמנסטי אינטרנישונל (סניף ישראל), שהוא הארגון המוביל בעולם לאקטיביזים לזכויות אדם.

MichelleS

New member
גם אני אצטרף

אני מיכל, בת 17 מתל אביב. צמחונית, שמאלנית, אקטיביסטית, פעילה בסלון מזל, מכתב השמיניסטים ועוד כל מיני קבוצות נחמדות שמנסות לשנות את העולם (או לפחות את ישראל). וגם אני מהחנונים פה... (לומדת בנוער שוחר מדע ואוניברסיטת ת"א)

למעלה