In the forum's Time of Dying

SaintJohn

New member
In the forum's Time of Dying../images/Emo16.gif

זה כבר נאמר בעבר, וצריך להגיד את זה שוב: הפורום הזה מת, ואם זה לא ישתנה אז הוא ייסגר. כבר מלא זמן שבקושי כותבים פה, והמצב של העמוד הראשון משקף את זה: רק 7 הודעות מתוך ה-15 שבעמוד זה עוסקות בנושא הפורום, ורק אחת מתוך כולן היא דיון אמיתי ולא סתם הודעה/שאלה קצרה בנושא. זה מאוד עצוב ומציב את הפורום ואת הנושא שלו באור לא רציני. אני לא יודע מה איתכם, אבל לי אישית מאוד חבל לראות את הפורום במצב הזה. זה לא שאין על מה לכתוב. אפשר לעשות פה יופי של דיונים שיהפכו את הפורום לאיכותי ושכיף להיכנס אליו הרבה. מי שצריך לעשות משהו בעניין הזה זה הגולשים. המנהל ניסה כמה פעמים להחיות את הפורום אבל בקושי היתה היענות. בתכל'ס אני רואה את זה ככה: אפילו אם יש גולשים קבועים בפורום, אם הם לא משתמשים בו כדי לכתוב על לד זפלין באופן שגורם לפורום להראות כמו פורום אמיתי שהנושא שלו מצדיק ודורש שיהיה לו פורום משלו, אז אולי הפורום באמת צריך להיסגר. הפורום גוסס כבר כל כך הרבה זמן, ועדיף לנתק אותו ממכונת ההחייאה מאשר לתת לו להמשיך לחיות ככה. אני כמובן לא רוצה שהפורום ייסגר, ואני בטוח שגם אתם לא. אבל צריך יותר מזה. צריך שתהיה פה קבוצה של אנשים רציניים שיתנו חיים לפורום באופן קבוע שיגרום לאחרים לרצות לכתוב פה ולהיות בעצמם קבועים פה, כי ככה צריך להיראות פורום. זה לא כזה מסובך. אם כל אחד פה יתרום משהו קטן מעצמו לפורום, אז זה יכול לעשות את ההבדל. מה אתם אומרים?

Bill Kilgore

New member
למה שתהיה כאן פעילות?

הלהקה התפרקה לפני כמעט 30 שנה והתאחדה בערך 4 פעמים מאז, אני לא רואה סיבה שהפורום הזה יהיה שוקק חיים.

SaintJohn

New member
יש הבדל בין שוקק חיים לבין המצב הנוכחי.

והמצב הנוכחי לא השתנה הרבה בזמן האחרון. אין סיבה לצפות שזה יהיה פורום מלא בדיונים ושרשורים ומאות גולשים. אבל זה לא שחור ולבן, גם שיפור קטן יהיה משמעותי. וכמו שאמרתי, מספיק שכל אחד פה יתרום משהו קטן - הודעה, תגובה - והמצב יהיה הרבה יותר טוב אפילו אם הוא רחוק מלהיות מצב אידאלי. הפורום הרי לא נפתח בשביל שהוא ייראה כמו איך שהוא נראה היום. זאת אמנם בעיה שזה פורום של להקה שכבר לא קיימת, אבל בנוסף למה שאפשר לכתוב על הלהקה עצמה, יש בנוסף גם את הפעילות של כל אחד מחבריה מאז שהיא התפרקה ועד היום, ככה שבסה"כ יש מספיק על מה לכתוב. אפשר להתחיל בינתיים בקטן, וזה שווה את המאמץ כי יהיה יותר נחמד להיות בפורום חי ונושם שעוסק בנושא שכולנו פה אוהבים.

MilkShack

New member
הדרך היחידה בה אני חושב שהפורום

יכול לחיות איכשהו, זה להריץ פינות. לפחות 2-3 פינות שבועיות... אבל הבעיה היא שזה לא עבד בתקופה שניסיתי את זה. אני מוכן לנסות שוב ושוב... אבל זה מצריך השתתפות ממי שכן בפורום

zorba2

New member
זה לא אתה זה האתר!

לא משנה כמה שרשושים והודעות ודיונים תיצור סביב אותם גולשים קבועים, זה לא יעניין לנצח... אחרי הכל,לא כל המשתתפים הם חבר'ס צעירים שיכולים לחפור לילות שלמים עם" היה הקטע עם הדג או לא היה " (היה ראיתי על סרט!)לחלקנו יש משפחות עבודה וילדים קטנים שלא מאפרים לי להגיע למחשב לצרכים יותר חשובים מפורום לד זפלין, אז אל תיקח את זה אישית אתר תפוז נמצא בירידה בפופולריות הכללית שלו,לצערי.... ניתן לראות לפי נתוני סקרTIM האתר לא משקיע בשיווק או בפרסום רק מתבסס על שיתופי פעולה שמספקים לו קרדיט ולא יותר. תמשיכו להאזין ולאהוב את זפלין ומדי פעם נפגש ונקשקש אחרי הכל זאת הפלטפורמה היחידה שיש לנו ברשת (הישראלית)ששווה משהו אז בואו נפרגן נאמר יפה תודה ולילה טוב ונפגש שוב בקרוב

M e n s R e a

New member
זה סוג של Video killed the radio star מודרני

הרשתות החברתיות הרגו את הפורומים

למעלה