השאלון היומי.....

ChEaTeRs

New member
../images/Emo41.gif השאלון היומי.....

לילה טוב לכל הנואפים... השאלה של היום היא... האם הייתם בוגדים עם גסתכם/גיסכם.. או כל אחד מבני המשפחה.. מי שכבר יצא לו בגידה מסוג זה...אז קדימה פרטים...שוט!!!!

CyberWitch

New member
אויייי...

אין מצב בחיים...כי הם פשוט לא מושכים ולא עושים לי את זה

ChEaTeRs

New member
אני מבין שהם בנים....

אז הבנות אליי... רגע ואם היית נמשכת היית עושה את זה???

ב ו ק ר ת

New member
יש מספיק זרים

לא הייתי בוגדת עם איש מבני מישפחתי יש לנו מספיק גברים זרים לא אותו קשר דם

ChEaTeRs

New member
זה נכון...אבל..

הטבע אומר לנו לעשות את מה שאסור לנו..

../images/Emo31.gif

יש דברים שנזקם מרובה מתועלתם. וזה אחד מהם. הרי נמשיך לחיות עם האח/ אחות/ בן דוד... זה יהרג ובל יעבור.

dalida3

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif לעולם לא!

יש גבול שאותו לא חוצים.

ChEaTeRs

New member
אתם שליליים מידיי...

בתור גבר עם היתה לי גיסה כוסית או בדודה של אישתי או או מישהי אחרת מהמשפחה..לא חושב שהייתי חושב פעמיים ..כי מה זה משנה עם אני שוכב איתן או עם מישהי אחרת.??? חוץ מזה אם אני יודע שהן בוגדות גם אז למה שלא יהנו ממני??

dalida3

New member
זה לא עניין של להיות שליליים.

את הגיסה בת דוד/ה או כל קרוב משפחה,אתה רואה באירועים משפחתיים כאלו ואחרים,יחד עם בן/ת הזוג, זה לא לעניין. אני לא הייתי עושה זאת גם אם הייתי נמשכת למישהו מקרובי משפחתו של בן זוגי.

ChEaTeRs

New member
לא מסכים אבל....

במיקרה שלי.. היית צריכה להיות איתי בחתונה לפני חודשיים היית יודעת שאפשר להנות פעמיים..

גיס זה אומר בגידה באח או אחות שלכם!

אוי יו יוי כמה שפלים אפשר להיות גם לבגוד בבבן זוגי האדם שאני אוהבת זה שנשבעתי לאהוב באש ובים זה שהבטיח להיות לצידי בימים קשים שחס וחלילה יגיעו בהמשך הדרך זה שמיד יהיה פה בחיים הגם ככה קשים ומסובכים זה שישמור עלי מכל רע אז גם לפגוע באח שלי? באחותי? אלו שגדלתי איתם מגיל אפס? אלו שכל כך יקרים לי ועוד יהיו יקרים לי עד יום מותי! האנשים היחידים בחיי שאני יכולה לסמוך עליהם, לספר להם ה....כל והם יאהבו אותי לא משנה מה הילדים של ההורים שגידלו אותי באהבה (גם ההורים יפגעו אם הסיפור יתפוצץ) ושוב אוי יו יוי כמה נורא כמה שפל אתה אדם רע בנאדם מקווה בשבילך שמערכת היחסים של הילים שלך תיהיה אוהבת יותר, מקבלת יותר, מעריכה יותר ממה שיש לך באשמתך או לא באשמתך...

למעלה