יצא הסרט השני של בליץ' מתורגם! על ידי DB

JeeChan

New member
../images/Emo41.gif יצא הסרט השני של בליץ' מתורגם! על ידי DB

The Immortal Me

New member
דיר. גאד.../images/Emo210.gif

אני חושבת שנהניתי ממנו יותר משנהניתי מהסאגה השלישית

Ihavenonick

New member
סרט ממש טוב

קצת קצר, אבל זה נראה לי כך רק מפני שאני רגיל שמותחים סיפור למשהו כמו שנה. היו יכלו להכניס את זה לסדרה בכיף

JeeChan

New member
פשוט סרט נהדר ;; פשוט תענוג T_T ../images/Emo58.gif

העלילה לא הייתה גנרית וסוף סוף לא חטפו איזה מישהי שאיצ'יגו צריך להציל. התעמקו בהיטסוגאיה, הציגו את סול סוסייטי כמקום אכזר באמת ושוב הראו את החלק שראינו מסאגת סול סוסייטי, של האכזריות ונוקשות לשמירת החוקים. יפה שהעלו נושא של 2 זנפאקטו, למרות שלא התעמקו בזה שהם הלכו להשיג את זה, כשבדרך כלל זה אמור לבוא מתוכם @___@. למרות שיכול להיות שזה חלק מאזור אימונים שבו מגיעים לפנימיות שבך והבנה עצמית. הקרבות היו פשוט תענוג ואנימציה מעולה שפשוט גרמו לבליץ' להיות כיף 3>. אומנם כל הדמויות היו פה שוב, אבל לא הרגיש מרוח ורע, הרגיש כמו סאגה טובה של בליץ'. באמת שנהניתי מכל רגע ושמח מאוד שראיתי את הסרט הזה. מקווה שהשלישי יהיה באותה רמה.

burhtk1

New member
הסרט מצויין!

אגב, מישהו יודע איך קוראים לשיר האופרה שמנגנת בזמן שכולם עולים אל פסגת המגדל? (בחלק הסופי של הסרט)

אוף

ראיתי עד הקטע שסוי פונג ויורואיצ'י צעקו "שונקו" ואני כולי התלהבתי ואז הקובץ נדפק לי :\\\ בעעע תכלס היה משעמם יחסית...בנתיים...נראה עד הסוף..

טוב זה חרא סרט

חוץ מהקטעים בסוף היו יחסית מגניבים כי הרבה זמן לא ראיתי קרבות והיה גם שונקו[אדיר!!!!] אבל מלבד זה היה מעמם בטירוף....סיפור מעפן, עלילה משעממת, כבר היה עדיף שאיצ'יגו היה הולך להציל מישהו אם זה היה עושה תסרט הזה ליותר מעניין

magicannn

New member
אממ...איפה כולכם ראיתפ את הסרט?

אני מצטער אם אסור להעביר קישורים על גבי הפורום...

למעלה