הכירו את המוצרים..

../images/Emo68.gifהכירו את המוצרים..../images/Emo68.gif

לאור התגובות "הנחמדות" שפורסמו כאן בפורום על המוצרים של UGIRL, חשבתי אולי לעשות מן "סיכום" מתוך האתר של UGIRL (למי שלא נכנס וקרא) אז..איך אומרים? באנגלית? תהננוו..

מוצרי האיפור של UGIRL:

הגלוס השקוף: שפתיים בוהקות - שפתון בצורת גלוס בגוון שקוף ונקי, המחזיק מעמד לאורך זמן. עשיר בלחות חיונית ומעניק לשפתיים מראה קריסטלי בגוון טבעי. -הטיפ של רוני
:
בכל תיק שלי תוכלו למצוא את הגלוס השקוף של U girl. הוא אידיאלי לשימוש בשעות הבוקר, כשאני רוצה להיראות מאופרת קל ועדין. עם הגלוס השקוף אני "הולכת עם ומרגישה בלי". השקיפות יוצרת ברק בעזרתו אני נראית מאופרת, אבל לא באופן מוגזם. לגלוס השקוף שני יתרונות בולטים: הראשון - הוא משדרג כל מראה. השני - ניתן להשתמש בו כמוצר משלים ולעבור במהירות ממראה יומיומי פשוט למראה קצת יותר "משודרג". איך ? מרחי שכבה ראשונה של הגלוס הורוד של U Girl על השפתיים, ומעליה מרחי שכבה נוספת של הגלוס השקוף. צללית שקופה-כסופה: המראה הכסוף או המראה השקוף ? – צללית אבקה כסופה שקופה, עם מגע דמוי סאטן. למריחה כשכבה יחידה, או כשכבה עליונה על צללית תכלת ורודה מהסדרה. מעניקה מראה אולטרה זוהר של "אבק כוכבים". -הטיפ של רוני
:
הצללית השקופה - כסופה של U girl , היא הצללית בה אני משתמשת כבסיס. אני מורחת אותה על העפעף בעזרת מברשת צלליות מיוחדת של U girl (המברשת עם שתי הכריות הלבנות) ומקבלת שכבת צבע ניטרלית ונוחה. לאיפור יומיומי עדין וטבעי (למשל: ליציאה עם חברות לסרט) אני מורחת מעל שכבת הצללית הכסופה שקופה שכבה נוספת עדינה של צללית ורודה של U girl, ועל השפתיים משתמשת בגלוס השקוף של Ugirl. הצללית הורודה: הורוד "האמיתי" – צללית בגוון ורוד בזוקה עדין, בעלת מגע קטיפה ומרקם אבקה, עם הברקות אור קטנות. הטיפ של רוני
:
צירוף בין הצללית הורודה של U girl לבין הגלוס השקוף של U girl מזכירים לי את התיכון. זה תמיד נראה טוב, אבל לא מוגזם או משתדל מדי. נסי למרוח צללית ורודה מעל צללית כסופה שקופה של U girl, ואז להיפך: נסי למרוח צללית כסופה שקופה מעל צללית ורודה. אוהבת את השוני בגוונים? אני מאוד ! ככה אני משחקת עם הצבעים ומתאימה אותם למה שאני לובשת, ולמצב הרוח כמובן. הצללית התכלת: בוהק שמיים – צללית תכלת, במרקם אבקה ובמגע משי, בתוספת הבזקי כוכבים עדינים. -הטיפ של רוני
:
צללית תכלת של U girl היא צללית עדינה, ולכן יש להשתמש בה במינון נמוך. היא מתאימה ביותר לעיניים חומות וירוקות, ואני אוהבת לשלב בינה לבין גוונים חומים על מנת להשיג מראה נקי ועדין. שימי לב, שאין צורך להשתמש במברשות או בקצות האצבעות כדי למרוח את הגלוס. לחיצה עדינה על ה"טיוב" משחררת כמות שמספיקה כדי להפוך את השפתיים לנוצצות, זוהרות ומודגשות. הגלוס הורוד: מסטיק מפתה - שפתון בצורת גלוס עם "נגיעות" גוון ורוד בהיר. המראה התוסס של שפתיים בורקות-רטובות, בתוספת לחות חיונית. -הטיפ של רוני
:
גם הגלוס הורוד של U girl אידיאלי לשימוש בשעות הבוקר, אבל הטאץ' הורוד העדין מקנה לו קצת יותר נוכחות. רואים שהתאמצת, אבל לא יותר מדי... ורוד הוא צבע בסיס לכל איפור, והגלוס הורוד מתאים לי לכל מצב רוח, לכל אירוע, לכל מקום ולכל בגד. בנוסף, יש לו את כל היתרונות של הגלוס השקוף של U girl: הוא בוהק, זוהר ומוסיף מראה מנצנץ. אני אוהבת לשלב את הגלוס הורוד עם הצללית הכסופה שקופה של U girl. כך נוצר מראה מסתורי-רך, שמתאים בעיקר לאירועים בערב. וכשיש לי מצב רוח מתפנק או קצת ילדותי, אני משלבת את הגלוס הורוד עם הצללית הורודה של U girl. התוצאה שמתקבלת היא מראה מושלם של "ילדה טובה". עיפרון עיניים שחור: תפתחי את העיניים- הדגישי את עיניך בעזרת עפרון עיניים שחור קלאסי, המחזיק מעמד לאורך זמן. -הטיפ של רוני
:
העיפרון השחור של U girl הוא החבר הכי טוב שלי בכל מה שקשור לאיפור עיניים (החברה הראשונה שלי היא מסקרה, אם אתן ממש סקרניות). כשאני מתאפרת לקראת הופעות או קליפים, העיפרון השחור "מקפיץ את העין" בשניות ונותן לוק קצת יותר דרמטי. כדי לקבל תוצאה טובה, אני ממליצה למשוח פס אחד בתחתית העין בעזרת העיפרון השחור, להמתין כמה דקות, ואז למשוח פס נוסף מעל הפס הקודם. טריק מאפרים: תמיד ראיתי את המאפרים שלי מחממים את האיפור במנורת האיפור. אחרי שהבנתי שהם לא עיוורי צבעים, למדתי את הטריק הבא: חימום קל וקצר של העיפרון מול מקור חום, הופך אותו לרך יותר, וכך קל יותר למריחה.

המשך למוצרי האיפור:

המסקרה השחורה: תוספת קסם לפנים – הדגישי את ריסייך בעזרת מסקרה המאריכה, מעבה ומקבעת את הריסים. להשגת מראה מסתורי ומרגש. -הטיפ של רוני
:
לא תתפסו אותי עולה לבמה לפני ששמתי מסקרה שחורה של U girl על הריסים. הסיבה לכך, שהיא שכשאני עומדת על במה גבוהה ומרוחקת - הדגשת העיניים מאירה לי את הפנים, ומאפשרת לקהל להתמקד בנקודה הקטנה שקופצת לה שם על הבמה. אז אם יש לך מסיבה חשובה ואת רוצה להיות במרכז העניינים, או שסתם בא לך על מראה דרמטי – מסתורי, אין כמו שילוב מנצח בין המסקרה לבין העיפרון השחור של U girl. ברגע אחד, כל המבטים יופנו אליך. רק תזכרי לא לשפשף את העין ... הסומק: טבעי, רענן ותוסס - אבקת סומק קורנת בגוון ורוד בייסיק ובמרקם אטום. למריחה ולהדגשה של אזור עצמות הלחיים. -הטיפ של רוני
:
סומק טוב הוא המפתח לאיפור נכון, ולא משנה באיזה סגנון בא לך להתאפר. אני משתמשת בסומק של U girl, שהגוון שלו הוא ורוד טבעי עדין, כבסיס לכל איפור. אביזר חיוני נלווה לסומק, הוא מברשת סומק איכותית ומתאימה של U girl (המברשת עם הראש השחור), שתשמש אותך אך ורק לצורך מריחת הסומק. טעות נפוצה לגבי סומק היא: כמה שיותר - יותר טוב.אבל גם אם את חוששת שאולי לא יראו שמרחת סומק, או שאולי יחשבו שאת נראית כאילו הרגע יצאת מהמיטה - אל תדאגי ! אסור להגזים במריחת סומק. באור השמש הגוונים נראים אחרת מאשר בחדר בבית, ומריחה אחת קלה בכל צד בהחלט מספיקה. אבקת הנצנצים: היהלום שבכתר - פזרי על לחייך שכבה של יהלומים קטנטנים מלטפים. מתאים למסיבות ולאירועים מיוחדים. אבקת סומק שכולה שבבים נוצצים, לקבלת מראה זוהר ועוצר נשימה.לא קיים בתפזורת. -הטיפ של רוני
:
האבקה בקופסא העגלגלה הזאת תמיד נראית לי כמו אבקת קסמים. לא משתמשים בה ביום - יום, ואני שומרת אותה רק לאירועים מיוחדים באמת (זה יראה ממש מצחיק אם תגיעי לבית ספר כשכולך מנצנצת, לא ?) . גם כאן, הכלל הבסיסי הוא: כמה שפחות - יותר טוב. הדרך הנוחה ביותר לשימוש באבקת נצנצים של U girl, היא לפזר קומץ אבקה על המכסה, ובעזרת מברשת מתאימה לפזר את האבקה בעדינות ובקלילות על הלחיים. אמנם אפשר לפזר את אבקת הנצנצים בעזרת האצבעות, אך כדאי להשתמש במברשת דומה למברשת הסומק של U girl, וזאת כדי לקבל אפקט פיזור מושלם .

מוצרי הטיפוח של UGIRL:

שמפו לשיער רגיל-יבש: שמפו u girl לכל סוגי השיער בניחוח טבעי ומפנק. לשיער בעל מגע משיי, בריא, ומבריק. שמפו לשיער שמן: מי אמר שבעלות שיער עם מרקם שמנוני צריכות לסבול? שמפו u girl לשיער שמנוני מעניק תחושת רעננות וניקיון, ומותיר את שיערך רך למגע. מרכך לכל סוגי השיער: מרכך u girl מתאים לכל סוגי השיער. הוא מעניק לשיערך את הגמישות והרכות הנדרשים לסירוק ועיצוב קלים ומושלמים. הסבון הנוזלי: סבון נוזלי של u girl בניחוח עדין מותיר את עורך עם תחושת רעננות, רכות, וניקיון מלטפים במשך כל שעות היממה. קרם גוף: משיחה יומיומית של הגוף בקרם גוף רגיל של u girl היא המפתח לעור בריא, גמיש ורך. תחליב קרם הגוף של u girl מגביר את תחושת הטיפוח שאת מעניקה לגופך, ומקנה לו עידון ומראה חלק למשעי. קרם גוף-נצנצים: קרם גוף נצנצים של u girl נושא את כל היתרונות של קרם הגוף הרגיל של u girl. הוא מזין את העור, מטפח אותו ושומר על הגמישות והרוך. בנוסף, קרם זה מועשר בחלקיקי נצנצים זעירים, המשווים לעורך מראה בוהק וזוהר. קרם לחות ועיצוב: קרם לחות לכל סוגי השיער של u girl מעשיר וממריץ את ברק שיערך. הוא מחדש את חיוניות השיער, ומשיב לו את הגמישות והברק שאבדו. קרם לחות ועיצוב לשיער מתולתל ומסולסל: קרם לחות לשיער מתולתל של u girl בניחוח נעים ועדין. הוא מקנה לשיערך מראה בריא ובורק, מחדש את חיוניותו, ומשיב את הגמישות והזוהר שאבדו לו. לטיפוח תלתלים עשירים ומלאים.

למעלה