לו היה לי דמון...

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifלו היה לי דמון...

יבבבבבבבם... אה, לא, זה "לו הייתי רוטשילד..."
אז אני מחיה את הדיון מהקומונה- אם היה לכם דמון- מה הוא היה? ואני מזכירה שזה לא קשור לאיזו חיה אתם אוהבים, אלא איזו חיה הכי מייצגת אתכם. ואם אתם צעירים מאוד- אילו צורות מתחלפות הוא היה לובש?

האבק

New member
לדעתי שלי היה

הדמון שלי הייתה בטח משהו כמו סטלמריה של לורד עזריאל. נמרת שלג לבנה וגדולה. חזקה אבל גם אצילית ומאופקת.

../images/Emo203.gifהדמון שלי...נמר

בהחלט נמר חוצמהעובדה שכולם אומרים עלי שאני סוג של נמר... ואכן כמו שנאמר בקומונה של חומריו האפלים על הנמר..אצילי, החלטי, בעל יכולת מנהיגות זה בהחלט מתאר אותי לחלוטין
אחלה טופיר אגב..

Fairywitch

New member
../images/Emo107.gifהדמון שלי...

ולא בגלל שזו החיה האהובה עליי- אני די בטוחה שכלב. אני לא בטוחה לגבי צבע... אולי עם כמה צבעים, טריקולור או משהו כזה, כי אני מאוד אקלקטית ורב-גונית מהמון בחינות. למה כלב? בגלל שכלב בעיניי מסמל נאמנות, יושר, שמחת חיים, יכולת להתבודד אך גם צורך בחברה ובמשפחה. ובעיקר זה מתאים לי כי כלב הוא גם חיה שנותנת המון אהבה, נקשרת מאוד, אוהבת לשחק (יש בה משהו שנשאר ילדותי תמיד), אוהבת תשומת לב, מצחיקה (כן כן- כל מי שיש לו כלב יודע את זה שלכלב יש לפעמים קטעים קורעים מצחוק), אינטואיטיבית לרגשות הזולת, ובנוסף- הרבה כלבים מעורבים בכל מה שקשור להצלה, סיוע ושמירה. וכזאת בדיוק אני
אה- וכשממש עולים לי על העצבים, ובעיקר אם פוגעים ביקרים לי- גם אני מסוגלת להתחיל לנבוח ולנשוך

האבק

New member
רשימת צורות לדמונים

רשימה שהכינו בזמנו בפורום הישן שבאתר (שכרגע לא פעיל) - סתם למי שרוצה לראות מספר צורות והתכונות שלהם (כמו שאמרתי, זה משהו מהפורום, לא איזה משהו רשמי) צורות דמונים: קוף: תככני, נמרץ, בעל שאיפה לכוח. אוגר: פחדן, חשדן, חביב. עש: אדיש, ערמומי, בעל יכולת הסתגלות. חתול מבוית: מפונק, עצלן, ערמומי. כלב: נאמן, סקרן, ישר. ינשוף: ערמומי, חשדן, נבון. דבורה: ארסית, בעלת שאיפה לכוח, בוגדנית. חתול בר: אציל, בעל יכולת הישרדות, בעל מזג חם. קיפוד: חשדן, פחדן, תוקפן. חיפושית צבת: ערמומית, תככנית, חטטנית. שפירית: חביבה, סקרנית, ביישנית. כלב- ים: נבון, חביב, בעל יכולת התמצאות. עקרב: בעל שאיפה לכוח, ערמומי, בעל מזג חם. ארנבת בר: חשדנית, מסתגלת במהירות, תוקפנית. לטאה: בעלת יכולת הסתגלות, אדישה, צנועה. טרנטולה: ארסית, ערמומית, חשדנית. נחש חנק: תככן, קנאי, סכסכן. נחש ארס: ארסי, ערמומי, בעל יכולת השתלבות. שועל מדברי: בגדן, ערמומי, חשדן. צפרדע: צנועה, ישרה, בעלת יכולת הסתגלות. צב: פחדן, חשדן, פחדן. תוכי: נסחף, בגדן, שקרן. שקנאי: ישר, צנוע, אמין. צ'יטה: אצילית, אמינה, ישרה. עטלף: בעל יכולת הסתגלות, חשדן, מסתורי. יונק הדבש: חביב, שחצן, סקרן. סרטן: חשדן,סכסכן, קנאי. ארנבת שלג: תמימה, בעלת יכולת הסתגלות, ביישנית. שועל שלג: ערמומי, אדיש, חשדן. זבוב: חטטן, סקרן, נסחף. שחף: ישר, חברותי, בעל יכולת התמצאות. נשר: ערמומי, אצילי, פיקח. גרגרן: עצלן, ישר, נאמן. דביבון/רקון: חטטן, אדיש, חשדן. סנאי ביישן, חביב, בעל חוכמת רחוב. סנאי שלג: קר רוח, אדיש, בעל יכולת הסתגלות. פרת משה רבנו: אמינה, נכונה לעזור, משרה אווירה טובה. פרפר: רבגוני, ישר, כריזמטי. פומה: אצילית, החלטית, בעלת יכולת הישרדות. איגואנה: צנועה, אדישה, נאמנה. ינשוף שלג: נבון, קר רוח, חשדן. נמר: אצילי, החלטי, בעל יכולת מנהיגות. צפע: ארסי, ערמומי, בעל שאיפה לכוח. קואלה: בעלת יכולת הסתגלות, משפחתית, נאמנה. אלמנה שחורה. בוגדנית, אצילית, בעלת שאיפה לכוח. דולפין: צנוע, חביב, אמין. פיראנה: אפלה, אכזרית, תוקפנית. לוויתן: ישר, צנוע, נדיב. סמור: נחוש, חלקלק, עקשן. נמייה: מסתורית, החלטית, חשדנית. נמר שלג: אצילי, אדיש, אמין. צבעי הדמון: כחול: רוגע, שלוות. אדום: נחישות, אומץ. צהוב: סכסכנות, קנאות. ירוק: אמינות, חברותיות. כתום: להט, מרץ. סגול: ערמומיות, בוגדנות. לבן: טוהר, אצילות. שחור: מסתוריות, שאיפה לכוח. ורוד: תמימות, צניעות. גווני אדמה: חשדנות, ערמומיות. גווני לילה: חוכמה, אכזריות. גווני ים: יושר, הגינות. גווני אביב: שמחת חיים, אופטימיות, שנינות.

Fairywitch

New member
לגבי הצבעים-

מלבד הקוף הזהוב לכל בעה"ח בספר היו צבעים טבעיים. לא היו כלבים ירוקים וחתולים סגולים... אני משוכנעת שלא במקרה. אולי כדי להציג את קולטר כפחות אנושית. ככה זה נראה לי מההתחלה. אז אני לא יודעת לגבי מגוון הצבעים הזה...
אני חושבת שבד"כ לדמונים יש צבעים כמו של בע"ח בטבע.

האבק

New member
לא מדויק

למשל הדמון החתולה של פארדר קוראם מתוארת כחתולה ם הרבה צבעים, ואאל"ט היו עוד כמה כאלו.

Fairywitch

New member
אבל הם לא היו ממש כחולים או ירוקים-

לא? ז"א- חתולה בהרבה צבעים עדיין יכולה להיות בצבעים רגילים של חתול- חום, שחור, לבן, אפור, ג'ינג'י... אני לא זוכרת דמון שמתואר ממש בצבעים לא טבעיים, מלבד הקוף (איך קראו לו, אגב? אני לא זוכרת שם).

האבק

New member
דווקא החתולה של פארדר

אאל"ט יש בה הרבה צבעים, וגם לאו דוקא טבעיים. אגב - לא אומרים במשך על הטרילוגיה את השם שם הקוף הזהוב, ולדעתי זה אומר משהו על קולטר.

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gifוואללה. וגם אם לחתולה של קוראם

יש כמה צבעים לא טבעיים- זה לא מצויין כמו במקרה של הקוף, וגם זה אומר הרבה, לדעתי.

מה עם הדמון של ויל?

היא לא מתוארת כחתולה עם המון גוונים של כחול ואפור? (אני לא בטוחה בזה) אני רק זוכרת 'ואם חיפשת עידון רק היית צריך להסתכל עליה' (או משהו כזה)

האבק

New member
גם השם שלה - קירג'אווה

אומר הכל. לפי מה שהבנתי קרגאווה זה הרבה צבעים, Multi-color . אז לא סתם סרפינה פקלה נתנה לה את השם הזה.

Galadriel 3000

New member
אולי שלי יהיה משהו ארסי, או עם

קוצים, כי אני מרחיקה מעליי אנשים גם לא בכוונה.

האבק

New member
ארסי כמו נחש?

לדעתי נחש הוא יותר מישהו ערמומי, תאב כוח וכו', כמו לורד בוריאל (או צ'ארלס לאטרום). ארסי מהבחינה הזו? שהתכוונת בכלל ל-"ערסי" מהמילה "ערס"?

Galadriel 3000

New member
ארסי אולי כמו עכביש

למרות שאני שונאת עכבישים. אז אולי כלב מאוד מאוד תוקפן.

למעלה