מבצע החזרת הפורום לפעילות!!!

../images/Emo65.gif מבצע החזרת הפורום לפעילות!!!

עכשיו כשהדיסק יצא, כשיש דיבורים על עונה שניה, הגיע הזמן לחזור לשיגרה!!! כל מי שכאן שיסמן

1 6

New member
עונה שניה../images/Emo7.gif

לא בטוח שתהיה עונה שניה.. זה רק 70%
לפעמים יש לי הרגשה שבסוף לא תהיה כי הם עדיין לא התחילו לצלם ו"האלופה" רק נגמר והם כבר חתמו על עונה שניה שתעלה במרץ ו"ילדות רעות" נגמר לפני 5 חודשים וזה אפילו עוד לא בטוח

ילד רע 15

New member
הש"ש והאלופה הן הפקות מקור

וסדרות כאלו שתוך פחות מחצי סדרה אפשר לקבוע אם תהיה עונה נוספת.. ומכיוון שזו הטלנובלה הראשונה של 24, הם צריכים לשקול שוב ושוב למרות שכבר היתה אמורה להתקבל החלטה - של כן/לא אבל חבל שלא מודיעים עוד כלום ועפ"י ידיעה/כתבה אחת לא ניתן לדעת אם באמת תהיה עונה נוספת...

1 6

New member
קודם כל,

מה זה הש"ש? ואולי אתה צודק אבל נראה לי שאם לא ננג'ס להם הם ימרחו את ההחלטה הזאת עוד מאה שנה ואני כבר מתה שתהיה עונה שניהההההה זה פשוט ביזיון שלא תהיה עונה שניה אחרי 51 פרקים בסך הכל והפרק האחרון שאף אחד לא הבין כמעט מה נסגר יש לך מושג איך אפשר ליצור איתם קשר? שלחתי פעם מכתב לערוץ 24 באתר אבל לא נראה לי שהם ראו את זה בכלל.. אאוווווווףףףףףףףףףףףףף =\

ילד רע 15

New member
הש"ש=השיר שלנו

זה נהפך למשהו מוסכם
ואין לי דרך ליצירת קשר, זה לא תלוי בנו - והניג'וסים לא יעזרו..

1 6

New member
../images/Emo4.gif

אז האופציה היחידה היא פשוט לחכות במחשבה שאו שתהיה עונה שניה או שלא? הכי מעצבן זה שאפילו לא יודעים מה לחשוב..ז"א מילא שהיו אומרים בטוח או שיש או שאין. אבל ככה זה הכי מעצבן=\

למעלה