Immortal Souls: Dark Crusade

Berethor

New member
Immortal Souls: Dark Crusade

משחק תפקידים בשילוב עם קומיקס, במשחק משחקים ערפד שנלחם באל-מתים אחרים ושדים, ומגן על העיר בפניהם, ויש גם התקליות באירגונים של אנשים שגם שם לאותה מטרה אבל אינם מבדילים בין 'ערפד טוב' 'לערפד רע'. במרכז העלילה יש שני ערפדים, ערפדה שמחפשת נקמה, על בני משפחתה שנהרגו, וערפד שמחפש גאולה, שהוא כנראה לעולם לא ימצא. הסבר על המשחק ואיך משחקים, אחרי סרט הפתיחה בוחרים במסך הראשי תשמירה, שאחר כך אפשר גם למחוק או להמשיך ממנה, אחר כך יש מסך דמות שבו בוחרים אחד משלושת המקצועות שדמות הערפד שלכם יכול להיות. מאוחר יותר בחדר המבצעים שלהם, יש ארון של ציוד, עם אקדחים עליו, שם ניתן לשים את הציוד שיש לכם על הדמות, או לקנות ציוד חדש ברגע שיש לכם מספיק כסף, אם שמים את הסמן של העכבר על החפץ מבלי ללחוץ רואים פרטים מורכבים על התכונות שלו ומה הוא נותן, העיקרון הזה נכון גם לגבי דברים אחרים במשחק. לא צריך לשפוט רק לפי המראה של החפץ אלא על פי כמה בונוסים הוא מוסיף לכישורים הסטנדרטים שלהם.

באותו מסך גם יש כישורים שאותם ניתן לשפר ברגע שהדמות עולה רמה, המלצה שלי היא להשקיע את כל נקודות הנסיון בסוג אחד של לחימה(לדוגמא GUN או MELEE), למרות שאפשרי להשקיע גם בכמה במקביל אבל במחיר של דמות טובה יותר בסוג לחימה ספיציפית, לכישורי הלחימה יש צבעים שונים שגם במסך של הקרב זה אותם צבעים, לא מצאתי הבדל גדול בסוגי הלחימה במשחק, אז אני מניח שזה בעיקר עניין של טעם פה. בנוסף יש HP קיצור לHit Points ברשימה הזאת, הנקודות פגיעה הופכות את הדמות לעמידה יותר, כך שהוא יכול לשרוד יותר נזק עד שהוא מת, אז לאלו שמתקשים לשרוד בקרוב עדיף להשקיע קצת גם בHP. בנוסף לכישורי הלחימה הפסיבים יש בצד SKILLS, אפשר לכנס בזה כדי לשפר את אחד משלושת הכישורים היחודים של המקצוע של הדמות שלכם, מידע מורכב על כל קישור עם החזקה על הסמן של העכבר מעליו. כדי לשפר את הכישורים הבסיסים ואת כישורי המקצוע פשוט לוחצים על הפלוס ליד, כמה שיותר ככה יותר טוב, במקרה של כישורי המקצוע העלות עולה עם הרמה, אז צריך לחסוך שם.

אחרי שסיימתם לשפר את היכישורים של הדמות ולשים ציוד צאו מזה ולכו למסוק, בשביל לבחור Chapter(לפי הסדר) ותרכישים בקרבות בתוך הChapter הזה, על הקרבות מקבלים כסף ונסיון, ויש אפשר לחזור על אותם קרבות פעמיים, אם נתקעתם בנקודה מסויימת ואתם צריכים לתאמן. אחרי שצוברים מספיק נסיון הדמות עולה רמה, מה שמאפשר לשפר לו את כישורי הלחימה שלו עוד יותר. בקרב עצמו הוא בתורות ובסגנון טטריס כזה, בחירה של אייקון של מתקפה מסויימת גורם לדמות לבצע אותה ואז היריבים זזים בתורם, בחירה של כמה אייקונים קרובים מאותו סוג יותר קומבו, מה שאומר שהדמות מבצעת כמה התקפות מאותו סוג ברצף לפני שהאוייב מספיק להגיב, זה כקטלני במיוחד אם יש לכם הרבה נקודות בסוג המתקפה הזה. בנוסף לסוג מתקפה, יש גם אייקנים של ריפוי, הגנה, ואייקון של להבה, הלהבה מאפשר לבצע שני קומבואים מסוגים שונים באותו התור.

מלבד זאת בצד שמאל יש את שלושת הסקילים של המקצוע שלכם, שאפשר לשתמש בהם, אבל לוקח להם כמה תורות לטען מחדש, כדי להפחית את זמן הטעינה או לשפר את האפקט, יש להשקיע באותם כישורים(אחד מהם או כולם). חוץ מהקרבות במשחק יש גם את העלילה עצמה, עלילה יפה לדעתי, ככל שמתקדמים בעלילה מופיע מסך דיאלוג שכזה, שניתן לדלג עליו, אבל לא מומלץ בהתחלה, כל פעם שסיימתם לקרוא מה שאחת הדמיות אמרה יש ללחוץ פעם אחת בעכבר כדי לקרוא את המשך השיחה. אני חושב שהסברתי את כל מה שצריך לדעת כדי לשחק במשחק הזה, גם לאנשים שלא משחקים במשחקי מחשב בדרך כלל, זה לא משחק מאוד מסובך, אבל כן מאוד יפה גם העלילה וגם המשחקיות, וגם הגרפיקה לדעתי. בכל מקרה השאר תקראו ותסתדרו לבד, רשום שם מה כל כפתור עושה, אבל למי שיש שאלות יכול לשאול אותי. השמח אם תנסו תמשחק ותגידו אם אהבתם. משחקי ערפדים ועוד כאלה שניתן לשחק בהם ערפד זה דבר נורא יפה לדעתי. הנה קישור למשחק.

http://www.kongregate.com/games/comicbookrpgs/immortal-souls-dark-crusade

MoonFairy

New member
נשמע טוב!!!!

אני שמחה שזה אונליין

לא הבנתי אם אתה בוחר במי לשחק (בערפדה או בערפד) או משחק בשניהם במקביל ורק עושה סוויץ' כל פעם.. ואם העיקר הוא לטפח את המקצוע שלו או להתחזק כערפד? מה מקדם יותר את המשחק?
בכול מקרה, נשמע משהו שאשמח לנסות
מקווה שלא אתמכר חח אני לא יכולה להרשות לעצמי כרגע

Berethor

New member
תשובות, והרחבה

הערפד הוא הדמות הראשית שם, והערפדה מלווה אותו בחלק גדול מהעלילה. למרות שבמשחקי תפקידים יש בדרך כלל בחירה של דמות, אני מניח שכאן זה מסיבות עלילתיות. אם כי אני עדיין לא בטוח לגבי זה ויכול להיות שיש או יהיה דרך לבחור את הערפדה, אני בכל אופן עדיין לא ראיתי כזאת. לגבי המקצוע, הנקודות שאת מקבלת ברגע שהדמות שלך עולה רמה, הן בנפרד לכישורי הלחימה השונים ולHP, לבין שלושת כישורי המקצוע, לכן ההתלבטות היא לא בין מה לשקיע בין שניהם, אלא באילו כישורים ויכולות להשקיע מבין מה שיש בכל אחד מהם. הכישורי לחימה מנקודות פגיעה, הם כישורים שמשותפים לכל המקצועות, והם גם כישורים פסיביים יחסית, ברגע שמשפרים אותם הם משפרים את כישורי הלחימה של הדמות לתמיד, כל עוד משתמשים באותו סוג התקפה שהשקעת בו הכי הרבה, כמה שמספר יותר גבוהה יש במשהו שם ככה יותר טוב. כישורי המקצוע(שנמצאים בכפתור של הSKILLS) כולם כישורים אקטיביים, צריך לבחור לשתמש בהם במהלך המשחק על מנת לקבל תתועלת מהם, וכמה שמשפרים יותר את הכישורים, צריך לחכות פחות זמן כדי לשתמש בהם שוב.

דבר מעניין נוסף שגיליתי לגבי המשחק, זה שברגע שנלחמים במספר אוייבים במקבלים אפשר לבחור את מי מהם לתקוף לפני שמבצעים תמתקפה עם הדמות, בנוסף לכל דמות אוייב מראה במד חיים שלהם, לאלו סוגי מתקפה יש להם חולשה, וברגע שתוקפים אותם איתה מביסים אותם יותר בקלות, לפעמיים יש רצף מסויים גם, למשל קודם לMELLE אחר כך לGUN וכו, לכל סוג נשק/התקפה יש במשחק גם תצבע שלו, תשם שלו ותאייקון שלו, ככה שזה לא בעיה לדעת מה זה מה. הסוג התקפה שמשקיעים בא הכי הרבה, הדמות עושה הכי הרבה נזק איתה, לא מצאתי הבדל מבחינת אפקטיביות בסוגי הלחימה השונים, אז אני חושב שזה עניין של טעם. אני באופן משקיע את כל הנקודות בסוג המתקפה המועדף עליי, או זה שבחרתי לתמקד בו, ואם אין בררה משקיע גם קצת בHP, משום שבשלבים המאוחר גם מקבלים הרבה נזק מהיריבים, וצריך את הHP כדי לשרוד יותר זמן בקרב. למרות שבמשחק הזה אם מפסידים אפשר להמשיך שוב באותה נקודה בדיוק, וגם לחזור על קרבות שכבר עשית בשביל כסף ונסיון נוסף. המקצוע של הדמות זה גם עניין של טעם, אני אישית הלכתי על לוחם, אבל יש שם גם מניפולטור ונבל(מישהו שמתמחה באימורים ורמאות בהם).

משום שיש למשחק הזה גם קטה של מזל אין מה לתייאש אם מפסידים בקרב, אפשר לנסות שוב או לתאמן על הקודמים, אם יש לך מזל יצא לך הרבה אייקונים מאותו צבע קרובים זה לזה, וככה את יכולה לעשות רצף של פעולות גדול על ההתחלה לעשות. מומלץ גם לקנות חפצים בstore, את עלו שרמה גבוהה, ברגע שיש כסף ואז לעבירים אותם לחלון של הדמות כדי לשים אותם עליו, מדי פעם אפשר להחליף חפץ ישר(למשל מעיל או אלה) באחד חדש, ברמה יותר גבוהה, אבל קודם צריך להסיר את הישן ואז לשים את החדש, את הישן אפשר גם למכור, אם כי כמובן לא במחיר המקורי. כל החפצים במשחק מוסיפים בונוסים לכישורי הלחימה, לנקודות הפגיעה או להגנה, כמה שהחפץ יותר טוב, ככה גם הבונוסים שהוא נותן כל עוד הוא על הדמות גדולים יותר.

MoonFairy

New member
תודה!! |כן| זה יותר מובן עכשיו

נראה לאן אגיע במשחק, הוא נשמע מעניין

קרניjack

New member
זה אמנם לא בשבילי

לא בקטע של משחקי מחשב (ובעצם שנים לא שיקחתי אחד רציני כזה, אז לא יודעת, וגם הזמן המועט שיש לי מוקדש לדברים אחרים...) אז שכל ה"גיימרים"פה יהנו... בכל מקרה כל הכבוד על היומה לפתיחת השירשור!:-):

Berethor

New member
חבל, המטרה היא שלא רק גיימרים ינסו תמשחק

לכן גם נתתי הסבר מורחב על המשחק, הרבה מהדברים שהסברתי גיימרים היו יודעים לבד, או מגלים לבד. בכל מקרה טוב לקבל תגובות חיוביות. אני רק מקווה שיותר האנשים בפורום ינסו את המשחק ויגיבו על הנושא, וככה ההסבר והנושא שפתחתי לא היו לשב :-P:. אם מישהו לא מבין משהו במשחק או נתקע באיזשהו שלב, תמיד אפשר לשאול אותי, אבל קודם שיקראו בהסברים שכתבתי על המשחק, נראה לי שיש שם הסבר כבר כמעט על הכל. המשחק הוא לא כזה מסובך, זה משחק שאפשר לשחק בו באתר ולא דורש הורדה, זה לא משחק שצריך להיות גיימר רציני כדי לשחק בו, אז אני מקווה שלא רק הגיימרים של הפורום ינסו אותו, במיוחד שאני לא בטוח אם יש כאן הרבה כאלה, אני אומר שמי שלא גיימר שלא ינסה את זה בשביל המשחקיות אלא קודם כל בשביל הערפדים והעלילה, יש הרבה סיבות לשחק במשחק הזה, והוא טוב מכל שלושת הבחינות האלה לדעתי. אנשים תנו לזה צאנס אוליי תוהבי, והמשחק גם נשמר אוטומטית בשמירה(אלא אם כן מוחקים אותה), ככה שגם מי שאין לו הרבה זמן לשחק, יכול להמשיך בפעם הבאה מאותה נקודה בדיוק. |ערפד|

Berethor

New member

ברמה 20 הגעתי לנקודה שדמות הערפד שלי עושה מקסימום נזק עם Melee, כאשר הMelee של על 50 נקודות, ואותה נקודה כבר לא היה טעם לעלות את הMelee למרות שעדיין היה אפשרי. אז אם מישהו מתחיל משחק חדש, המלצה שלי לפיתוח דמות בתור מי שהגיע כבר רחוק במשחק, תשקיעו את כל הנקודות של הכישורים הבסיסים בHP, את הבונוסים לנזק של סוגי לחימה שונים מקבלים גם מחפצים, במיוחד חפצים חדשים, שברמות גבוהות, ותמיד אפשר לשדרג תחפצים, ברגע שיש מספיק כסף, הם נותנים עוד יותר בונוסים לכל מיני דברים.

למעלה