בליץ' פרק 168

burhtk1

New member
../images/Emo58.gif בליץ' פרק 168

אההםם.. רק מילה אחת: Filers!#@!$$!@$!$!$!@@! . הפתיחה מרמזת שעונת הפילר הזאת תהיה ארוכהההההההה >: אני באמת לא מבין למה קטעו את האנימה בדיוק אחרי תבוסת גרימג'ו, היו יכולים להיכנס אחרי זה, או להביא רעיון יותר מקורי. למשל, היו יכולים להראות שאיזה אספדה (חסרים כאלו? XD) הגיע ותקע את איצ'יגו במימד אחר (כמו שגרימג'ו עשה עם אלקיורה); תחשבו על זה, זה היה באמת יכול להראות טוב, לא כמו שעשו כאן. היוצרים באמת לא חשבו על רעיון אחר מאשר לשים את ארק ה-HM על פוסה? נו באמת.. וזה מצחיק: הפילר הראשון היה על ערפדים, והפעם הפילר הוא על נינג'ות XD ועוד משהו: רק לי השיקאי של הסגן החדש נראה כמו הבנקאי של איקאקו? ---- טוב, אז בעצם לפי מה שאמרו בהתחלה, העונה של HM נעצרה. ז"א שאיצ'יגו והחבורה -לא- יצאו מהוקו מונדו! לי נראה שזו חזרה קטנה בזמן, בה מראים מה קרה בדיוק לפני שחטפו את אוריהימה. רוצים עובדה? בבקשה: לפי הפתיח החדש, רואים שלצ'אדו יש את הצורה הישנה של היד (נכון היא אדומה, אבל זה השלב השני של היד, כל עוד לשלב השלישי יש מין מגן גדול), וראו את הצורה הזאת בין עונת הארנקרים ובין העונה של ההוקו מונדו. ומישהו יודע למה בפתיחה רואים את איצ'יגו והנינג'ה הזאת (שדומה באופן חשוד לקאקאשי >_>) באיזור חולי (כמו האיזור של ההוקו מונדו)? אולי יהיה בינהם קרב ב-HM? או שזה סתם איזור מדברי שנמצא בסול סוסייטי? אני ממש מקווה שעונת הפילרים הזאת תעבור מהר.

burhtk1

New member
ועוד משהו קטן ../images/Emo58.gif

אם מה שאמרתי הוא נכון, והעונה הזאת היא בעצם חזרה בזמן. האם זה אומר שנראה שוב את הולואיצ'יגו? ם: כי הרי רואים שלאישידה יש את הקשת החדשה (רגע, בעצם עכשיו שאני חושב על זה, איצ'יגו לא היה מופתע לראות את הקשת החדשה של אישידה כאשר הם נכנסו ל-HM?

ShimiChan

New member
../images/Emo58.gifמרגיש מוזר...

זו סטיה עצבנית בזמן, הנה אנחנו בHM, הנה איצ'יגו הורג את גרימג'ו והנה אנחנו בSS עם קפטיין חדש?Oס הוא לא אמור למות כדי שזה יתאים למנגה?! כאילו, אפשר לראות מליון ואחד דרכים כדי להראות כמה הסאגה הזו פישית, כאילו, דאנג :-\ היו חייבים להשים את זה עכשיו? זה הזוי מדי...=\ הקפטיין החדש נראה כמו סרטוט מהיר, מה הקטע עם החרב הכפולה?! רק שיגמר.

ShimiChan

New member
ולמה הם אומרי םשהוא הציל אותה?!

הרי לפי המנגה הוא לא!

burhtk1

New member
תיקון טעויות ../images/Emo58.gif

אישידה וצ'אדו נראים בסיום, ולא בפתיח (כמו שאמרתי). ועכשיו שמתי לב שהקרב בין איצ'יגו והנינג'ה הזאת מתקיים בעולם עם ירח מלא, ז"א במקום שהוא לא HM. ולמה גין הציג את איצ'יגו באינצקלופדיית הארנקר?! איצ'יגו הוא לא אראנקאר! >:

Ihavenonick

New member
../images/Emo58.gifדברים מוזרים קורים בממלכת בליץ'

נחמד, מעניין והחרב של הקפטן החדש נראית כמו נבל קטן בלי חוטים
מי היו שני הקפטנים שעזרו בבחינות? כמה טיפות צריך הקפטן לשתות בדיוק כדי להשתכר? ממתי הם התחילו להוסיף עוד ועוד שאלות מבלי לענות עליהם כמו באבודים? כל זאת נדע מתישהו בעתיד הקרוב
ד.א. קשה לי לדעת אם גין שמח או לא

מאיר72

New member
לגבי הקפטנים שעזרו זה מאוד ברור

הראשון שעזר קוצי'קי והשני רוב הסיכוים שזה קנפצ'י (אם עושים אלימנציה ממי שדיבר איתו ומי ששאל עליו, נשארו, קפטנית מס' 4, 11 ו 12) ונראה לך שקנפצ'י יוותר על אפשרות להילחם?!

Tiger Eye16

New member
../images/Emo58.gif

אני לא יודעת איך להגיב לפרק הזה... מצד אחד הפתיחה והכל ניראת מאוד מגניב.. אבל מצד שני זה ניראה פשוט כאילו זה יהרוס את העלילה >____< אז החלטתי להתייחס לזה כאילו לסרט בהמשכים!! *למישהו יש פיתרון יותר יצירתי?* חוץ מזה הפרק היה חמוד, ואני דיי אוהבת את הקפטן החדש ^__^ אבל הדבר הכי טוב בפרק היה לא ספק המוזיקת רקע החדשה בקטעים "המותחים" XD היא הזכירה לי קצת את o fortuna ^__^

Tiger Eye16

New member
ואהה כן.. ../images/Emo58.gif

הסוף עם איצ'יגו וגין היה שולט XDDD ו"בהצלחה איזורו" היה שולט גם.. חחחחחחחח

ביזוש

New member
בקרב של איצ'יגו וגרימג'ו

שמתם לב שבקרב שלהם לאיצ'יגו היה יותר זמן עם המסכה? נ.ב אני מת על איצ'יגו כשהוא עם המסכה.

למעלה