XV KILIST P.O.T.S Bitmonx

TranceMaster

New member
XV KILIST P.O.T.S Bitmonx

...אני צריך שמות של טרקים טובים בסגנון של ההרכבים האלה... ~תודה~

Mike A

New member
XV Kilist?

אני מתקשה לחבר בין המושג "טרקים טובים" לאמן הזה...

HooK

New member
הייתם מתים ../images/Emo46.gif ../images/Emo3.gif ../images/Emo3.gif ../images/Emo3.gif ../images/Emo3.gif

אבל עם כל הרצינות זאת מוזיקה מצויינת, אתם סתם מזלזלים אבל בעקרון קל לכם לזלזל בתור חבר´ה שעדיין לא נפתחו מספיק גם לכיוון מינימלי, טכנו-טראנס ופרוגרסיב... XV KILIST עושה מוזיקה חזקה ומצויינת, לא לחינם הוא גם חתום באחד הלייבלים הכי נחשבים היום. ל-BitmonX יש לי המון כבוד....כל קטע שלהם סוכריה, אשכרה רמקולים מדברים - מומלץ מאוד, תתחילו לשמוע קצת ביטים מתקדמים. P.O.T.S - מוזיקת לילה קשוחה ושמנה כמו שצריך!

BITMONX

bitmonx - Schaukelstuhl (Haldolium Remix) אין על הטראק הזה ישן וטוב! bitmonx - Noisy rmx bitmonx - It Bitmonx Vs Haldolium - Nitron Bitmonx - You said טראקים תותוחים XV KILLIST אני לא כל כך אוהב Bitmonx vs XV Kilist - Bigger Than Life הטראק היחיד שלו שאהבתיו pots-maxi meier POTS-Klangwelt שני הטראקים שלו שאני הכי אוהב

HooK

New member
bitmonx - Noisy rmx

רמקולים מדברים.....ואקההא אאה וואאאקטקההה.... ד"א דוקטור, אתה רשום.

TranceMaster

New member
לכל המשמיצים...

חשבתי שאנשים נפתחו פה קצת יותר.... אני מת על פסי אבל אי אפשר לתקוע את הראש רק בדבר אחד כל הזמן!!!! לא כל אחד מת על המוסיקה הזאת (xv kilist) אבל אם תפתחו ת´ראש תבינו איזה מוסיקה גדולה זאת... גם אני עד לפני חודש חודשיים חשבתי שזאת חרא המוסיקה, אבל לאט לאט מבינים שזאת מוסיקה מצויינת...ברור שהיא לא בשביל להתפרק אם זה מה שאתם מחפשים דרך אגב... בכל הפסטיבלים באירופה, אוסטרליה וכו´ מנגנים עכשיו ת´מוסיקה הזאת...וזה לא סתם!!!!

RiCh RaCh

New member
חאקרלחךא

עוד קצת המלצות לבימונקס BITMONX vs Riktam - psycho Bitmonx vs Haldolium - Nitron dfsdkjt84לעדשכ

למעלה