פורומים חדשים ב
אנשים

lacrimosa girl

New member
מישהי מכאן הזמינה את אקליפס מניו מון מסטימצקי

שבעמק רפאים? :{ נכנסתי לשם אתמול והיו לי 90 שקל הנחה ולא מצאתי שום ספר מעניין בסקשן של האנגלית, ואז אני מסתכלת מאחורי המוכר ורואה את שניהם ככה עטופים בגומייה ביחד :O ועזבו את זה שכבר קראתי את כל הסדרה, העטיפות שלהם כ"כ קרצו לי
ואז גיליתי שהם מוזמנים ושפסספתי את השניים האחרונים הלא-מוזמנים חצי שעה לפני שנכנסתי. עושה רושם שהסדרה נעשתה מה זה פופלרית פתאום :) עצם העובדה שיש את זה סתם ככה בסטימצקי והם יודעים על מה אני מדברת..
אה וגם ראיתי את דה הוסט שם והוא נראה גרוע!

Emergency Exit

New member
גם לי יש שאלה על זה!../images/Emo2.gif

רוב וקריסטן לא ביחד נכון? כי לרוב אמורה להיות חברה.
נראלי

xXx Lilo xXx

New member
כן. זאת היא.../images/Emo29.gif

אם את שמה לב, היא והוא על העץ כזה
איזה קליפ חמוד אבללללל

Fall Out Liel

New member
יש לי את אקליפס וברייקינג דאן!!../images/Emo168.gif

חח איזה סיבוב עשיתי עם חברה, הלכנו לסטימצקי במרום נוה והיה להם שם רק את אקליפס ודמדומים בעברית, אז קניתי רק את אקליפס וביקשתי מהמוכרת לברר אם יש במקום אחר את השאר אז היא התקשרה ואמרה שיש בקניון איילון את השאר, אז נסעתי לשם ובסוף התברר שיש להם רק את דמדומים באנגלית אבל הקטן הזה, וזה לא מה שאני רוצה, ואת דה הוסט. אז קניתי בסוף רק את ברייקינג דאן.. בכ"א הזמנתי את ניו מון ועוד שבוע יהיה לי [וזה בדיוק הספר שאני צריכה, דווקא אותו אין
]. |אושר||אושר||אושר|

rebecca121

New member
תתחדשי../images/Emo13.gif

זה באמת מתסכל לא למצוא דווקא את הספר שאת צריכה! אני יומיים הייתי במסע חיפושים עד שמצאתי את כול הספרים (עותקים אחרונים) בסניף ביפו

Fall Out Liel

New member
כן, מתסכל ><../images/Emo168.gif

אבל הזמנתי, עוד שבוע צריך להגיע D: כשהייתי בחנות הראשונה מישהי קנתה את דמדומים, ואח"כ כשהייתי בחנות השנייה מישהי קנתה את קליפס, והמוכרות שם אמרו לי שזה מטורף מה שהולך, אנשים חוטפים אותם כאילו זה יהלומים בחינם XDD

למעלה