אנשיםםםם
היום פרק לפני אחרון

../images/Emo39.gifאנשיםםםם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifהיום פרק לפני אחרון../images/Emo10.gif

אוף איזה עצוב
לא רוצה שייגמר......... מישהו יודע אם יהיו עוד ש.ח.??. ובקשר לסדרת ההמשך סטייל "אקומודה" הקולמביאנית......יש חדש?? התחילו לצלם?? משהו?? מי ראה את הפרק של היום???

Mark902

New member
זה באמת היה עצוב ../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

אני ראיתי את הסדרה מהיום שהיא התחילה וכמעט ולא פספסתי שום פרק... אני אוהב מאוד את הסדרה ולא רוצה שתיגמר...
. ועוד משהו קטן, מה אנדריי אמר לקטיה בסוף הפרק? אני זוכר רק שהוא אמר שמישהו הולך להגיע ויהיו קשיים? תקנו אותי אם אני טועה. אבל אם כתבתי נכון אז מי הולך להגיע ולמה אנדריי התכוון??

באמת זה מה שהוא אמר לה....

לא יודע למי הוא התכוון אבל לא נראה לי שהוא דיבר ברצינות......בסוף זה יהיה מילקו או וורפיוב....ניחוש שלי

white angels

New member
../images/Emo45.gif

זה מילקו שיבוא.. יואו איזה עצוב זה שמחר הפרק האחרון והפורום פה ממש מת..כל האנשים נעלמו..ואני גם לא יכולה לראות את הפרק של מחר:( למרות שראיתי אותו כבר אבל בלי תרגום
נראה לכם יסגרו את הפורום או שישאירו אותו? אם כי זה לא ממש משנה כי הוא גם ככה נטוש

יכול להיות שאני אקליט את הפרק ואעלה ככה שאם

כן אז אני אתן לך לינק
וכן רוב הסיכויים שהוא ייסגר גם ככה הוא נטוש
מצד שני, זה הרי סוף ידוע של כל פורום שנפתח לסדרה עם מס' פרקים מוגדר (חוץ מהיפים והאמצים, ימי חיינו, צעירים חסרי מוח, וכו', שעוד שאמא שלי הייתה צעירה שידרו אותן
) יש לך מסנג'ר אגב??

sbsp66

New member
חסרי מוח (חסרי מנוח)../images/Emo6.gif

אתה מקליט את הפרק עם התרגום העברי בדיוק כפי שהוא בערוץ 9 ?

sbsp66

New member
היי מה אני לא נחשבת לחלק מהפורום?

אם הוא ייסגר זה יהיה מעציב,אז בלי מחשבות כאלה אובדניות של נטישה וכו'...

super 1 girl

New member
האמת היא ש....

קראתי בעיצון רוסי אחד שעכשיו מתחילים לצלם לזה עוד עונה ברוסיה.....! אבל אני לא בטוחה שערוץ 9 יקנה את זה כי הם כבר תיכננו מה לשים : (

אבל אם רק עכשיו מתחילים לצלם אז ייקח זמן עד

שיתחילו לשדר את זה..... וערוץ 9 לא יכול לשים חושך בשעה הזאת עד שיהיו פרקים חדשים
מישהי מכיר את הגרסה הזו של חוק וסדר?? היא טובה?? יש המלצות?

m2love

New member
זה באמת מאוד עצובב !!!

וואי היום לא ראיתי=( מחר אני חייבת לראות.. בטח אני שוב אבכה. ראיתי את הפרק הזה כבר 5 פעמים.. פעמיים בחו"ל כולל השידור חוזר, פעם אחת בסרטונים בחלקים כאלו..ופעמיים במחשב שראיתי את כל הפרקים של "העונה השניה" ובכל פעם בכיתי. כי זה כלכך מדהים... לדעתי זו סדרה אחת היפות אם לא הכי יפה-ואני ריצנית. השחקנים משחקים בצורה מדהימה..יש צחוקים פה ושם..הכל מסופר בצורה מעניינית..והכל כזה יפה .. נכון יש פאקים [מועצת הנשים.בלעכס] אבל גם הן חמודות. ואפילו הדמויות הרעות ..סשה,ויקה ..... הם גם נחמדים ומצחיקים כאלו. בקיצור הסדרה מ ד ה י מ ה. ובאמת חבל שהפורום מת:\ טוב,חפרתי... אני עוד אחפור חיחי לילה טוב לכולנו3333333333>

sbsp66

New member
איכס אני שונאת את הגרסאות הספרדיות../images/Emo5.gif

הגרסא הכי יפה שאי פעם הייתה ותהיה לעולמים זה קטיה פושקריובה וליריבנה קטרינה

למעלה