תתפרעו!

ליאור XX

New member
מי רואה דם אמיתי ?

ראיתי עכשיו תפרק הראשון זה פשוט יפה איזה סקסי הערפד
ואיך זה שהיא יכולה לקרוא מחשבות?

AlexOnFire

New member
ראיתי. ותאמת אני לא יודעת בדיוק למה, אבל זה משהו גנטי. תשאלי את מנהלת הקמונה של דמדומים, היא קראה את הספרים עליהם מבוססת הסדרה, אז אני מניחה שהיא מבינה יותר טוב ממני.

rebecca121

New member
../images/Emo13.gifאני רואה

סיימתי לראות כבר את כול העונה.. ממש התאהבתי בדמות אחת שמה אבל אם את אומרת שראית רק פרק 1 אז היא עוד לא הופיעה... ואת יודעת שזה מבוסס על סדרת ספרים נכון?

אני ראיתי, בקצב ארה"ב, עוד מספטמבר. ../images/Emo3.gif

וכן, זה מבוסס על סדרת ספרים. ובהמשך יהיו עוד ערפדים חתיכים, דונט וורי. והיא נולדה עם זה. כמו שיש כאלה שיכולים "לחזות" או לראות תמונות מהעבר. like a gift

Orange Sky

New member
ברור שראיתי../images/Emo47.gif

אחת המיני סדרות הכי טובות<: נתנה את התמונה הכי מציאותית שיש על המלחמה בעירק. באסה שהיה רק 7 פרקים חח אבלכל אחד איזה שעה. בראד כזה חתיך
אני מחכה לראות אותו כערפד^^

אוי הוא יהיה מדהים. וחכי כשהוא יהיה

בעונה השנייה. לפי הספרים בעונה השנייה יהיה לו יותר זמן מסך.
אני חושבת שבטרו בלאד הוא רק מפרק 4. אם אני זוכרת נכון. אבל הוא משחק מדהים. הוא מתאים בול לתפקיד אריק.

נו כן, (../images/Emo58.gif לדם אמיתי)

אלכסנדר סקרגארד!!!!!111111111 ווהו. גם את ראית/רואה דור מזוין? לי זה עדיין מוקלט ביס מקס. רואה חלקים חלקים. שלא ייגמר

Orange Sky

New member
אני אראה בש.ח ביום שבת../images/Emo3.gif משחק שם גם

השחקן מדור מזוין, בראד קולברט החתיך הבלונדיני
~למרות שכולם שם בלונדינים עם עיניים כחולות
~ (:)

AlexOnFire

New member
הסדרה מבוססת על ספר שנקרא: "ערפדיים דרומיים". כלומר אמור להיות להם מבטא דרומי.../images/Emo6.gif

orw93

New member
זה נוראי../images/Emo69.gif../images/Emo205.gif

היו לי ציפיות ממש גבוהות לזה, וחוץ מג'יסון שהוא מקרוברחוק זה היה הזוי. למה לכולם יש מבטא דרומי?@ זה שיגע אותיXD

orw93

New member
חחחחחחח לא הוא שיחק ממש מזמןXD../images/Emo205.gif

שהייתי רואה עם אימא בערוץ 2 ולא הבנתי כלום חחחח איזה סדרה?

xXx Lilo xXx

New member
OMG!../images/Emo29.gif

בגלל זה הוא מוכר לייייי.... הוא משחק בקרוב רחוקקקקקקקקקקק :O:O:O ~אגב, הסידרה ממש הולכת להתפגר בקרוב כי אני רואה דרך האינטרנט~

xXx Lilo xXx

New member
לא כ"כ אהבתי O_O"../images/Emo29.gif

למטה.... גם שמעתי שהסידרה ממש חולה... מחינה כאילו אהמ אהמ....

למעלה