שירשור סרטים בהשתתפות דרקונים:

../images/Emo41.gif שירשור סרטים בהשתתפות דרקונים:

הנה נתחיל שירשור שיעבור לטאגליינס בסופו של דבר כל אחד יספר על סרט שכולל השתתפות דרקונים זה יכול להיות כל סרט וכל ג'נר, מפנטזיה ועד סרטי וסדרות ילדים ואנימציה. בהצלחה

"שילטון האש"

תקציר: קווין, ילד בן 12 בלונדון בת זמננו, עושה משהו שייזכר לדורות הבאים: הנער התמים מעיר במקרה לחלוטין דרקון אש,אשר נח על משכבו מאות בשנים. עשרים שנה מאוחר יותר , רוב העולם נכבש ונחרב על ידי הדרקון האימתני וצאצאיו . מסתבר שהדרקונים יצאו אינטלגנטיים במיוחד, מפותחים ברמות מפחידות...והם אינם אוהבים להתחלק בכדור הארץ עם אף גזע אחד. קווין (כריסטיאן בייל) הפך ברבות השנים לקצין כיבוי אש, בקהילה האנושית הזעירה, שנותרה בחיים בצל האיום הענק. תפקידו לנסות ולהרחיק את היצורים המטילים אימתם על הקהילה ולשמור על חייהם של האנשים המנסים לשרוד במקום. ואן זאן (מתיו מקונוהי), אורח אמריקני שמגיע אליהם, מתפאר ביכולתו להשמיד את הדרקונים ולהציל את כבוד האדם על פני האדמה. קווין לא מאמין לו, אבל נאלץ להודות בטעותו, כאשר הוא חוזה לנגד עיניו בתוצאות מיידיות. הגיבור האמריקני וחבורתו הלוחמנית, מוכיחים את יכולתם במיגור דרקוני האש. מילה אישית: הסרט נותן מבט של דרקונים מצד האנושי של העניין, רמז איך בני האדם מכלים את התושבים האחרים של העולם, ניסיון להבין אם ניפגש עם גזע תבוני אחר מה יקרה? הם ישמידו אותנו או שאנחנו נשמיד אותם? או אולי נצליח ליצור קשר חזק ושני גזעים יוכלו לחיות צד בצד זה. מעבר לזה הסרט מרהיב, הדרקונים מרשימים והקרב בין הדרקונים לבני האדם מראה עד כמה הדרקונים יכולים לעמוד מול טכנ' מתקדמת ועדיין לנצח, כמובן שהם מפסידים בסוף, אבל עדיין עברו עשרים שנה עד שבני האדם הצליחו סוף סוף למגר אותם

ShadowDweller

New member
הדרקון אליוט../images/Emo54.gifוהחתול לא קשור XD

האמת שזה- "חברי הדרקון אליוט" באנגלית- pete's dragon אני חייבת לספר בדיוק על מה זה? אין לי סבלנות.. קחו קישור- http://imdb.com/title/tt0076538/ משעשע.

כן את חייבת לספר מה זה

לקשר גם אני יכלתי, וגם קצת פרטים בעברית לא מזיק, אח"כ זה בהיסטוריה יזכר שאת רק מקשרת

ShadowDweller

New member
XD

טוב אז לפחות לפעם הזאת אני רק מקשרת.. מה נו לא היה לי זמן.. פעם הבאה אני אהיה נדיבה בהסברים =)

Mist2

New member
לב הדרקון - Dragonheart

אגדה על אביר פשוט בשם בואן (קווייד) הנאלץ לחבור לדרקון האחרון כדי להלחם במלך אינון הרשע (ת`ווליס) שמאיים עליהם ושולט בעם ביד עריצה. פנטזיה על האדם הקטן שמגייס את כל כוחותיו כדי לתת חופש לבני עמו.

ShadowDweller

New member
האא ראיתי את זה!

אבל ממש מזמן. חברה שלי הייתה מאוהבת מסרט הזה ולא הבנתי מה היא רוצה.. ואז ראיתי את זה איתה. סרט טוב בסך הכל :p

למעלה