משרות ערפדים

קרניjack

New member
../images/Emo41.gif משרות ערפדים../images/Emo20.gif

באיזה משרות ערפדים עובדים? יכולים לעבוד? מעדיפים? כמובן שיש את מגבלת אור היום, אבל האם יש עוד מגבלות או העדפות אחרות? האם רוב הערפדים הם עצמאים בעבודתם (כמו שרובם מוצגים כחוקרים/ציירים/ציידים/אנשי עסקים) ?

Blade Of Fire

New member
שאלה יפה:)

כעיקרון יש מספר הגבלות-הם לא יכולים לעבוד בתוך כנסיות, הם לא יכולים לעבוד באף עבודה שקשורה בחיי יום, הם לא יכולים לעבוד בתור חקלאים (נו... כל העניין עם השום
), אני מניח שערפד נגר יהיה קצת קשה, או ממש ממש מסוכן בשבילם... אבל ברצינות לרגע-אני חושב שערפדים תמיד יעדיפו לא לעמוד במרכז אלא תמיד בשולי החברה ולכן הם תמיד יהיו חוקרים או אמנים או אם הוא חסר יכולת אינטליגנטית כלשהי-סתם צייד... הם גם מעדיפים לעבוד לבד כדי לשמור על זהותם וכדי לא להקשר לאף בן תמותה.

אני מאמין שרובם עובדים בחיי לילה..

ברמנים, רקדנים, חשפנות.. אולי אפילו זנות. אולי יש כאלה שגם עובדים בעולם תחתון..

נראלי שהם לא עובדים.

בטח לוקחים את הכסף של האנשים שעורפדו במשך שנים, וככה נהיה להם מצבור גדול, וכיום הם לא צריכים לעבוד.

sonaku

New member
מאפיה?

רואי חשבון ועורכי דין שמעורבים בעולם התחתון. אנשים שהם גם למעלה וגם למטה כיביכול.(;

dsol

New member
אממ ערפד יכול להיות_../images/Emo189.gif

בעל מועדון לילה.. ובאמת זה ככה בהרבה סרטים/סדרות בדר"כ בגלל שמציגים את הערפד כמשהו רע אז הם גם עובדים במאפיה/עולם תחתון ומנהלים אותו אבל בעיקרון, הם לא ממש חייבים לעבוד, אין להם צורך במצרכים בסיסים כמו אנשים שדורשים הכנסה קבועה וגבהה נראה לי שסתם עבודה מזדמנת בתור שליח (הם תמיד יגיעו בזמן עם הפיצה עם המהירות שלהם) צריכה להפסיק להם לכמה זמן..

קרניjack

New member
למה שלא?! הם לא אמורים לרצות לבלות?

להנות? לקנות? דברים שעולים כסף. ולא הכל הולך באלימות כמו שבסרטים.

../images/Emo85.gif../images/Emo109.gifמרתפי יינות

כי חשוך ואפל ולח שם <: אממ..עוד אפשרות זה איפה שפעם פיתחו תמונות, בחדר חושך כזה שדולקת שם רק נורה אחת D: בית זונות S: ~חוזרתלפינהשממנהיצאתי<:~

sonaku

New member
מלכות ואדונים בדאנג'ן לול

סתם נו לא. אם היו שם ערפדים כבר היינו שומעים על זה..

למעלה