תמונת השבוע

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo79.gif../images/Emo187.gifתמונת השבוע../images/Emo210.gif

זה פינה חדשה שאמורה להפעיל את כל משתתפי הפורום. אני בטוחה שלכולם יש אוסף של תמונות ערפדים, ולכןכולנו רוצים לראות את האוספים שלכם! החוקים של הפינה מאוד פשוטים.
לכל משתתף תמונה אחת בלבד
פותח השרשור, שבמקרה הזה זאת אני, הוא השופט בי התמונות.
יש לכל חברי הפורום זמן עד יום שבת בערב לשרשר את התמונות.
בערב יום שבת אני אבחר תמונה אחת בתור מנצחת והיא תוכתר להיות התמונה השבועית.
שיום שלישי הבא הזוכה בתחרות פותח את השרשור הזה ושוב חוזרים חלילה על כל החוקים. זה מאוד מעודד לחפש תמונות חדשות ויפות של ערפדים אושקשורים לערפדים. אם תעדיפו נושא קצת יוצר מצומצם מאשר ערפדים בכלליות הנושא שאני אתן השבוע יהיה ערפדים ובדידות. נא הסבירו את הקשר בין התמונה לנושא.=] ב-ה-צ-ל-ח-ה

אה...

מישהו אחר צייר את התמונות האלה, מישהו שרוב הסיכויים לא הביא לך את האישור להשתמש בציורים שלו, בטח שלא בלי קרדיט.

מתוך תקנון תפוז,

בחלק של התחייבות הגולשים. "- כי היא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכני גולשות, לרבות אך לא רק, זכויות היוצרים והמבצעים על תכני הוידיאו ועל התמונות המועלות לאתר אלבומים ו/או לאתר פליקס ו/או לכל שירות אחר של תפוז אנשים; - כי במידה ותפר זכויות יוצרים מכל סוג בכל הקשור לאתר אלבומים ו/או לאתר פליקס ו/או לכל שירות אחר של תפוז אנשים, לרבות העלאת תמונות ו/או תכני וידאו לאתר, כאשר היא אינה הבעלים החוקיים של כל הזכויות בתכנים המועלים ובקשר עימם, היא מייפה את כוחה של תפוז אנשים להסיר מעצמה כל אחריות ולהעביר אל הגולשת כל תביעה בנושא;"

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

אף אחד כאן לא אמר שהוא צייר את התמונה שהוא העלה לפורום. וחוץ מזה אני בטוחה שתפוז לא חשבו שעם אפשרות של העלאת תמונה כולם יעלו ~רק~ תמונות שהם בעצמם יצרו. אנחנו לא גונבים זכויות יוצרים, אלא רק משתפים אחד את השני ביצירות של אנשים אחרים. ראה בזה פירסום של היצירה.

קרניjack

New member
וכל תמונה באמת מכילה איזה קישור ליוצר?

איזה קשר שיביא ליוצר? בטח שהם נוצרו ע"י מישהוא. ומה עם התמונות שנלקחו מסרטים? בטוח הם עוצבו ע"י מישהו. כל תמונה אומנותית נוצרה ע"י מישהו שבטח ירצה לקבל קרדיט על התמונה. במידה ויש את שם היוצר/אתרו אין בעיה לתת קרדיט או לינק, אבל רוב התמונת הם ללא אף אחד משניהם, הם תמונות שמסתובבות בכמעט כל אתר, בלוג או פורום אחר באינטרנט. אני לא אומרת שזה "בסדר" אם במקומות אחרים מפרסמים ללא לינק- אבל אם אין את האפשרות הזאת של נתינת הקרדיט או בקשת האישור- שהתמונות לא יועלו? ביננו, זה לעשות ראש מאוד קטן. אני יכולה לברר לגבי זה עוד קצת מעבר לתקנון.

נו באמת, האמנים פרסמו את זה באינט',

אז מה לדעתך הם רצו להשיג בזה? שהתמונה שלהם תשאר באתר היחידי שהם פרסמו בו, ולא תתפרסם במקומות אחרים? מובן שלא, ורוב האמנים שמפרסמים תמונות שהם עשו בדר"כ מתכוונים הפוך.

nastia717

New member
..../images/Emo29.gif

כמחווה לאהבה המטורפת שלי לתקופת ימי הביניים..

קרניjack

New member
ובפעם הבאה המלצה חמה

להדגיש את נושא הפינה שהוא ערפדיים ובדידות כי זה דיי מתפספס בהודעה הארוכה.

למעלה