בוחן
פתע

../images/Emo36.gifבוחן../images/Emo2.gif פתע../images/Emo26.gif

הנה בוחן פתע חמוד שנתקבל במייל אז , להיחשף ולרשום את התוצאות.. בלי לכחד, ומי שכבר ענה, מוזמן לצפות ולולגלות
נניח שמתרחשים 5 דברים בו זמנים אשר דורשים את התייחסותך כדי לפתור אותם: 1. הטלפון מצלצל 2. התינוק בוכה 3. מישהו מצלצל בדלת או בפעמון 4. יש לך כביסה נקייה תלויה בחוץ ומתחיל לרדת גשם 5. המים בכיור המטבח גולשים באיזה סדר תפתור את הבעיות
רשום את הסדר, אחר כך המשך ובדוק איך קיבלת את החלטותיך. (אך עשה זאת באמת, התוצאות מעניינות מאוד). אל תסתכל מטה עד שסיימת לבחור .........
את התוצאות חבר'ה.. אחרי שתתקבלנה תשובות. מעניין ביותר
צוחקתתתתת
גילי

ferrytale

New member
מותר להשתמש ב../images/Emo63.gif

בטח כולם מצפים שאני ארוץ קודם כל לתינוק, אבל לא.. עשיתי חישוב קטן ובמצב כזה הייתי דווקא 5 רצה למטבח וסוגרת את המים משם מהר מהר 3 לדלת משם ממשיכה לרוץ אל 2 התינוק ומשם 4 לכביסה ורק בסוף 1 הטלפון...
אני אסביר את הצורת חשיבה שלי לכל אלה שטועים.. התינוק בוכה, בינתיים הכיור מתחיל להציף את הבית... אני חושבת שעדיף לתת לתינוק לבכות עוד חצי דקה ולרוץ מהר לסגור את הברז מכיוון שהנזק הסופי הוא הרבה יותר רציני.. משם הייתי רצה לפתוח את הדלת שמי שזה לא יהיה ישב כי הדלת בטח בדרך, ואז פשוט הייתי לוקחת את התינוק ואז לכביסה ובסוף לטלפון...

ice qeen

New member
../images/Emo12.gif

1. המים בכיור 2.הטלפון מצלצל 3.כביסה 4.תינוק(תמיד הם בוכים)

../images/Emo36.gifתוצאות../images/Emo26.gif

כל אחת מהנקודות הקודמות מסמלת משהו בחייך כל תשובה, משמעותה : 1. טלפון - העבודה 2. תינוק - המשפחה 3. דלת - החברים 4. כביסה - כסף 5. מים - סקס מי זה רץ קודם לסגור את הברז
גילי

ferrytale

New member
אני רצתי לברז../images/Emo98.gif

אצלי זה סקס, חברים, משפחה, כסף, עבודה.. נשמע טוב דווקא אני חייבת לציין

אהלנים../images/Emo124.gifזמרת../images/Emo9.gif

קודם כל
ו... וואלה, נשמח לקרוא אותך ב
יש פה לפעמים מסיבת
ו
ועוגיות ואפילו תחרויות
אז לא להיעלם
כי את מוזמנת לסייע
בדמות הופעה של פעם ביום כזה, לרהט, ולסדר, שהכל יהיה במקום
ברוכים הבאים כבר אמרתי
גילי מאושרת

The Charmed Boy

New member
זה טוב או רע? ../images/Emo4.gif

יצא לי סקס, עבודה, חברים, כסף, משפחה.... דווקא נשמע הגיוני במקרה שלי... אבל קצת... מביך... :-X

זה מצויין, כאילו דההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אם נציץ בתוצאות המביכות שלי, הרי שכל מה ששונה מזה זה מצויין,,,
מה לא
ברוך הבא, כבר אמרתי
גילי מאושרת

מים וסקס../images/Emo60.gif

ארבעת היסודות בטבע הם אוויר, מים, אש ואדמה. בחפיסות קלפי הטארות למשל, ניתן לראות היטב את השתלבות היסודות בחיים.
האוויר מייצג את המנטל, יכולת החשיבה.
המים מייצגים את עולם הרגש.
האש מייצגת את היצרים והייצריות.
האדמה מייצגת את עולם החומר, העשייה. מים, קשורים לרגש, שקשור לסקס
ששש
הסתדר לך
גילי מאושרת

שלום ,נכנסתי לרגע ונפלתי על המבחן

אזהסתקרנתי ,עניתי והתוצאה אני רצתי קודם לברז זה אומר שאני אוהבת/שונאת סקס
הסברים בבקשה .היתר מגיע בסדר הבא:תינוק ,דלת,טלפון וכביסה אז אני סקרנית מה זה אומר עלי.אשמח לתשובות,כי בטח כל הלילה אחלום על כך.

אהלנים בילבי../images/Emo140.gif

קודם כל ברוכה הבאה ה
ה כי
עולם המיסטיקה
הוא הבית של כולנו רצת קודם לברז את מספרת
אולי תספרי לנו את מה זה אומר.... ה"מבחן" רק מראה על סדר העדיפויות שלנו בחיים, יש מצב
גילי

למעלה