Irizar PB 2003

מצב
הנושא נעול.
133

האם האוטובוס הזה ( 133 )
משמש לעוד מטרות חוץ מהסעת שחקני מכבי פ"ת מגרשים? ( כמו הסעות , טיולים, שימוש בקוים בינעירוניים וכו') או עומד במוסך_____? אני רואה באגד הרבה אוטובוסים של קב' כדורגל בקוי אוטובוסים, כמו הפ' ת"א, עירוני רשל"צ בק 174 ועוד... האם חברת דן (יונייטד טורס) מאמצת עוד קבוצות כדורגל? נ.ב הפועל ת"א צריכה לקבל את Irizar PB 2003 שהוצג היום...
133
133 משמש את מכבי פ"ת ואת יונייטד טורס בלבד כפי שציינתי בעבר ה 132 המטאור נשרף ואני אשתדל מאוד שבוע הבא לעלות את התמונה שלו מפויח בשיכון דן

יצחקA

New member
יכול להיות שהוא משמש את הפועל פ"ת

133
133 משמש את מכבי פ"ת ואת יונייטד טורס בלבד כפי שציינתי בעבר ה 132 המטאור נשרף ואני אשתדל מאוד שבוע הבא לעלות את התמונה שלו מפויח בשיכון דן
יכול להיות שהוא משמש את הפועל פ"ת
ולא מכבי מכמה סיבות: 1.נאמר בפורום באחת מאגד ההודעות האלו כי האוטובוס של מ כ ב י פ"ת שייך לחברת מטרופולין. 2. יו"ר ה פ ו ע ל פ"ת הוא דובר דן ועל חולצותיהם מופיע הסמל של מ.א.ן

mister K

New member
קבוצות כדורגל באגד

האם האוטובוס הזה ( 133 )
משמש לעוד מטרות חוץ מהסעת שחקני מכבי פ"ת מגרשים? ( כמו הסעות , טיולים, שימוש בקוים בינעירוניים וכו') או עומד במוסך_____? אני רואה באגד הרבה אוטובוסים של קב' כדורגל בקוי אוטובוסים, כמו הפ' ת"א, עירוני רשל"צ בק 174 ועוד... האם חברת דן (יונייטד טורס) מאמצת עוד קבוצות כדורגל? נ.ב הפועל ת"א צריכה לקבל את Irizar PB 2003 שהוצג היום...
קבוצות כדורגל באגד
נכון, באגד יש אוטובוסים של קבוצות רבות כמו 86-713-01 (M.A.N 18.350, בית"ר ירושלים), 86-436-01 (מרצדס O404, מכבי ת"א), 86-901-01 (VOLVO B10B, עירוני ראשל"צ) ו-86-456-01 (מרצדס O404, הפועל חיפה. עובד הרבה על קו 500 - חיפה-ק.שמונה, וכינויו באגד חיפה: "האמבולנס"). גם האוטובוס של הפועל ת"א (מרצדס O404), שייך לאגד אך אינני זוכר את מספרו החיצוני. לקבוצה הגדולה מכולן שאותה אני אוהד, האלופה מכבי חיפה, יש אוטובוס פרטי מסוג מטאור. השלדה של אוטובוס זה היא מתוצרת VOLVO כמובן וזאת משום שהנשיא היקר יענקל'ה שחר הוא אחד הבעלים של "מאיר חברה למכוניות", יבואנית VOLVO בישראל. אגב, חברה זו היא אחת השותפות בחברת "קווים" שתפעיל החל מספטמבר הקרוב באמצעות אוטובוסים עירוניים מתוצרת VOLVO, את קווי בקעת אונו שלצערי הרב יילקחו מדן במסגרת הרפורמה הטיפשית.

natnea city

New member
האוטובוס של מכבי פ"ת

תודה על המידע, הסתכלו ע כ ש י ו
בערוץ 10 בדרבי של פ"ת . האם האוטובוס המצולם (בקצה האיצטדיון הוא מטאור (של יונייטד טורס)? נ.ב התוצאה מכבי פ"ת 2 : 1 הפועל פ"ת
האוטובוס של מכבי פ"ת
האוטובוס של מכבי פ"ת הוא מטאור והוא של חברת מטרופולין והנהג לא יודע את שמו אך הוא גר בנתניה. והאוטובוסים משרתים לעוד נסיעות.

יש גם

מטאור וחללית
לחברת "הורייזן טורס" מהקריות, שהיא אחת החברות שמבצעת הסעות לבית הספר שבו אני לומד, יש לא מעט מטאורים וכולם עם שלדת VOLVO. עד כמה שידוע לי, לאגד אין אף מטאור. אבל יש הרבה Centuryים ("חללית"), וכולם מלבד שניים מהם עם שלדת M.A.N 18.350. השניים הנותרים הם עם שלדת מרצדס O.C 500 ומספרו של אחד מהם: 88-000-01, והוא עובד על קו 301 (חיפה-עפולה). את השני מעולם לא ראיתי.
יש גם
חדשים יותר על שלדת 18.360 של MAN

התמונות לקוחות מהאתר של איריזר

אוטובוס יפה
אני אהבתי את העיצוב האחורי שלו. האם תכולת מקומות הישיבה שווה למטאור ולחללית? האם הצבע של האוטובוס שראית זהה לצבע האוטובוס בתמונה? מישהו יודע כמה אוטובוסים כאלה נמצאים בארץ בסה"כ? לגבי המטאור: יש בארצינו הרבה מטאורים. ראיתי כמה מטאורים ששיכות ל "טיולי גילי" ועוד מטאורים בצבע חום. נדמה לי שלאגד יש מטאורים. לדן היו 2, לפי מיטב ידיעתי ועכשיו יש אחד..
התמונות לקוחות מהאתר של איריזר
אלו אינם תמונות של האוטובוס שראיתי. באתר www.irizar.com תוכל להתרשם מהמבנה הפנימי וסידור הכיסאות (מרהיב גם כן). אני חושב שהאוטובוס שראיתי היום היה כסוף או כחול (לא ראיתיו בבירור).

לאגד מעולם לא היה מטאור

אוטובוס יפה
אני אהבתי את העיצוב האחורי שלו. האם תכולת מקומות הישיבה שווה למטאור ולחללית? האם הצבע של האוטובוס שראית זהה לצבע האוטובוס בתמונה? מישהו יודע כמה אוטובוסים כאלה נמצאים בארץ בסה"כ? לגבי המטאור: יש בארצינו הרבה מטאורים. ראיתי כמה מטאורים ששיכות ל "טיולי גילי" ועוד מטאורים בצבע חום. נדמה לי שלאגד יש מטאורים. לדן היו 2, לפי מיטב ידיעתי ועכשיו יש אחד..
לאגד מעולם לא היה מטאור

מצב
הנושא נעול.
למעלה