שרשור חיובי

new born1

New member
../images/Emo41.gif שרשור חיובי ../images/Emo41.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

שם: גיל: אזור: והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: יום ראשון: יום שני: יום שלישי: יום רביעי: יום חמישי: יום שישי: יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : שיהיה לכולנו שבוע מדומדם/ מטויילייט במיוחד D:.

Sacred Lie

New member
"I'm Writing To Reach You .." ../images/Emo80.gif

שם: ירדן
אזור: נתניה
והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:
יום ראשון: בצפר/גבות/ללמוד לפסיכולוגיה/רופא"ש XD אומגאד איזה עומס:|
יום שני: מבחן בפסיכולוגיה
יום שלישי:שונאת ת'יום הזה. מסיימת ב2 ורבע
יום רביעי: בצפר/ לא יודעת.
יום חמישי: נוסעת לירושליים + מקבלים תעודות זהות :)
יום שישי: בצפר / ל=נ=ו=ח/ יוצאת.
יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : ל=נ=ו=חX5
שיהיה לכולנו שבוע מדומדם/ מטויילייט במיוחד D:. חחח אמן.

כואבות לי העיניים.../images/Emo7.gif

שם: שיר.
אזור: אשדוד.
והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:
יום ראשון: קוסמטיקאית,לנסות למצוא חומרים לעבודה בפסיכולוגיה, להתחיל לרענן את החומר באזרחות ולהיות צמודה כרגיל לחדשות או לרדיו.
יום שני: -
יום שלישי: -
יום רביעי: -
יום חמישי: -
יום שישי: -
יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : - אמ, אין לי כלכך תוכניות כי המצב אצלנו בדרום מאוד לא וודאי. יכול להיות שבשבוע הבא אני כבר אחזור לבית ספר ואז יהיה לי מלא לחץ ודברים לעשות. כרגע זה פשוט להישאר בבית, קרוב למרחב המוגן ולעשות כלום. באסה.

Sacred Lie

New member
מבאס. ../images/Emo80.gif

אמרו לכם בדיוק מתי אתם חוזרים לבצפר? עדיף כבר להיות בבית במרחב מוגן מאשר בבצפר . . אני מקווה שהכל יגמר כבר..

אמ, לא. אמרו לנו עד הודעה חדשה.../images/Emo4.gif

וכן, זה עדיף. אבל מצד שני, זה פשוט מעצר בית. זה נוראי. מהבוקר עד הבוקר שלמחרת אני לגמרי לא עושה כלום. גם הראש לא עובד כמו שצריך. לא כלכך מרוכזים...

../images/Emo201.gif (אני שונאת ת'חיבוק הזה, אבל הוא נראה

לי הכי מתאים - אז תסתפקי בזה.
) אני מקווה שהמצב יירגע. כוסואומו, מה יירגע?!?!?! שייגמר! זהו! פיניטו! לא יודעת מה עובר עליי

מתכננת...:)

שם: לירן גיל: 23 אזור: ירושלים והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: יום ראשון: תור לקוסמטיקאית יום שני: יומולדת לעדי - מתנה! יום שלישי: נפגשת עם חברות בקניון יום רביעי: אין לי מושג יום חמישי: כנ"ל יום שישי: בישולים מנוחה וכאלה... יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : לישון!!! ובגדול - לשים על הילוך רביעי עם אקליפס!

orw93

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo205.gif

שם: אור גיל: עודמעט 16 אזור: יקנעם והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: יום ראשון: טפוטפוטפו יתבטל לנו המתמטיקה אז במקום לסיים ב4 אני אסיים ב2 D:, ואז אני אוכל ללכת בלי לחץ לבית נוער לעזור לקבל את הנוער מגן יבנה שבא
ואמור להיות מועצת נוער, אבל בטח לא יהיה. יום שני: ברוטשילד לצילום ראש, אז אני מפסידה מבחן באנגלית D: ואחרי הצהריים צופים^^ יום שלישי: עתידים, גיטרה ואולי מועצת נוער לומדת לפיזיקה יום רביעי: מבחן בפיזיקה
אם אימא תשנה את דעתה אולי מרכז תנועה בבית פיליפס יום חמישי: מבחן במחשבים. צופים. יום שישי: עתידים בפיזיקה אז אני מסיימת מ12 במקום ב10
ואז משלימה מתמטיקה, ואז עושה הרבה כלום. יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : אבא רוצה לקחת אותנו למפגש של המועדון אופנועים כדי לחלק את החולצות שהם הוציאוXD

../images/Emo9.gif ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

שוב זה?!
שם: שירז. גיל: 15.7 אזור: ראשון. והתכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: יום ראשון: חברה באה אליי לש"פ באנגלית. יום שני: שומדבר מיוחד. יום שלישי: פעמיים כי טוב.
מסיימת מוקדם. לומדת לביולוגיה. יום רביעי: לומדת לביולוגיה. יום חמישי: מבחן בביולוגיה... יום שישי: לא לומדת. D: לומדת בבית למבחנים.
יום שבת עד השרשור החיובי הבא XD : לומדת למחשבת/בקיאות/היסטוריה. רבאק. שבוע טוב. :)

xXx Lilo xXx

New member
איזה חרא של שבוע. רק שיעבור.../images/Emo29.gif

יום ראשון: הולכת לשעה אזרחות - שעתיים בבית- שעתיים אנגלית- חוזרת הביתה
איזה יום מעניין. || קורס בדמינטון || נכנסת לאטרף בקשר לזימון (עוד לא הוצאתי תמונות פספורט :S ) יום שני: אטרף. היסטריה. לחץ. זימון לחיל הים
לא באלי... ישלי פחד מלנסוע ברכבות לבד. או אוטובוסים. ואין לי אפילו אמפי נורמאלי. או פאלפון... החיים היפים
- רואה את ירדן(?!?!) || בערב - אמורה לעשות פן. יום שלישי: צילומים. יום מפגר לחלוטין. כ"כ ביזבוז. (שעתיים אנגלית, שעתיים בבית, שעתיים ספרות. ואיפושהו באמצע יש צילומים :S) יום רביעי: יום בלי חברה שלי
שונאת להיות לבד בשיעור מתמטיקה. או ספרות :O לאאאא לא יהיה לי מי שישעשע אותי
|| בטח בוכה לבר או לאסף איפושהו בהפסקות. יום חמישי: יום. נוראי. שעתיים מת'. שעתיים חלון. אנגלית ושלוש שעות אומנות שמבזבזות לי את החיים. (כאילו שיש לי כאלו
) יום שישי: OMG! אלונה בת 18!!!!
|| יוצאת?! יום שבת: בבית. אעאע איזה שבוע נוראי. אני רק מקווה שיעבור חלק. הלוואי.

xXx Lilo xXx

New member
אה כן...../images/Emo29.gif

(למה זה נחוץ אגב?) שם: ליאת גיל: 17.5 אזור: מרכז. זה שהולך בקרוב לחטוף טילים.

למעלה