9 במרץ - הפרק השני

../images/Emo41.gif שאלות למודח הטרי! ../images/Emo41.gif

הערב, מיד אחרי ה-show הגדול, אנחנו נראיין את המודח הטרי Live ב-BlogTV מהאולפנים עם האיפור, הזיעה והבגדים הנוצצים. המתמודדים הערב: אשת העסקים גליה אלבין השחקנית מורן גרוס הכדורגלן איציק זהר והשף פרנק אזולאי למרות שאנחנו עדיין לא יודעים מי יודח, אנחנו בטוחים שיש לכם שאלות שאתם רוצים לשאול את כולם, אז זה המקום.... שרשרו שאלות כאן!

flymy

New member
../images/Emo41.gifהערב ב21:00 - The Show../images/Emo70.gif

הערב בשעה 21:00 יופיעו בתוכנית השנייה של The Show יופיעו השף פרנק אזולאי, הדוגמנית שחקנית מורן גרוס, אשת העסקים גליה אלבין וכדורגלן העבר איציק זהר. לא לשכוח! וכמו שהבטחנו לכם באתר הלא רשמי של ערוץ 10, אתם יכולים להוריד שמה את הפרומואים האישיים של גליה אלבין ואיציק זהר... במיוחד לכולכם, רק אצלנו. תהנו

הגיגלס

New member
דווקא פרנק אזולאי הכי ריגש !!

ממש אהבתי ! תוכנית יפה.. מרגשת ! פרנק כל הכבוד.. חבל שדווקא אתה הלכת.. אני הייתי מעיף את איציק.. ( למרות שאני שומר לו חסד נעורים כששיחק בנתניה בהצלחה מרובה..) .. באסה.. אהבתי את בחירת השיר !! מדהים.. אגב יש אותו בביצוע עברי ?

איציק זוהר ופרנק אזואלי

השף פרנק אזואלי ואיציק זוהר יתנו הופעה. מורן גרוס מדהימה גליה אלבין :) יהיה מעניין לראות בהצלחה לכם יש לי שאלה לפרנק אזואלי,אתה מבשל בבית או אשתך?

omerfru

New member
אז..

אז איך אני ידע אם ללכת להופעה של השבוע הבא או השבוע הבא הבא, אני גם הולכת להופעה של קלי קלארקסון שמגיעה לארץ ב-27.3 אני מתה עליה! אבל אני לא רוצה להפסיד את אנחל בונני--המדהים!!!!!!!!!!!!!!!! אנחל בונני-שלמות היא לא מילה גסה אז אנחל בונני מופיע בשבוע הבא?

בובו6

New member
לא ניתן להצביע דרך האתר

מורן את המלכה והמערכת של ההצבעה דפוקה אנו מאוד מקווים שתזכי למרות העיכוב שחל בהזדמנותינו להצביע שכן המערכת לא מזהה את הסיסמא שניתנה לי להצביע עבורך דרך האינטרנט יובל וליאור מתים עליך

SuperKeren

New member
../images/Emo201.gifהשף פרנק אזולאי

קודם כל אני רוצה לברך אותך על האומץ האדיר שהיה לך; לשיר, לרקוד ולשחק מול כל האומה. מספר שאלות צצו בי בזמן שצפיתי בתכנית:
עכשיו - אחרי שהכל עבר, האם אתה חושב שהיית משנה משהו בהופעה?
מה דעתך על ההופעות שנתנו חבריך לרביעיה?
יש לך הימור לגבי המנצח הסופי?
מבחינתך, מה היה האתגר הכי גדול במסגרת התוכנית?
ולסיום:
גלידה שוקו או גלידה וניל?
חג שמח

שלום פראנק!

קודם כל אני חייב לציין שדי הפליא אותי שדווקא אתה זה שהודחת לדעתי יש לך באמת קול יפה, השאלה שלי היא, מה המסקנות שלך מההשתתפות שלך ב SHOW ? היה כדאי?

איך הגעת לתוכנית?

האם יש סיכוי שדשדר לנו אי פעם באיזו תחנת רדיו? הולך לכיוון או שאחרי הכישלון אין סיכוי?

SuperKeren

New member
../images/Emo44.gif 9 במרץ - הפרק השני../images/Emo70.gif

בפרק של היום התמודדו איציק זוהר, מורן גרוס, פרנק אזולאי וגליה אלבין. לכל אחד מהכוכבים צורף במאי מוביל בתעשייה שהרכיב לכוכב את "הנוסחא המנצחת", שתביא אותו לזכייה של הערב! מיד לאחר שידור התוכנית, המודח יבוא לענות על שאלותיכם LIVE בבלוגTV
אם תלחצו פה תוכלו לצפות בקטעים מהפרק של היום. תהנו
זה המקום לדבר על הפרק הראשון בתוכנית הריאליטי החדשה "דה שואו". תרגישו חופשיים, אבל לא חופשיים מידי!

k a b o o k

New member
מורן הביאה אותה בהופעה מדהימה../images/Emo13.gif

ללא ספק דפקה שואו
הופעה מגניבה לגמרי.. מהפנטת.. יפה.. מיוחדת.. מושקעת.. מקורית.. מורן הזאת כ"כ כוכבת
יודעת איך לנוע.. יודעת איזה מבטים לעשות.. היא כ"כ מצליחה לכבוש את המצלמה ואת הקהל.. אין עליה, נדירה פשוט!.

bear bear

New member
חוות דעת

אתמול צפיתי בתוכנית בפעם הראשונה ואני חייבת לומר שלא אהבתי בכלל.ההרגשה הכללית שעלתה מן הצפייה היתה של איזשהו מופע מאולתר שמתנהל בצורה מבולבלת.נדמה כאילו גם הידוענים אשר השתתפו היו שותפים לבלבול ואף היו נראים סובלים מעצם השתתפותם.הצפייה בתוכנית גרמה לי לנוע באי נוחות בכסא. בלט במיוחד(לרעה)המופע של מורן גרוס .חוץ מיופיה של הבחורה היא לא הפגינה אתמול שום דבר.לא יודעת לשיר,לא יודעת לזוז,לבושה בבגדים מזעזעים וזולים.פשוט מפגן אימה שגרם לי לחשוב מה אני עושה מול המסך ומה היא עושה שם,שהרי ברור שלאף אחד,לא לנו הצופים ולא למשתתפים-השואו הזה עושה טוב. גם גברת אלבין היתה עם כל שמחת החיים שלה והצורך להפגין לימונדיות,נראית כבדיחה חסרת טעם,מגוחכת. נראה לי שמכאן התוכנית יכולה רק לעלות.

k a b o o k

New member
מממ..

"שהרי ברור שלאף אחד,לא לנו הצופים ולא למשתתפים-השואו הזה עושה טוב." תתפלאי, אני ועוד רבים אחרים (!) אהבו מאוד את השואו הזה, ואת הכישרון שמורן עצמה הפגינה
לומר משפט כ"כ אמיץ כזה, בו את מכלילה את כולם.. זה כ"כ לא נכון לעשות. ועובדה, כנראה שבכל זאת אהבו את מורן.... היא עלתה
אני בטוח שברוב קולות!

למעלה