השגרירה: מלודי סוכרביץ

FrAnzY

New member
כל הכבוד למלודי! ../images/Emo13.gif

זה בהחלט הגיע לה. יש לה את כל הכישורים לשגרירה. זה היה צפוי שתהיה שגרירה ולא שגריר השנה. כמו כולכם, ראיתי את הפעילות המדהימה והמדויקת של אפרת. יחד עם זאת, את הכשלונות של נמרוד מבחינת מכשול השפה ואת הכריזמה של מלודי. וכן, גם אני בהתחלה הייתי בטוחה שאפרת לוקחת. אבל הנה! הפתעה! מלודי היא זו שלוקחת את תפקיד השגריר. שלושת המתמודדים הוכיחו את עצמם אחד לאחד במשימות האחרונות. כל הכבוד לכם! אוהבים אתכם תמיד ומאחלים לכולכם המון הצלחה! נקווה שמלודי תצליח לייצג אותנו כמו ששגריר אמור לייצג. טיסה נעימה ובהצלחה!

E u r o b o y

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo104.gifהשגרירה: מלודי סוכרביץ

איחולי
ו-
לשגרירה החדשה, מלודי סוכרביץ, שרשרו לכאן.

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifיששששששששששששש

כל כך רציתי שהיא תזכה
מגיע לה
היא כל כך מדהימה
גם חכמה וגם יפה ומוכשרת
כל הכבוד לה
שיהיה לה בהצלחה

dani456

New member
החלטה גרועה ביותר

לדעתי נמרוד היה אמור לנצח. אבל זאת דעתי וכנראה גם רוב הדעות בארץ.. למרות זאת אני מאחל למלודי הרבה הצלחה בתפקיד ושתייצג אותנו טוב

yaki123

New member
מלכה../images/Emo47.gif..מגיע לה מאוד../images/Emo70.gif

היא הייתה הכי טובה שם

idan334

New member
אני פשוט לא מאמין

החלטה פשוט לא טובה! נמרוד היה אמור לנצח ואם לא הוא אז לפחות אפרת עם כל הכבוד זה לא פייר ש-3 אנשים יקבעו מי יהיה בסוף השגריר,לדעתי העם צריך לבחור והעם בחר את השגריר שלו שזה גם השגריר שלי מקווה שבשנה הבאה ייבחר מישהו ראוי

FrAnzY

New member
../images/Emo27.gif

אם נמרוד לא היה מתקשה עם השפה והיה יותר בטוח בעצמו, עם תשובות ברורות ומדויקות - הוא היה יכול להיות השגריר המושלם. הכישורים שלו לא מעידים על הצלחה ברורה. כמו שראית, הקהל בחר בנמרוד. הכל בזכות החן, חוש ההומור ומה שהוא משדר. הוא מתחבר לקהל הישראלי. העם לא צריך לבחור את השגריר. זה שבחרנו את מי שיעלה לגמר, זה כבר יותר מדי. האם זה נראה לך רציני שהעם יבחר את מי שהוא רוצה? זה לא הגיוני שהעם יבחר את הבן אדם הכי יפה, הכי מצחיק והכי אהוב העובר מסך? זה הרי ברור שאף אחד לא יסתכל על הכישורים ועל הכלים המתאימים לשגריר. במהלך התוכנית לא יצא לי להסכים עם כל מילה שהשופטים אמרו, אבל צריך לכבד אותם ולהבין שמדובר בהחלטות מקצועיות.

julez

New member
לא צריך בן אדם שמתחבר לקהל

שבארץ! שגריר הוא אדם שצריך להתחבר לקהל בחו"ל... זה לא שנמרוד ידע להתמודד עם המשימות שהיו להם בחו"ל בצורה מוצלחת... עונה מאכזבת, סיום מאכזב איתן שולט!

chagiti

New member
ישששששששששששששששש

רציתי שהיא תנצח!!!!איזה כייף...מקווה שהיא תעשה עבודה טובה...מאחלת לה הצלחה בהמשך..

E u r o b o y

New member
מזל טוב, מלודי!../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo104.gif

למרות שהייתי יותר בעד אפרת, אני עדיין חושב שמלודי היא בחירה מופלאה ומוצדקת. מלודי תמלא את תפקיד השגרירה בצורה הטובה ביותר, הכשרונות הרבים שלה והמראה הייחודי יסייעו לה רבות בתפקיד. בינינו - מתי לישראל היו פנים יפות כ"כ?
קצת לגבי הפרק - היה צפוי שנמרוד יודח ראשון, כיוון שאם הוא הודח כבר בהתחלה, והוחזר לגמר ע"י הקהל, מן הסתם שהשופטים ידיחו אותו שוב ראשון (כפי שהיה עם צביקה בשנה שעברה). קצת הופתעתי שרינה בחרה באפרת, כי הייתי בטוח שהיא תבחר במלודי, אבל לא. אני שמח שדווקא רינה הייתה זו שבחרה בה, כנראה שהיא הבינה שאפרת היא באמת משהו מיוחד. נחמן שי היה בעד אפרת כל הזמן, וגם הבחירה שלו במלודי הפתיעה אותי. ציפיתי שגם גיל יבחר באפרת, כי הוא הביע תמיכה בה בפרק חצי הגמר, אך התבדיתי. לסיכום - גם אם אפרת לא נבחרה, אני בטוח שעוד נשמע עליה רבות, כי נכס כזה לא מוצאים בכל יום. גם נמרוד הוא בהחלט משהו מיוחד. ובאשר למלודי - תהיו בטוחים שבשבדיה ממש יאהבו אותה (ולא, לא בגלל תום
- והמבין יבין) בהצלחה, מלודי, ו-
לכל המתמודדים על עונה נפלאה ומרתקת!

הבחירה

זו הייתה חרא של בחירה אפרת הייתה צריכה לקחת היא הכי טובה מכולם היא אלופה וגם היא לקחה בNBC וגם באום אומנם תקו עם מלודי אבל עדין זה אומר שהיא לקחה אוףףףףףףףףףףףףףףףף אמרת בכול זאת טובה

NiNi DViR

New member
חדש ולדעתי לא כל כך הגיע לה...

זאת אומרת הגיע לכולם אבל לדעתי אם היו בוחרים לפי העם והבידור זה היה כמובן נמרוד ומצד שני יש את אפרת שהייתה מאוד רצינית וממוקדת והם הלכו על האמצע מה שהיה לא נכון לעשות אבל שיהיה לה בשמחות ואני מקווה שבשנה הבאה יהיו יותר חכמים לא לבחור במה שאף אחד לא אוהב ולא שונא אלא במה שחלק אוהבים וחלק שונאים

למעלה