נאמן למקורות..
ברכות..

שרונהה

New member
../images/Emo63.gifנאמן למקורות..../images/Emo50.gifברכות..

ברכות לפתיחת הפורום.... עכשיו יש גם מקום שיספק מענה הילכתי בתחומי הדת..... עלה והצלח

B T1

New member
:-ברכות נאמנות לפורום, ולמנהלו....

צילעייגר חברינו. אנו מבטיחים לבקר ולשאול את הטעון שאלות. בראשית חשבתי שהיכן שאתה מבקר יום, יום אני אגיעה רק ביום הדין, אבל אם זה אתה נבוא לפורומך בהמונינו.

../images/Emo49.gif ../images/Emo141.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo50.gif

זר ברכות חמות לפורום החדש ולמנהלו. אכן, יש מקום לפורום שיספק תשובות לשאלות הלכתיות לאנשים מכל הזרמים - חרדים, דתיים-לאומיים וחילוניים ללא צורך בהגדרה ושיוך לפלג מסוים. (כולנו יהודים, לא?) ואזהרה אישית: תתכונן למבול של שאלות ממני, שלא דורכת במקום לרגע.

ישRאל

New member
../images/Emo49.gifמ ז ל ט ו ב ../images/Emo65.gif

אי אפשר היה לעשות בחירה טובה מזו,, עלה והצלח,, שיר

טשטושה

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo142.gif../images/Emo49.gif../images/Emo142.gif

בשעה טובה ומוצלחת - כמה מתאים לך "כחול".....
נו, אז באמת מוצאת שהיה מקום להוסיף פורום עם נשמה יהודית - שכל כולו בענייני העיצה שמקורה במקורות..... אהבתי.... מאחלת לך כל טוב מכל הלב, יודעת בודאות שתצלח דרכך באשר תלך... שלך, טש

שרונהה

New member
למה הפורום לא מופיע ברשימה?

נכנסתי לכאן דרך הלינק שהשארת..... אם ארצה לשאול שאלות יותר מאוחר..... איך אכנס אם אין את שם הפורום ברשימה הכללית?

תודות מקרב לב לכל המברכים......

יתן ה´ ותתברכו בכפליים. הפורום יכנס לרשימה בתוך כמה ימים, לאחר "שיכנס למסלול". ובנתיים, המלצתי - לשמור את הלינק ב-מועדפים.

ברכות חמות

לפתיחת הפורום ולמנהלו. מבטיחה להביא לכאן את שאלותיי בנושאי ההלכה. סומכת בעיניים עצומות על התשובות שאקבל בעזרתך לשאלותיי. בהצלחה

אני ענת

New member
מצטרפת מעומק הלב לברכות

למנהל המיוחד ולפורום הנכבד אם תהיינה לי שאלות בנושא יודעת עכשיו היכן לשאול ובטוחה שאקבל את התשובות המהימנות והבדוקות ביותר. אין לי ספק בהצלחה שתהיה כאן!!!

redredole

New member
ברכות לנאמן למקורות../images/Emo63.gif

אכן מי יתן רצון ותצליח בכל מעשיך כאן בפורום ובשאר עיסוקיך. כל טוב לך.

אטיוד5

Active member
טוב, אני ישר בשאלה....

והיא שאלתו של רב פיליפ רות´: מדוע לא יתכן שאלוהים יעבר אישה?

מדוע יש לך הוא אמינא שזה לא יתכן?

אלוהים הוא כל יכול ולא כפוף לזמן, מרחב, או לוגיקה. לכן הכל יתכן כשמדובר בהגדרה כזו של אלוהים.

אטיוד5

Active member
האינטונציה כנראה לא עברה היטב

להיפך, אני חושב שאם אכן אלוהים קיים, אז הוא יכול לעבר אשה. הוכחה - ישו הנוצרי.

למעלה