Maverick Spirit

New member
../images/Emo91.gif ../images/Emo124.gif להקת רוק חדשה בשם ג'ן ../images/Emo125.gif

להקת ג'ן, בעלת סגנון רוק קליל ,אנרגטי וקליט על גוון האמריקאי אך בעברית. לאחרונה שיחררו לאינטרנט סינגל בשם מסכות, קאבר לשיר קרוב אל ליבך של רמי קליינשטיין. ממליצה לשמוע, להנות ולבסוף להתמכר

mosheab12

New member
המלצה לזמר,ידיד טוב עם קולל מדהים!

יש לי חבר (אל תדאגו ושלא תחשבו-אני סטרייט) שהוא שר מדהים!! קולל מהמם! הוא בהכנות לקראת המופע שלו באוקטובר ולקראת דיסק 1 אני מצרף פה קישור לעמוד הפייסבוק שלו! ממליץ:להאזין,להצטרף ,להגיב ולהתעדכן! :) תהנו!

אין שם 5

New member
מחפש מוזיקה לסידרה בערוץ -10

שלום: מחפש קטעים אינסטרומנטלים של מוזיקה(זאת אומרת קטעי מוזיקה קיימים בלי הטרק של השירה) המוזיקה הינה לצורך דרמה איכותית ומרגשת על יחסים בין בני זוג , הדרמה הינה של הבמאי שחר ברלוביץ והיא תשודר בערוץ –10. מחפש קטעים שהם יחסית שקטים ומרגשים (אין לנו צורך במשהו רועש וכו') ... חשוב לציין שעל הקטעים להיות רשומים באקום או בפדרציה כדי שגם שתוכלו להיות מתוגמלים כמובן שיקבלו גם קרדיט. למעוניינים השאירו הודעה

Music Man XD

New member
אה ו..

כיוון שההודעה הזו אינה קשורה לנושא הפורום באופן ישיר, אני מצרף אותה לשרשור OFF. זה לא אומר שהיא נמחקת או משהו, היא פשוט תהיה מצורפת לשרשור :)

למעלה