סקר

moshavnikit

New member
../images/Emo42.gifסקר../images/Emo42.gif

מתי נזכה לשמוע סינגל של מישה ולא רק לשמוע שהוא מוציא סינגל..
הסקר פתוח לתשובות חופשיות, כל מה שעולה לכם לראש. ואולי תנסו לשלב יצירתיות.. פלאיירים כמו- "הקץ לשמועות
"

לא בזמן הקרוב אני משער...

הסיבה היחידה שנכנסתי לפורום היא כי שלחת הודעה, אם לא היית שולחת הודעה לא הייתי נכנס בכלל לפורום. לדעתי הפורום כבר מת. הפורום הזה הוא ללא ספק אחד הפורום היבשים ביותר בתפוז, אני מתפלא שעוד לא סגרו אותו. אין חדשות ממיכאל, הוא לא מעדכן אותנו כמעט במה שעובר עליו ומה הוא עושה, הוא מבטיח ולא מקיים, הוא לא קשור לפורום (לא נכנס לפורום, אין פגישות אפילו שהוא הבטיח וכו') , הרוב כבר שכחו ממנו, ואני אישית כבר לא מצפה ממנו לכלום. תראי למיכאל את ההודעות שנכתבו בשירשור הזה, אולי זה יגרום לו להתייחס אלינו קצת יותר ברצינות ולהפסיק לדבר ולהתחיל לעשות. לב.

moshavnikit

New member
אתה בהחלט יכול לבאס עם ההודעות שלך

בקשר לפורום: אתה מתפלא שלא סגרו אותו? מהנימה של הדברים שלך אפשר להתפלא מכך שעדיין לא שלחת המלצה לסגור אותו, יש בתפוז הרבה פורומים שבתקופות מסויימות אין כ"כ מה להגיד על הנושא שלהם, אז הם על אש נמוכה, אני מקווה שהתקופה הזאת תגמר בקרוב. ובקשר למישה: אין לי שום כוונה להגן עליו או משהו כזה. אבל אני לא חושבת שהוא חייב להיות "חבר" שלנו או משהו כזה, הוא לא חייב להכנס ולכתוב הודעות ובטח שהוא לא חייב להפגש איתנו אבל בהחלט לא יפה שהוא הבטיח ולא קיים. סה"כ כשהוא אומר שהסינגל הולך לצאת אני בטוחה שהוא מתכוון לזה ושאין לו כוונה לשקר אבל כנראה שפשוט לא הולך לו ומה שהוא חושב שאמור לקרות לא קורה בפועל, אתה יודע.. זה לא תלוי רק בו.

הסיבה היחידה שלא שלחתי המצלה לסגירה

של הפורום זה בגלל החיבה שלי אלייך. אני יודע כמה קשה עבדת בשביל מיכאל, כמה זמן, כוחות ומאמץ השקעת, כמה הרבה עשית ולדעתי פשוט לא מגיע לך שהפורום ייסגר. כרגע הפורום נמצא רמת פעילות אפסית, ואם כבר יש פה ושם הודעה אז היא לא קשורה למיכאל קירקילן. מיכאל לא חייב להיות חבר שלנו, לא חייב להגיב בפורום, לא חייב לקיים פגישות, לא חייב לעדכן... אבל אם הוא כבר עושה את זה ומבטיח לנו כל כך הרבה אז שיקיים! לב.

אתי 13

New member
ניזכה לשמוע מתי שייצא../images/Emo3.gif

אין לי מושג, שייצא נדבר..חיחי

למעלה