עדכון אירוח- גורי אלפי

../images/Emo41.gif שרשור שאלות לגורי אלפי ../images/Emo41.gif

גורי אלפי יתארח LIVE ב BlogTV ביום ראשון ה-20.11.05 בשעה 22:35, מיד עם סיום התכנית. שרשרו שאלות מעכשיו...

AVIV80

New member
שלום גורי

יש לי שאלה יש לי קומוקניציה גרועה מאוד עם אנשים ולפעמים זה גורם לריבים רציתי האם אפשר יש איזו דרך שאפשר להתאמן איתה שאפשר להתאמן בה בלשפר את הקומוניקציה?

RunNGun

New member
גורי!

כמה שאלות לי אליך (רובן לא קשורות לסדרה): 1. איך זה לעשות רדיו? אחרי שעשית כ"כ הרבה תחומים שכולם היו ויזואליים - מול במה או בטלוויזיה, זה שונה או שזה בעצם אותו דבר? ואני כמובן מתייחס ל"עסק שחור", התכנית הכי טובה ברדיו!
2. יוצא לך לעקוב אחרי הפלייליסטים של העייסק? ועוד - האם יש לך say בענין של המוזיקה שמנוגנת שם? או שלרוב לירון קובע? 3. מי לדעתך הכי טוב מבין הפאנל של "משחק מכור"? ועם מי הכי כיף לך לעבוד? 4. מה התכנית האהובה עליך בטלוויזיה, תחת הכובע של צופה ולא של קולגה? אתה מלך ואתה יודע את זה, אבישי RunNGun נתראה באולפן

driffted girl

New member
שאלום ../images/Emo9.gif

קודם כל גורי רציתי שתדע שאתה פשוט סמל סקס בשבילי
פשוט הורססססס...אותי בכל אופן
אז ככה שאלות עומק הם לאאאא, אבל בכל זאת: - אם יכולת להיות חיה, איזה היית רוצה להיות? - מהו המקום הקסום שלך? מקום שאתה בורח אליו כשמתחשק? - מהו השיר האהוב עלייך מכל הזמנים?? - ומה זה אומר להיות גורי אלפי? במה זה מתבטא?? <התינשא לי?!!?
> אורפZ

שלום גורי -- שאלתי היא:

האם אתה מבסוט מכך שקיבלת תוכנית משלך בערוץ 22? ויש לך מישהי? או שאתה הומו?

על השאלה ה2 אני יכולה לענות לך..

גורי נשוי להילה ויש להם ילדה ממש ממש מתוקה בשם אמה.. והוא לא הומו..למה נראה לך?!

H i L o L a

New member
כן!

והיא אפילו התחרחשה לפני כשנה..
אם אתה מתכוון לעונה רביעית אז היא מתחילה ביום שני הזה.

H i L o L a

New member
גורי!../images/Emo13.gif

היי, רציתי לשאול (כי הנושא קצת מעורפל) מה עשית בתקופה של "מאחורי הקלעים" כשלא עבדת לפני המצלמות...איך היה התפקיד הזה לעומת מה שאתה עושה בימים אלו? ואם מותר לשאול על אסי כהן-אז מה בדיוק גרם לפרידה של הצמד שלכם? איך יכול להיות שהייתם חברים במשך כ"כ הרבה זמן ופתאום ניתקתם את הקשר לחלוטין? ושאלה אחרונה- הייתי ב"מופע חימום" שהיה בשבת האחרונה בירושלים,מאוד נהנתי במופע
מעניין אותי לדעת כמה מתוך ההופעה באמת מאולתר וכמה חוזר על עצמו,ואיך זה לעבוד עם האנשים של המופע במסגרת הופעה לא שגרתית שכזו? תודה רבה ובהצלחה רבה בהמשך הדרך

אני הייתי בשני "מופעי חימום"

א. היה מדהים-וממש מש מומלץ!!!מצחיק בטירווווףף!! ב. המשחקים בעיקרון הם אותם משחקים אולי פה ושם הם מוגסיפים קצת או משנים קצת אבל הטקס שלהם מאולתר (חוץ מהקטע שהם מעלים מישהו מהקהל שיעשה לאלי ומריאנו קולות..אז בשתי ההופעות שהייתי הם עשו את אותם דברים...ואגב בהופעה הראשונה הם העלו אותי
חחחחחחח זה היה ממש מצחיק
)

עגטון 28

New member
קבוצת דומינו גרוס

לגורי היקר שלום , אתה לא מתגעגע לימי הנונסרנס ובעיקר לימי בית ספר "קינמון"?

lapushka

New member
../images/Emo140.gif

איך יצאתה כזה מצחיק כנראה הורים שלך סיפרו לך בדיחות במקום סיפור לפני שינה? אתה מצחיק וגאון בעולם הבידור נכון להיום בהצלחה עם התוכנית החדשה היא פשוט חבל על הזמן!!!

אנונה2

New member
שאלות לגורי!../images/Emo95.gif

1. איך היה לעבוד עם צוות "דומינו גרוס"? 2. קראתי את הכתבה עליך בפנאי פלוס, בו אמרת שכולם לוקחים אותך כאדם מצחיק ולא כאדם רציני, איך אתה מסתדר עם זה ביומיום? 3. כמה זמן אתה כבר עוסק בלהיות קומיקאי? אלונית

למעלה