דניאל רדקליף

LoLo16

New member
../images/Emo41.gifדניאל רדקליף

הוא יפה, הוא חתיך, יש לו חיוך כובש ועיניים מדהימות, אבל שחקן, הוא לא. עם כל הכבוד לכל מעריצי רדקליף למיניהם (או שעלי לומר למיניהן..
), הילד לא יודע לשחק! האמת, בסרט השני נראה שיפור ניכר, אבל הסרט הראשון היה קטסטרופה!! האם עלי להזכיר לכם את הסצינה הידועה לשימצה בה האגריד מספר להארי שהוא מכשף? דניאל בשיא האדישות: "I´m a wizard? You must have a mistake, I can´t be a.. a.. wizard" סלחו לי אם זה לא מילה במילה..
גם לא יכולתי להתעלם מהסצינה בסרט השני כשרון והארי רואים את הרמיוני כשהיא אובנה- רון (רופרט המלך!!) צועק "הרמיוני!" ומביט בה בבהלה, והארי סתם מביט בה. לא בבהלה ולא כלום- no רגש at all. רק דבר אחד נותר לי לומר לו- דניאל- סע ללפלאנד.

Pheonix

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifהוא גרוע!!

כל השחקנים הילדים היו גרועים

למדי בסרט הראשון, משום שהם היו חסרי ניסיון, ובהחלט ניכר שיפור רציני לעומת הסרט השני. דניאל רדקליף, גם בסרט השני, בהחלט לא שחקן מצטיין, בניגוד לאמה או לרופרט, ששניהם למדו, ולשניהם קטעים מאוד יפים בסרט השני.

Woogyman

New member
../images/Emo110.gif

את אמה דווקא אהבתי גם בסרט הראשון, המשחק שלה היה דיי טוב גם שם (למרות שבשני הוא היה הרבה יותר טוב, במיוחד בחלק שהיא מסבירה מה זה "בוצדמית").

buffgirl

New member
אני גם מסכימה שאמה../images/Emo80.gif

היא שחקנית מדהימה גם בראשון וגם בשני וחבל השהתפקיד שלה בסרט השני היה קטן... רופרט, אחלה שחקן. הוא ממש חמוד בתור רון. ואני חייבת להעיר, דניאל רדקליף לדעתי שחקן מצויין אבל לכל שחקן מתחיל יש את הקטעים האלה שהוא עוד לא התנסה בהם ולכן הוא עוד לא יודע לשחק בהם טוב (=דוגמת הקטע שהוא מגלה שהוא קוסם שבאמת היה די צולע...) אבל בסך הכל הוא שחקן טוב... לדעתי. עוד שחקנים טובים בסרט הם אלן ריקמן שאני חושבת שהוא פשוט שחקן מעולה ומי שראה סרטים אחרים שלו יסכים איתי וכנ"ל מגי סמית´ (סנייפ ומק´גונגל). ויש לי עוד לכתוב אבל אין לי כוח.... אני אולי ימשיך יותר מאוחר......

../images/Emo45.gif

והוא תמיד ניראה מאופק מידי, הוא לא צועק! הוא לא מתווכח! הוא, הוא בריטי מידי! בלע!

rebeca1

New member
אין לי מה להכניס נושא להודעה!

הבריטים לא עצבנים? הבריטים עושים רק פרצופים

למעלה