שרשרת הודעות בלבד

../images/Emo41.gif גל"צ - מחר - תוכנית מאזינים

אין לי פרטים מדוייקים (מצטער) כל מי שרוצה להגיב מחר בנושאי תקציב נא להאזין היום להודעות גלי צה"ל מפרסמים שמחר ייפתחו הקווים על הבוקר (וזה אומר שכל הקודם זוכה) להרשם לתוכנית עם גדעון רייכר (אם לא הוטעיתי) שבה הנושא יהיה התקציב מי ששומע שייעדכן אותי בהקדם במסר מה מספר הטלפון, החל מאיזו שעה נפתחים הקווים מי שעולה לשידור - המלצתי להמשיך בקו שאנחנו מקפידים עליו לאורך כל הראיונות והשיחות. אנחנו לא מבקשים שום דבר על חשבון אחרים. אנחנו מבקשים להיות הורים ותו לא. והתקציב המוצע מרחיק אותנו ממימוש זכות יסודית זו. מחכה למסרים כדי לעדכן את ההודעה שלי. לא לשרשר , אני אאלץ למחוק

../images/Emo62.gif הפרטים בפנים

הקווים נפתחים בשעה 7:00. כל הקודם זוכה מספר הטלפון : 03-6813344
לא לשרשר להודעה

duv

New member
מודעה מעודכנת לתליה

אני מרשה לעצמי לשרשר הודעה (לא תגובה)... מצורף קובץ בו מופיעה מודעה מעודכנת לתליה בכל לוח מודעות אפשרי!

יעליק27

New member
האם יש גם מודעה בערבית../images/Emo35.gif

אני מטופלת בהדסה הר הצופים ושם יש המון זוגות ערביים, רובם לא מדברים עברית וחבל לספספס אותם, אם תהיה אפשרות אשמח לתלות מודעה גם בערבית

נועם@בת

New member
כתובת מקוצרת לפורום

לפורום יש כתובת מקוצרת למי שרוצה לתת כתובת ומסתבך עם הכתובת הנוכחית. http://forums.tapuz.co.il/2b_parent אגב, הכתובת המקוצרת של פורום פוריות היא http://forums.tapuz.co.il/ferility-support לילה טוב נועם ~שכותבת בשיטה עוורת כי כבר נעצמו לה העינים
~

bapi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה לגרפיקאים שבינינו../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

וכל מי שבקיא בתחום העיצוב. אשמח אם תיצרו איתי קשר (במסרים בלבד) לגבי עיצוב תדמית (לוגו וניירת) למטה המאבק שלנו. אני כרגע מרכזת את הנושא ומתחילה כבר לעבוד על העיצוב אשמח לשיתוף פעולה.

bapi

New member
../images/Emo74.gifשבוע טוב לכולם../images/Emo75.gif

תודה לכל מי ששלח לי מסר ומחכה לשמוע מעוד אנשים היכולים לעזור בתחום העיצוב כולל גם עיצוב דפי האתר. כנראה נקבע פגישה בהמשך השבוע לגבי גיבוש סופי ובינתיים אעדכן אתכם במסרים מה צריך לעשות. שיהיה שבוע פורה לכולנו

גנדלפ1

New member
מאמר נןסף

http://www.daat.ac.il/daat/refua/encyc/poriut.htm פוריות ויהדות - התייחסות למצוות פריה ורבייה - הראשונה מ תרי"ג מצוות מספר העקרים בישראל 10-15% ההזוגות ציטוט המסביר מדוע שני ילדים ןכו, שווה לקרוא

גנדלפ1

New member
ותודה לפורום אחים ואחיות בשירות

בריאות על התמיכה .... תנו קפיצה מס' 833

../images/Emo128.gif כתבה מעצבנת מ"הארץ" ../images/Emo128.gif

וחשוב שנקרא אותה, כי היא משקפת את עמדתם של הרבה מאוד אנשים... הכתבה ("דעה", יש לומר), מופיעה היום במדור הכלכלי. קראו והתעצבנו.

../images/Emo46.gif את מה שאיחלתי לו כרגע

אני מתביישת להגיד בקול רם. אבל דבר חשוב שיש לשים לב אליו: חוזר ועולה המספר 250 מליון. זה מספר עצום, והוא כולל את כל הקיצוץ של משרד הבריאות. הקיצוץ "שלנו" הוא 100 מליון ש"ח (וזה דוקא מודגש יפה במאמר). חשוב נורא לדבר על 100 מליון ולא על 250 מליון. גם במצגת היפהפיה של חן מוזכר המספר 250 מליון - וחבל. זה מספר ענק ופרסומו הוא לרעתנו.

עמית@

New member
זה לב הבעיה- וזו עמדת הציבור הרחב

למרבה הבעסה זה גם נשמע טוב בשיחות סלון "למה לסבסד טיפולים שאינם מצילי חיים- מה עם חולי הסרטן, בלה בלה בלה"

חן123

New member
לא ברור לי מה המספר הנכון

ואם זה אכן 100,000 ניתן לתקן (כל אחד אצלו כמובן)

למעלה