אסף פורמן וכנרת לימוני מתארחים!

אני ופורמן

לגבי השאלה האחרונה גם לפורמן וגם לי יש בני זוג, ולגבי שאר השאלות אני מחכה לראות מה פורמן יכתוב לפני שאני חושפת שאני חולה עליו! אופס..

אז ככה...

אני מתכננת להמשיך בהצגות הקבועות שלי, ביניהן "זיסלע" בבית לסין, "אצל הרננדו במרתף" בצוותא שזה מופע מגניב ומצחיק עם שירים ממחזות זמר, הצגות נוער ביניהן "מייד אין יזראעל", אני עובדת על מופע משלי בדרך לתקליט ומחכה להצעה הגדולה הבאה...:)..חחח.. זה היה די מפורט לא ככה?... אחלה שאלה!

הים התיכון

אני עונה לפי הסדר: גריז- נגמר, מסתבר שבסוף לא תעלה ההצגה, למרותשבכלמקרה לא הייתי מעורבת בה דיסק זה הדבר שאני מתמקדת בו ומקווה שיקרה לא בעוד הרבה מדי זמן... זו האהבה הגדולה שלי איפה? גם וגם וגם. כל האופציות נכונות!

ליוסי המלך

נראה לי שסטייק אנטריקוט משהו משהו, לאכול לקרוא ולתפוס פאדיחות של פורמן, יש הרבה יותר מדי חלומות! לגבי ה "תעשי לי ילד" יש לי תחושה שאתה צעיר מדי...:)

../images/Emo41.gif אסף פורמן וכנרת לימוני מתארחים! ../images/Emo41.gif

רגע לפני הגמר הגדול, מחר (יום רביעי) בשעה 13:05 יתארחו בפורום אסף פורמן וכנרת לימוני, מנחי ניק-נט ויענו לכם על כל השאלות שהטרידו אתכם כל העונה! אסף פורמן הוא בן 27 התגלה ב"אקדמיה לצחוק", הופיע בתוכנית "בלאגן" בערוץ ג'טיקס מהעונה השנייה של התוכנית. היה מנחה ב"אקזיט" ובניק נט- ניקלודיאון. לפני חודשיים קיבל עם קבוצת הבאולינג שלו גביע מקום שלישי ושני. לא יכול מבלי הPSP שלו וערב פוקר עם החברים. כשהיה קטן התעסק בכל ספורט אפשרי: כדורעף, 9 שנים טניס, פינג פונג, רולרבליידס סקייטבורד, באולינגף דיג, סיף, כדוריד, קפוארה. מצד שני, זה לא הפריע לו ללמוד גם סטפס. כנרת לימוני היא בת 28. מאז שהיא זוכרת את עצמה היא שיחקה, שרה ורקדה. כבר בגן היא שיחקה בהצגה גוליבר בארץ הגמדים. נהגה להקליט את עצמה שרה בטייפ, וגם לעשות הופעות קטנות לכל המשפחה. ביסודי היא השתתפה בהצגות וטקסים. כמו כן שרה בלהקת הנוער של הרצליה ובשכנים של צ'יץ'. נהגה לאסוף מכתביות אותן היא שומרת עד היום. שומרת גם מכתבים ופתקים שהעבירו לה בבית ספר מפחדת מצונאמי ומג'וקים ולא יכולה לסרב בחיים לסטייק אנטריקוט וסושי. שרשרו להם שאלות כבר עכשיו!

היי כנרת ופורמן../images/Emo24.gif

אנחנו נורא שמחים ונלהבים לארח אתכם בפורום הנוכחי. בדיוק נגמר כל האבטיח והאגס וקיווי נשאר אצלי אבל אני בטוחה שיש לכם מים בברך, או בברז. מכל מקרה... אני לא רוחצת את המחשב בחיים!!!
ושאלה שמטרידה אותי כבר המון זמן: מה
שתהיה לכם התארחות מהנה

לכבוד פורמן,

כרגע נזכרתי שפגשתי אותך פעם ליד אולפן ערוץ הילדים ומהדורה מוגבלת. האם אתה זוכר שאי פעם פגשת מישהי שאמרה שהיא מתההההההההה על בלאגן ועד אילת ולפתע נדהמת לגלות שהיא בכלל לא ביקשה חתימה? אם כן, זאת אני.
וגם אורי רוזנברג היה שם, נראה לי שאתה מכיר אותו מסודות מתוקים

Earth Angel

New member
תודה על האירוח!

כנרת- את מה את מגדירה כ"פסגת הקריירה" שלך? אסף- מה הבדיחה הכי מצחיקה שאי פעם שמעת?

לא, לא, לא ! תודה לך...

פסגת הקריירה שלי עוד לא קרתה! אבל גם ניקנט היא אבן בדרך לשם...:)

למעלה