פורומים חדשים בתפוז אנשים

ReutM91

New member
מה יש לכולם מהדמדומים הזה?!?!?

אתם באמת חושבים שהדבר הזה כאילו-הסיפור של דימדומים(ועזבו את רוברט- אני מאוד אוהבת אותו אבל לא בתור אדוארד) עולה על הסיפור של הארי פוטר? מה קרה לעולם? ממתי ערפדים לא פוגעים ושותים דם של בני אדם? זה מטומטם לגמרי!!! זה כבר ניהיה ממש מגייפה כל הדבר הזה וזה מטריף אותי. עזבו שכל הקטע של הסרטים זה רק להביא אנשים יפים וסקסיים אבל מלבד זה- הם לא יודעים לשחק. ולפי דעתי (דעה שלי כן, וזכותי לאמר אותה כמו שלהרבה אנשים מותר להגיד שהם אוהבים את הספרים האלה) הספרים האלה מטומטמים לגמרי וסתמיים לגמרי. ראיתי את הסרט התרשמתי ממש ממש קצת אבל בצפייה שניה היו קטעים בסרט שגרמו לי לצחוק מרוב טמטום בכל זאת. קניתי את הספר ופשוט הגעתי למצב שהפסקתי לקרוא באמצע. ולא בגלל שראיתי את הסרט או משהו כי היו באמת כמה דברים שלא הכניסו לסרט ורציתי לדעת יותר פרטים ואחרי שקראתי באמת אני חושבת שזה ממש אבל ממש ממש אוברייטד ברמות. ועוד אני קוראת על אנשים(בעיקר בנות) שאומרים שהספרים האלה יותר טובים... והשחקנים בסרט יותר טובים(שזה בכלל, לא ידעתי אם אני רוצה לבכות או לצחוק) איך אפשר להשוות את השחקנים של דמדומים לשחקנים כמו דניאל רדקליף, רופרט גרינט, אמה ווטסון(סלחו כן, אבל ההופעה שלה בנסיך הייתה ממש ממש טובה, סוף סוף היא הראתה קצת מהפוטנציאל שראינו בסרט הראשון, והיא שחקנית הרבה יותר טובה מכל ה"שחקניות" של דמדומים.) אלן ריקמן? הלנה בונהם קרטר? ג'ולי וולטרס? מגי סמית? זה שחקנים שהיו מועמדים לפרסים כמו אוסקר גאד דמאאטט ואף זכו בו והשני ששכחתי את שמו אבל גם נחשב לשני בחשיבותו. סליחה על החפירה כן? אני פשוט לא מבינה איך כל הדבר הזה ניהיה יותר גדול מהארי פוטר. וסליחה לבנות שאוהבות את זה פה, אני לא יכולה לסבול את זה. אם טום ישתתף בזה זה יהיה הדבר הכי עצוב בשבילי.(ואגב התמונות שלו מפחידות אותי...)

adi dion

New member
ברור, אי אפשר להשוות בכלל

ובטח שזה לא עולה על הסיפור של הארי פוטר. זה רחוק מלעלות. אי אפשר לקחת מרולינג את העולם הזה שהיא יצרה, זה משהו שלדעתי לא הרבה אנשים מסוגלים לעשות ובאמת שאני סוגדת לה על ההמצאה הזאת
בקשר לערפדים, אממ כן טוב בתיאוריה הם אמורים לרצוח אנשים אבל סטפני היא לא הראשונה שהמציאה את זה שערפדים יכולים להשתלב בחברה, זה לא קטע שיש דווקא בדמדומים ואין בשום מקום אחר. עכשיו, השחקנים- לדעתי הקאסט של דמדומים מדהים. כל השחקנים הראשיים הם כבר שחקנים מקצועיים (אולי חוץ מרוברט כי סדריק לא ממש נחשב חחח) שזה ההפך מהארי פוטר. לא לקחו אותם משום מקום, 99 אחוז מהם (אם לא כולם-) הופיעו כבר בסרטים או בטלוויזיה ובכל מקום שיצא לי לראות אותם הם היו מעולים! (כן, כן אפילו בלה! סך הכל היא שחקנית טובה, היא סתם הגזימה קצת בדמדומים) שלא תחשבי לרגע שאני מעדיפה אותם על פני הקאסט של הארי כן? אי אפשר להשוות אותם בכלל לקאסט המבוגר של הארי
ובטח שזכותך להביע את דעתך ולא לאהוב את זה

ReutM91

New member
לא הכרתי אף אחד מהשחקנים חוץ מ

רוברט ומזה שמשחק את האבא של הערפדים קארלייל(נראה לי) הוא היה במלך העקרבים ושיחק שמה מה זה מניאק חחח... אבל עדיין, האיכות של הקאסט של הארי פוטר בהרבה יותר גבוהה משל דמדומים... גם אם הם הופיעו בטלוויזיה והכל... ולקריסטין יש הרבה הרבה מה ללמוד... זה קצת מעצבן שדמדומים בא ולקח להארי את כל הספוטלייט...

adi dion

New member
גם אני לא הכרתי אף אחד

חוץ מרוברט, ומייק שאני מכירה אותו מאיזו סדרה חחח אבל שוב- בטח שאי אפשר להשוות לקאסט של הארי. תראי איזה שחקנים תותחים לקחו להארי ובדמדומים אין אף אחד בליגה שלהם כי זה בעיקר מתמקד בשחקנים הצעירים יותר שאין להם אפילו רבע מהניסיון שיש למבוגרים בהארי. אני רק אמרתי שהם בתור השחקנים הראשיים, באו כבר עם הרבה יותר ניסיון מאשר השחקנים הראשיים של הארי שפשוט זרקו אותם לאיזה סרט (כן אני מודעת לזה שבהארי הם היו בני 10-+ ובדמדומים הם בני 20+ אבל לא משנה
) וזה פשוט בא ולקח מהארי את הספוטלייט כי הארי כבר חרוש מבחינת הציבור. עוד ספר, ועוד סרט, אנשים כבר מתחילים להשתעמם. אז עכשיו פתאום צץ איזה להיט חדש וכולם מתלהבים ממנו, בדיוק כמו שקרה עם הארי בהתחלה, ואחרי שייצא הסרט האחרון (סך הכל 4, 5 אם גם פה יפצלו את הספר האחרון) תהיי בטוחה שישכחו מזה מהר מאוד
וגם- דמדומים התחיל להיות להיט בדיוק בתקופה שלא היה בה שום דבר חדש על הארי אז אנשים שכחו מזה. זה קרה לי, בהתחלה התלהבתי מדמדומים כי פשוט לא היה משהו שקשור להארי בתקופה ההיא. איך שיצא הסרט השישי חזרה לי ההתלהבות שוב והספקתי קצת לשכוח מה זה דמדומים חחח

ReutM91

New member
אני מקווה שזה יעלם

היה איזה סקר שעשו לא יודעת איפה, שאלו לאיזה סרט הכי מצפים בשנת 2010 ואקאליפס פשוט לקח בפור גדול על הארי פוטר ואוצרות המוות(שזה חלק מהסרט האחרון גאדמאטטט@%#!!!) ועל עוד סרטים ענקיים(עם שחקנים ענקיים) גם כן. אני ממש ממש מקווה שזה יסתיים כבר...בכל חור יש ערפדים וזה מתחיל כבר להמאס להרבה אנשים... וזה שלא יצא שומדבר חדש על הארי.. את צודקת. אבל זה בהחלט לא חרוש להרבה אנשים. הייתי בקולנוע בסרט ה-6 והרבה אנשים נהנו מהסרט וצחקו מהסרט. ויצאו ממש בציפייה לדעת מה קורה בחלק הבא. אחי הבכור (בן 24) שהלך לראות את הסרט חזר הביתה ופשוט לקח את אוצרות המוות והתחיל לקרוא. אין אנשים בארץ ובעולם שיראו שלט של סרט של הארי פוטר ולא ילכו אליו. חוץ מזה שהסרטים של דמדומים נשענים עכשיו על כל הריכלויות האלה (היום קראתי שרוב וקריסטין נפרדו חחח) הרבה הרבה אנשים לא סבלו את דמדומים אחרי שהם יצאו מהסרט ושאלו "מה זה השטות הזאת? ערפד שזוהר?" אני יודעת כי אחי עבד אז בקולנוע. סליחה על הכתיבת סיכום.חחח

לירונת

New member
גמני לא סבלתי ת'ספר... משעמם ../images/Emo199.gif

הסרט היה נחמד. אבל בעיקר בגלל רוברט

adi dion

New member
כי קראת בעברית!!!

אחרי שראית את הסרט! זה נו נו נו אחד גדולללל את חייבת לתת צ'אנס לאנגלית

אאאעעאעהההההההההה!!!../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo178.gif

טומייי שלייייייי!! התאהבתי מחדשש!!

einat162

New member
לירונת - קבלי ח"ח !!!!!

התמונות מדהימות ! טום בכלל נראה כאילו יצא ממופע האימים של רוקי !

לירונת

New member
ותמונות חדשות של בוני רייט מהאירוע החגיגי

לציון 125 לווג/בוולגרי (
) שתומך ומקדם את המטרה של להציל ילדים (
). אניוואי, הנה התמונות... לשיפוטכם :p

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifהיא כזאת יפה../images/Emo99.gif

אז אני סולחת לה שהנעליים שלה מוזרות
תודה!!!

לירונת

New member
עם המעיל של מיו-מיו

שלא כ"כ אהבתם בסיבוב האחרון בחוליה החלשה. תמונות נוספות תוכלו למצוא כאן :)

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

אני חושב שהתאהבתי בה מחדש

למעלה