תתפרעו!

Orange Sky

New member
../images/Emo196.gifבנות כנסו חח

חשוב חשוב! היה פה דיון לפני כמה ימים על איך פונים לקהל שרובו בנות, אמרתן ששינו את חוק הלשון והיה דיון חחח לא יודעת מה נסגר אבל עכשיו אמרו בטלויזיה ~מלמדים לשון בערוץ 22 חח~ שפונים בלשון נקבה אם יש רוב של בנות.<: זהוXD

ליאור XX

New member
פוסטר של דמדומים!

אולי יהיה שבוע הבא בראש1 פוסטר של דמדומים אז מי שרוצה שיהיה שישלח בSMS את המילה פוס המספר 2 ושמכם ל8686

ליאור XX

New member
דווקא אני ממש אהבתי אותו ../images/Emo99.gif

עם כל הקאסט הכי שווה
וכמובן ששלחתי SMS

Emergency Exit

New member
חח לאנכון,

פשוט לא הגיוני שאתר שמרוויח מלא גם ככה ירצה לעשות משו כזה.. למרות שכל דבר יכול להיות.

sweet shir

New member
לא נכון. אמזון הוא לא כמו איביי שאנשים מוכרים

לך, זו חברה בפני עצמה, היא לא תעשה דבר כזה. וכאילו יש שם אנשים אינדיבידואלים שמוכרים לבדם, מהם לא הייתי מזמינה, אבל שזה מאמזון החברה אני לא מפחדת מגניבה.

Sacred Lie

New member
לי לא רוצים לקנות :-\כי שמים שם את המספר../images/Emo80.gif

כרטיס אשראי:(:(:( אוף זה מדכא. אם לא יגיע החודש אני מזמינה ויהי מהההה !

xXx Lilo xXx

New member
זה אתר אמין מאוד. ../images/Emo29.gif

דודים שלי מזמינים ממנו הרבה והם אלו שהזמינו לי. בעיקרון האתר מאוד אמין וגם חברות שלי קונות שם כבר הרבה שנים. אני לא חושבת שהם יתחילו לשדוד אנשים עם כרטיסי האשראי שלהם.

Emergency Exit

New member
בעיקרון../images/Emo41.gif,

אבל יש סיבה להיות מודאגים לפעמים "איי-ביי" זו רשמת ממש טובה והרבה משתמשים בה, ופעם ידיד של חברה שלי הזמין שם והוא קיבל חוב של 700$ כשהוא קנה משהו באיזה 50$ אולי.

xXx Lilo xXx

New member
על אי-ביי אני לא מדברת. ../images/Emo29.gif

היו להם הרבה דברים כאלו. אמא של חברה שלי הזמינה משהו משם והם חייבו אותה גם על סכום מטורף ואז התחילו הטלפונים, והחיובים וההחזרים והפיצויים וכול החרא הזה. אבל לעומת אמזון, שכבר שנים על גבי שנים דודים שלי קונים שם, ולא שמעתי פעם אחת תלונה כלשהי על האתר. תיראי הסיכויים שיקרה דבר כזה הוא אחד למיליון. או שנגיד את זה במונחים מתמטיים (פח מתהלבת) מהי ההיסתברות שדווקא לך יקרה מצב שיחייבו אותך? (פח אני מרגישה סתומה עם ההיסתברות הזאת) אבל תיראי, כל אחד והחששות שלו

orw93

New member
באיביי משתמשים בפיי פאל../images/Emo205.gif

וזה שומר על המספר או משו. אבא שלי תמיד מזמין ככה. פעם הוא לא הסכים להזמין לי אם אין פיי פאל.

Paz Love Gal

New member
הזמנתי מאמאזון פעם ראשונה בחיי../images/Emo12.gif!

הזמנתי את הספר ע"פ הסרט,ואת פסקול הסרט
. חיפשתי את הפסקול בכול מקום,ובאף מקום אין =\ אז זהו,הזמנתי וזה יגיע בשבוע הבא ככול הנראהD:

orw93

New member
תחדשיD:../images/Emo205.gif

גמני הזמנתי אתמול את כל ה3 לכבוד היומולדת^^ אבל זה יגיע עוד מלא זמן כדי שלא יהיה מכס

למעלה