אתר האיש והאגדה עודכן

barzik

New member
../images/Emo41.gif אתר האיש והאגדה עודכן ../images/Emo41.gif

ברכות לפורום טולקין החדש בתפוז - לו יאירו כוכבי אלברת על דרככם! אני שמח להציג את אתר ´טולקין האיש והאגדה´. זהו אחד האתרים הוותיקים ביותר על טולקין ויצירתו (הוקם בינואר 97 - רק חודש לאחר נומנור). ´האיש והאגדה´ מתמקד בעיקר בסרטים שביים פיטר ג´קסון ומביא חדשות, עדכונים, תמונות ומידע עליהם. בעל האתר הוא מגן ינון, אך כיוון שמגן משרת בצבא כעת, צוות מיוחד מקרב קהילת טולקין ו´נומנור´ ממונה על עדכון האתר ותיחזוקו. האתר מתעדכן מדי שבוע ומומלץ מאד לבקר בו. ראש הצוות ומנהל האתר בפועל הוא מגנומן (מספר איציק: 10667804). העדכון השבוע הוא שני קטעי חדשות על ה D.V.D החדש שייצא בקרוב ועל שיאי המכירות שהוא שבר. כמו כן שלוש תמונות מעניינות במיוחד של איאן מק´קלן (גאנדאלף) מתוך הסרט השני.

ארו

New member
שלום איש !

לך - המון תודה שאתה כאן. לכל המעוניין - האתר המדובר הוא מ-צ-ו-י-ן !!! מומלץ ביותר . שלך האחד.

Elenwe

New member
לא הגזמת טיפה עם השם?

לקרא לעצמך האחד? הרי יש רק אל אחד והוא איפה שהוא שם, אז איך אתה בא בגאוותך וקורא לעצמך האחד? (ד"א האחד הוא אחד מ-70 שמותיו של האל, "שלום" הוא עוד שם משמותיו הרבים) בקשה לי אליך מפאת הקהל הקדוש היושב בציון, שנה ניק!

ארו

New member
תשובה:

ארו = האחד. השם המלא הוא בעצם "האחד אבי הפורום" , אבל זה ארוך מדי. ומאחר ואני פגאני לחלוטין , אין לי איתו שום בעיה. השימוש בכינוי לא נועד לפגוע, לא יותר מאשר האופציה שהציעו לי "מלאך מלמעלה" או כל דבר אחר. אני אוהב אותו, הוא קצר וקליט. ואגב, לי יש 74 שמות רשומים, וזה רק אחד מהם, והוא מתאים לי כאן. אני מצטער אם הדבר פוגע בך, אנא - הכל בהומור. אני.

Sern

New member
מה זאת אומרת גנדאלף בסרט השני?! ../images/Emo8.gif

מה זאת אומרת גאנדאלף בסרט השני?! איך יכול להיות, הרי הוא מת באמצע הסרט הראשון? אתה רוצה להגיד לי שלא?? דפקתה לי את הסרט! לאא!!

Ranger One

New member
בדיוק כמוני...

אני מסרב לקרוא את הטרילוגיה כדי שלא תהרוס לי את הסרט :)

glorfindel

New member
מה? אני כנראה לא מבין בדיחות...

כי זה לא מצחיק. גנאלף בסרט השני נראה גועל נפש. גם לו עשו פן. לא ידעתי שבארץ התיכונה ידעו לעבוד עם מכשיר אדים...

Sern

New member
ובכלל, גלורפינדל...

זה היה לי מאוד מוזר כשבסרט הראשון, גלורפינדל הסתובב עם שמלה ואיפור, וקרא לעצמו ארוון... (ואז כל הקטע הזה שהוא עשה עם אראגורן?! אינטרפרטציה מאוד מודרנית של הספרים, ללא ספק). ארם.

למעלה