OMG
OMG
OMG

• פותח הנושא Aeon
  • פורסם בתאריך

0Pandemonium0

New member
אני עדיין חושב שיצר נקמה שכזה הוא גדול בכמה

מידות על כל אדם שפוי. אל תשכחו שברוס וויין הוא סתם אדם רגיל, חסר כוחות, והוא מתמודד מול יצורי זוועה גרוטסקיים כמו ראס אל גול, דוקטור פריז וביין, יצורים שאף-אחד לא היה מעז אפילו לעמוד בדרכם בלי הכוח של סופרמן. ובכל-זאת, ברוס עושה את זה. מה מניע אותו? מה דוחף אותו? נקמה. יצר הנקמה שלו גדול כל-כך עד שהוא מסוגל לעשות דברים לא אנושיים. ובקיצור, באטמן צריך פסיכולוג.

בתאל59

New member
אני לא מבינה???!!

מה כולכם שוברים את הראש בטאוריות (למרות שחלקם נכונות) על באטמן? כנסו למילון של ויקיפדיה, כתבו באטמן ויש לכם הכל עליו!

DDN

New member
ומי אמר שהכותב בויקיפדיה הוא הצודק?

אף אחד לא מנתח שם את הפסיכולוגיה של באטמן, אלא מספרים על הדמות ועל העלילות שלה. ה"למה" משתנה כל פעם לפי מי שכתב את החוברת, אבל קבוע אחד נשאר: הוריו של ברוס נרצחו לנגד עיניו, זה עשה לו משהו, והוא החליט להקדיש את חייו כדי לדאוג שזה לא יקרה לילדים אחרים.

0Pandemonium0

New member
זה נכון. ואני חושב שיש פה גם עניין של דיעה

אישית. עד שלא נראה את ברוס מאובחן על-ידי פסיכיאטר, מדובר רק בזוויות ראייה שונות.

DDN

New member
לדעתי הוא כבר אובחן

הבעיה היא שהפסיכיאטר הזה היה נטול תעודות. קראו לו ג'וקר. .. . . אני לא זוכר אם זה היה בקומיקס או בסדרה המצויירת, שהג'וקר כלא את בטמן בארקהם, וניסה לשכנע אותו שהוא משוגע וצריך עזרה, אבל זה היה קטע אדיר

0Pandemonium0

New member
../images/Emo6.gif

באטמן היה יכול להחליף את אחד האויבים שלו בקלות, אבל הם אף-פעם לא היו יכולים להחליף אותו!

בתאל59

New member
לפי דעתי הוא לא היה מוצלח בכלל!

והחדש ישבור אותו הן בקופות והן בעלילה.

DDN

New member
החדש ילך בקו של "מתחיל"

לדעתי, אם לא אהבת את "מתחיל" (למה אגב?) גם לא תאהבי את החדש. "מתחיל" היה נהדר בכך שהוא החזיר את האפילה לדמות של באטמן, והוציא אותו מ"סרט הקומיקס" שהיה ב3 ו4

בתאל59

New member
כי..

ראיתי אותו פעם אחת ולא נהנתי אוליי אם אני אראה אותו עוד פעם אני אוהב יותר, אבל לא יודעת פשוט לא עשה לי את זה הסרט, השתעממתי שראיתי אותו במיוחד שהכל אותו גוון בסרט שלא משתנה לפעמים. אהבתי יותר את הישנים. אני לא חושבת שהחדש יהיה כמו "מתחיל" אולי הוא ימשיך בסיפור אבל יהיה לו גוון שונה, חוץ מזה שאני אוהבת את דמות הנבל "הג'וקר" שיכנס קצת שוני "ממתחיל" (כל זה לפי דעתי ברור שיש שלא יסכימו איתי!)

Aeon

New member
פוסטר שני../images/Emo70.gif

לא האמנתי שזה יגיע כ"כ מהר, אבל הנה
אני אוהבת יותר את הפוסטר הזה (אולי בגלל שבאטמן מופיע בו, וקשה לא להרהר מה הוא חושב שהוא מסתכל על קו הנוף של גותהם...
)

0Pandemonium0

New member
"מוות לפושעים! מואהאהא!"../images/Emo123.gif

אבל חוץ מזה הפוסטר מגניב. עדיין אהבתי יותר את הקודם.

Aeon

New member
פוסטר שלישי ורביעי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כנראה וורנר ברוס החליטו להוציא את כל הפוסטרים באותו חודש... והפעם ישנה התרכזות בלתי נמעת בנמסיס הכי גדול; תהנו ואל תהיו רציניים מידי.

0Pandemonium0

New member
בהחלט המרשים מכולם!../images/Emo45.gif

הוא נראה מעולה. והג'וקר...וואו! נראה שבאמת יהיה ג'וקר טוב הפעם, אז לא צריך לפחד שלדג'ר יהרוס אותו.

בתאל59

New member
גם אני חושבת.

נו אז זה סופי לדג'ר באמת יהיה הג'וקר? אם כן הוא בכלל לא יהרוס את דמות הג'קר אחרי הכל הוא שחקן מצויין הוא יכנס לתפקיד כמו שצריך!

DDN

New member
בטח שזה סופי

זה היה ידוע וסגור כבר מזמן. הצילומים של הסרט למעשה כבר הסתיימו, ועכשיו הוא בעריכה, אפקטים, וזהו.

Aeon

New member
אני לא חושבת שאתה יכול לקבוע את זה מהפוסטר...

בכל זאת רואים אותו מהגב... פשוט צריך לחכות ולראות ובאמת לתת ללידג'ר הזדמנות...

0Pandemonium0

New member
לפי הפוזה שלו אפשר לראות הרבה דברים.

לא חייבים לראות את הפנים או לשמוע אותו מדבר. פשוט, העמידה הזו נראית טוב. החליפה נראית טוב, השיער נראה טוב. אנחנו יודעים גם שיהיו לו קלפי ג'וקר וסכין, שגם נראית טוב, אני חייב לציין.
הוא מרשים ביותר, בכל מקרה.

Aeon

New member
גירסה יותר טובה של הפוסטר

הגרסה ההיא צולמה ע"י סלולרי ואם תתרכזו בתמונה תוכלו לראות את הצלם (חח...
) בכל אופן, הנה הפוסטר האמיתי

למעלה