SGU 2X19
וואי וואי וואי

../images/Emo58.gif SGU 2X19 ../images/Emo58.gif וואי וואי וואי

איזה פרק! כמה חבל שהעונה נגמרת והפרק הבא הוא האחרון! אוף!!! אני חושבת שהם ניסו לבנות עונה שלישית שתזכיר יותר את SG1 - כי הם כביכול הגיעו לגלקסיה שאמורה להיו מלאה בבני אדם - הצאצאים שלהם שהתפתחו על פני 2000 שנה. אבל - זה לא יקרה. כמה חבל. הדרואונז האלה, מזכירים לי משום מה (?מעניין למה??) את המשכפלים מ SG1, בשלב העכבישים שלהם. קטנים, מחפשים טכנולוגיות לשדוד ולהיטמע בתוכן, בלתי נלאים ונמצאים בכל מקום. בכל אופן, לפחות נישאר עם טעם טוב, גם אם ניתקע עם תיאבון לעוד...

matanbil

New member
../images/Emo58.gif

בטח שהם מזכירים משהו אוטומטי שמשמיד כל טכנולוגיה.. באמת חבל שממש בסוף מגיעים הפרקים השווים

ZAKONEIL

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifפרק טוב עם הרבה מתח ופעולה |ה

הרעש של בואם של הדרונס הזכיר לי את המתח בבואם של הרייף באטלנטיס מממ חבל שנזכרו רק עכשיו אם בהתחלה היה להם כאלו פרקים היו יותר צופים והיו ממשיכים לעוד עונה מעניין איך יסיימו את העונה ???ממממממ

Ofer1114

New member
../images/Emo58.gif

פרק מצויין. באמת חבל שזה נגמר(חבל שMGM סגרו את הברז לפני סוף העונה, אולי הפרקים האחרונים היו משכנעים אותם שכן כדי להמשיך עם הסידרה), אבל כמו שפלורה אמרה, עדיף שזה יגמר טוב מאשר גרוע(מי יודע אולי עוד כמה חודשיים/שנים יגיע מישהו ויחזיר את המותג לחיים).

Freemee

New member
פרק מעולה! ../images/Emo58.gif

הפרק הזה הכיל הכל ובעיקר אקשן ומתח טוב. כל הסיטואציה הייתה מעולה, הרעיונות של איליי וראש, הביצוע, הסיור בעיירה והדרונים שכמעט תפסו, תכלס זה ממש החזיר אותי אחורה לריית' מאטלנטיס שהיו באים לעשות WIPE כדי לאכול. חבל לי קצת על פארק אבל rush אכזרי כרגיל ובסוף זה מציל אותם. חבל שהסדרה נגמרת כי באמת התחיל להיות טוב אבל אני מאמין שעדיף שזה יסתיים בטוב. מקווה שהפרק האחרון היא פיצוץ וישאיר טעם טוב.

למעלה