כנס מיתופיה 2008 - יוצא לדרך!

אתר איקון עלה- ואתם מוזמנים להגיש אירועים

פסטיבל אייקון 2008 מזמין אתכם להגיש אירועים – דיונים, פנלים, הרצאות ואירועים מיוחדים נוספים תאריכי הפסטיבל לשנת 2008: ימים שלישי-שבת, 14-18.10.2008 הפסטיבל הארצי השנתי למדע בדיוני, פנטסיה ומשחקי תפקידים יתקיים השנה, זו השנה ה-12, לאורך חג הסוכות בסינמטק ת"א ובמתחמים נוספים סמוכים. לאורך חמשת ימיו ייערכו אירועים בכל המתחמים, במשך קרוב ל-24 שעות ברציפות. השנה מזמינים אתכם האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, העמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל ופסטיבל אייקון להגיש הצעות לאירועים מסוגים שונים בכל תחומי החובבות המיוצגים באייקון – ספרות, קומיקס, אנימציה, משחקי תפקידים, משחקי מחשב, לוח ומיניאטורה, פאנדום טלוויזיוני וקולנועי, אנימה ועוד... ההזמנה פתוחה לארגונים ולחובבים, המעוניינים ליזום ולערוך אירועים שייצגו את תחומי העניין שלהם. מטרתנו השנה היא לשנות, לרענן ולחדש את הפורמט הכללי של אירועי החובבים ואת המבחר שלהם, על מנת להעמיד תוכן חדשני ואיכותי עבור קהל הפסטיבל. תכנים מבוקשים: - דיונים, הרצאות ואירועים מיוחדים בנושאי ספרות מדע בדיוני ופנטסיה, סדרות וסרטי מדע בדיוני ופנטסיה, אנימציה ואנימה, משחקי תפקידים וקומיקס - דיון ואירועים הנוגעים לתרבות החובבים הכללית בארץ ובעולם (פילקסינג, וידינג, פאן-פיקשן, סדנאות לימודיות, חידונים, אירועי השתתפות-קהל בפורמטים שונים ועוד...) לפרטים נוספים, : http://www.icon.org.il/2008/he/submit_fandom

SNTD

New member
ייתכן שאפילו אני אפתיע ../images/Emo13.gif

יש סיכוי שאני אגיע, ואם כן כנראה להקרנה של מחסום כתיבה, ואולי אם יהיה מפגש (או אם אודי יצליח לסנג'ר אותי לבוא מסיבה שקר כלשהו) אבל אני לא בטוח שאני אגיע, וכן, למרות שיש לי תפקיד בהפקה של הסרט P-: אז נתראה או לא נתראה, נראה ב-21 D-:

DHallow

New member
מיתופיה לתפארת

מרגע פרסום התוכנייה ברור לי שאני חייבת לעשות כל מה שרק אפשר כדי להיות שם. אני חושבת שזה הכנס המושקע ביותר עם התכנים הטובים ביותר מאז שהתוודעתי לעולם הפנטסטי. אז כמובן שמאמץ יושקע, אבל לא בטוח שיתאפשר לי להגיע (חודש תשיעי וכל מילה נוספת מיותרת. אגב, אם אני אלד בכנס, הבת שלי תוכל להיכנס לכל האירועים והכנסים בחינם?
) "מחסום כתיבה" נראה נפלא, בטוחה שזה גם משעשע וגם יצירתי. זה ברשימת הmust . כמובן שההרצאה של אור- ענבר "בראשית ברא האבק" נשמעת מרתקת וזה בדיוק מה שמדבר אליי. ואין מערבבים שמחה בשמחה, אבל גם האירועים הפוטריסטים מדהימים השנה. אני ממש מקווה להגיע וסוף סוף לפגוש את כולכם.

אליה94

New member
מזל טוב!!!

ויפה על המאמצים שאת בכל זאת משקיעה, אם את מנסה לבוא כולם יכולים לבוא... אז שוב מזל טובונאחל שיהיה בסדר והכל יעבור בשלום! הבלבלבה הרגיל ויום מהנה!

נטעש

New member
בנאדם, מה זה "הבלהבלה הרגיל"??

אתה שם את זה כל הודעה שאתה מפרסם פה. (אודי אני יודעת שזה לא קשור לפורום אבל זה משהו שאני מוכרחה לדעת, ואני חושבת שאולי עוד אחד או שניים)

אליה94

New member
בעניין "הבלבלבלה הרגיל"..

"הבלבלבלה הרגיל" בא לבקש בעצם שהמגיבים לא יגיבו בשבת, אני דתי, וכולם כבר שמעו מה יש לי לומר בעניין התגובות בשבת, לפני כחצי שנה (לפני שחזרתי) הייתי רושם מפורשות לא להגיב בשבת (ובבקשה אל תשאלי לפשר הסיבה- עוד יהרגו אותי!) אבל אודי החליט שבקשה זו היא מוגזמת מדי ויש כאלה שחשבו שזו """כפיה דתית""" ושאני אפסיק לכתוב את זה (בשלב זה נעלבתי) והחלטתי שיש בכל זאת לרשום שלא להגיב להודעותי בשבת והסוותי בקשה זו במילים "הבלבלבלה הרגיל" (היום\לילה מהנה לא קשורים). (פניה נרגשת) אודי! הודעה זו צעירה מדי מכדי להמחק, (כמו לפני חצי שנה...) אנא, חוס עליה! הבלבלבלה הרגיל ויום מהנה!

נטעש

New member
אבל העניין הוא שהבהרת את עצמך.

אין צורך לחזור שוב ושוב על אותו דבר.

למעלה