תחרות "יורקי האש 2007"

../images/Emo41.gif תחרות "יורקי האש 2007" ../images/Emo43.gif

התחרות הראשונה של קהילת דרקונים - "תחרות יורקי האש 2007" התחרות בתמיכת "תפוז אנשים
" ובשיתוף פורומים נוספים ליצירה, והכתב העט דיגיטלי "דרקונים בקלחת". התחרות בנושא דרקונים, והיא כוללת יצירות בתחומי כתיבה שונים: • מאמרים על דרקון/ית אהוב/ה • שירים על דרקונים • סיפורי מקור • ציורים שלכם בנושא דרקונים • סיקורים על ספרים/סרטים שאהבתם • אנימציות וקומיקס • וכול מה שבא לכם – באופן חופשי התחרות מתחילה ב- 20/02/2007 ומסתיימת ב- 20/03/2007 בשעה 24.00 שמות הזוכים יוכרזו בתאריך ה-25/03/2007. השיפוט ייערך ע"י שלושה שופטים: קסנדרה- מנהלת פורום שירה ופרוזה סדנא לכתיבה (33) , א ל ר ו נ ד – מהל פורום דרקונים (1721) , מורן-(כותבת פרוזה ומאיירת). תקנון התחרות: 1) מותר להגיש יצירות לא יאוחר מתאריך הסגירה. סיפור שיאחר, לא ייכלל בתחרות. 2) כל סיפור שיוגש לתחרות יהיה פתוח לדיון וביקורת. 3) לא יתקבלו יצירות שיפורסמו כלינק או כקובץ מצורף או שישלחו אלינו(אל המנהלים/ות של הפורומים המשתתפים) במייל. יש לפרסם את היצירה בנוסף גם באתר "דרקונים בקלחת" או לאשר פרסום באתר בשמכם. 4) מותר להגיש רק גרסא אחת לאותה יצירה. 5) מפאת כבוד לחברי הפורומים, לשופטים וליצירותיכם, אתם מתבקשים לא להגיש יצירות לא גמורות, לא מוגהות, או פרקים ראשונים מסיפורים ארוכים יותר. 6) סיפור לתחרות לא יהיה קצר מ-500 מילה ואורכו לא יעלה על 2500 מילה, יצירות אחרות לפי חוקי הפורומים השונים לפי סוג היצירה. 7) היצירה תהיה קשורה לנושא הפורום "דרקונים", אך לא מוגבל מבחינת כל דבר אחר בכפוף לכללים האחרים, סיפור שיוגש לתחרות ויהיה לא רלוונטי לנושא ייפסל. 8) כל משתתף רשאי להגיש רק יצירה אחת לתחרות. 9) אתם מתבקשים לרשום בכותרת ההודעה שזוהי יצירה לתחרות כדי שאפשר יהיה להמשיך לפרסם יצירות בלי קשר לתחרות. 10) אין להגיש יצירות בעלות תוכן בוטה/גס או בעלות תוכן מיני מובהק, ו/או שעלולות לפגוע באוכלוסיה או קבוצה אתנית או אחרת. 11) יצירה אשר תתגלה כלא מקורית תיפסל מיד מהתחרות, והיצירה תימחק לאלתר – המפרסם יקבל על-כך הודעה בתיבת המסרים. הודעה על הזוכים בתחרות ועל הפרסים לזוכים תתפרסם בהמשך השבוע, ולא לפני ה-25.03.2007 בהצלחה לכל המתחרים! מנהלי הפורומים המשתתפים ואתר "דרקונים בקלחת"

darklighter

New member
יש הגבלה מבחינת שפה עברית/אנגלית?

וכמה הגבלת מילים יש לשירים? שולחים את היצירות דרך המסרים? או על גבי הפורום? אה וברכות על היוזמה
אם יהיה לי זמן אולי אני אנסה לעשות משהו...

darklighter

New member
אה ולמנהלים בתפוז (חוץ מ-3 השופטים)

מותר להשתתף? *מצטערת על ההצפה*

תשובות:

אנא קראו את הכללים טוב לפני שאתם מתחילים, שלא יהיה אי נעימויות כמו עכשיו הנה למשל סעיפים 3 ו6 רלוונטים לשאלות שלך. מנהלי פורומים בתפוז אינם רשאים להשתתף בתחרות, ומובן למה, משום שנהוג שמקיימים תחרות כלשהי עובדי החברה שמארגנת את התחרות לא מורשים מחשש להטית התחרות. לעניין השפה, כולנו דוברי עברית, ושלושת השופטים מעדיפים לשפוט בשפה העברית שהיא השפה הטבעית לנו, אם יגישו יצירות בשפות אחרות, נאלץ לסרב לשפוט אותן. עמכם הסליחה ובהצלחה בהמשך צוות השופטים.

darklighter

New member
טוב אז הורדתי את עצמי מהתחרות../images/Emo190.gif

(גם לא ממש התחלתי לכתוב משהו אז לא נורא) בכל אופן אני רוצה לברך אותכם על היוזמה
ובהצלחה לכל מי שישתתף

רצוני לציין שהתקנון חובר ברובו

מתקנון של הפורום "כותבי מד"ב ופנטזיה" עמכם ה
על השמטת הקרדיט

שאלה:

הנושא העיקרי חייב להיות הדרקון או שאני יכולה להכניס אותו כמוטיב ממש חזק אבל לא מה שהסיפור מסתובב סביבו?

mahura

New member
מצטרפת לשאלה

וגם לא הבנתי למי לשלוח את היצירות

תשובות:

שוב אני אומר תקראו את הכללים הכל רשום שם, לגבי הנושא, הדרקון צריך להיות מוטיב מרכזי ביותר ביצירה, אבל הוא לא חייב להיות הראשי.

מגניב!!

כאילו,אני יכולה ליצור סיפור,ו"להאשים" את הדרקון שלי בהכל. נכוןנכוןנכון?

למה להאשים? כולם מאשימים ../images/Emo4.gif

אח"כ לא מבינים איך הגיע שם כזה לדרקונים

הו. אבל זו לא טרגדיה כזו או אחרת.

זה סיפור טוב [: בגלל זה אמרתי "להאשים" ולא להאשים.

האמ.

9) אתם מתבקשים לרשום בכותרת ההודעה שזוהי יצירה לתחרות כדי שאפשר יהיה להמשיך לפרסם יצירות בלי קשר לתחרות.

למעלה