שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום ושבוע טוב לכולם ^_^ שבועות שמייח

Adi Chan

New member
כבר נגמרT^T

סרט השבוע: מלאכים ושדים~מומלץ ממש:) ספר השבוע: כללל הספרים של הפסיכומטרי. וסמכו עלי שיש הרבה>_> שיר השבוע: Adam_Lambert_-__Mad_World אנימת השבוע: none המלצת השבוע: לא לעושת פסיכומטרי בזמן צבא. מה ביאס אותי השבוע: אמממ>: מה עשה לי את השבוע: אמממ סטאף:>:>:>:> ומפגש כמובן~D: ציטוט השבוע: בלעעע תמונת השבוע: בללעעע2

¥otamsh

New member
וואה וואה ואיזה שבוע!!

סרט השבוע: גוף השקרים... דיי מגניב ספר השבוע: וגם לא קראתי ספרים :0 שיר השבוע: עדיין cry baby של אליסון! אנימת השבוע: נופ. המלצת השבוע: להנות מהחיים! לנצל זמן! מה ביאס אותי השבוע: כמעט שום דבר היה שבוע סבבה לגמרי, רק לימודים זה טיפה מעיק מה עשה לי את השבוע: סופש הזוי וחוויתי ביותר!! ציטוט השבוע: פסיכודרמה XDDDDD תמונת השבוע: אין לי משהו מגניב :( יש כמה חדשות בפייסבוק אתם מוזמנים חח

Sakura Kinomoto

New member
D:

סרט השבוע:איןO:~ ספר השבוע:לאO: שיר השבוע:TRAVIS-WHY DOES IT ALWAYS RAIN ON ME~מתה על טראביס*_* אנימת השבוע:לא היה@_@~ המלצת השבוע:חמ"ל רפואה כבודD:~! מה ביאס אותי השבוע:לסגור שבת ולא לראות חברים טובים במפגשT^T~ולפספס יומולדת של חברה...ומשו~ מה עשה לי את השבוע:דברים מסתדרים בסוף:) יש לי חבר מדהים~והשבוע עבר לי מהרD: ציטוט השבוע:"פלאט-טופ"P: תמונת השבוע:

Silverfox™

New member
שבוע מצוין לכולם :)

סרט השבוע: מה זה טלויזיה? ספר השבוע:zoes Tale של ג'ון סקלזי שיר השבוע:Jumper של three blind eye אנימת השבוע:בליץ X__X לא רואה כלום פשוט המלצת השבוע:לחבק מישהוא :) מה ביאס אותי השבוע:מחסור בזמן מה עשה לי את השבוע:מפגש עם חברים ביום חמישי
ציטוט השבוע:"נשים אי אפשר לחיות איתן, וכבשים לא ידעות לבשל." תמונת השבוע:

Kawaii Me

New member
שבועות שמח לכולם^^

סרט השבוע: אין :( ספר השבוע: פסיכומטרי :((( שיר השבוע: the last time- wt אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: אל תסחפו עם הגבינות, זה עושה לקיבה חלחלה
מה ביאס אותי השבוע: אילת מה עשה לי את השבוע: מפגש ציטוט השבוע: המוח לא פעיל כרגע תמונת השבוע: לטוב ולרע

שוב פה

סרט השבוע: תתפלאו השבוע ראיתי סרט, מפלצות עם חייזרים... ספר השבוע: דור הפרוזק שיר השבוע: השיר פתיחה של טנגן טופה אנימת השבוע: טנגן טופה גורן לגאן! המלצת השבוע: טבעונות או למות! מה ביאס אותי השבוע: מה לא חחח כרגיל מה עשה לי את השבוע: כל מני דברים שכבר הספקתי להתבאס עליהם ציטוט השבוע: ללא תמונת השבוע: האמת שבאתי לשים ואז לא היה לי כוח להקטין...תתמודדו

lgmtk

New member
:>> איזה סוף אה?? /tapuzforum/images/emo58.gif

אחד הטובים אה?? וקאמינה...אבל הרבה יותר ריגש אותי היה המוות של קיטאן. איך שיוצא בבלו ריי, אני עושה ריוואץ`!

Guid

New member
גם אני סיימתי, היום!

וואו, זו בהחלט אחת האנימות הטובות! פשוט הנאה מכל רגע! והסוף היה כזה.... מדהים!! /tapuzforum/images/emo99.gif אני מחכה כבר שיוציאו תרגום לסרטים... /tapuzforum/images/emo9.gif

lgmtk

New member
הסוף ../images/Emo99.gif

עד כה לא נתקלתי בצופה שלא אהב את הסוף, ואת גוראן לאגאן בכלל. אני כן מכיר מקרים באינטרנט שאנשים לא התחברו לאנימה...אבל לא יצא לי לדבר עם כאלה. קיטאן

למעלה