תתפרעו!

נוריאלי

טוסי מחר למלחה, אני בטוחה שעוד יהיה...אבל הם ממש נחטפים...בהצלחה! תשרשרי לפה מחר את התוצאות!!!

../images/Emo63.gif סקופ רציני!!!

לידיעת הירושלמים שבפורום! היום הייתי במלחה ובמקרה נכנסתי לצומת ספרים, ומה אני רואה? על אחד השולחנות המפוזרים, 2-3 עותקים של כל אחד ואחד מארבעת הספרים!! אחרי שבמוצאי שבת אמרו לי שנגמר בהוצאה בארצות הברית ובעיה להשיג אותם! רוצו וקנו!

אבא שלי עובד קרוב למלחה! הוא אמר

שהוא ישלח חבר לשם להביא לי מחר את אקליפס וBD. אני כלכך מקווה שנשאר להם. אני רודפת אחרי הספרים האלה כבר..אהעאהע!
תודה לך!

../images/Emo63.gif בכיף מותק

הכל כדי לעזור! הייתי כ"כ בהלם שראיתי אותם על השולחן שם....כ"כ נגישים!! אם לא היה לי כבר את כל הסדרה, זה היה יכול להיות מעולה לקנות את ארבעתם במכה אחת:)

התקשרתי עם פתיחת החנות- 9 בבוקר,

והיא אמרה לי שהכל נגמר! כנראה הכל חוסל עוד אתמול בשעות הערב. מ-ה נ-ס-ג-ר?!?!
בוהו, אני כלכך רוצה את אקליפס כבר!

האעהאעאהעאהעא!@#$%#!%#$@!

שנייה אחרי שכתבתי את ההודעה הזאת על זה שהכל נגמר, התקשרה אליי המוכרת בסטימצקי-אשדוד...איפה שהזמנתי...והיא אמרה שהגיעו הספרים!!!!!!!!!!!!
חה! כלכך התרגשתי לה בטלפון ואני כזה:"באמת?!" אז היא אומרת לי:"אני מבינה שעשיתי לך את היום!" אז אני כזה:"כןכןכןכן! תודה! לול! יש! להלהלה.

בסדר, נראה לי זה משמיים, תושבי הדרום מקבלים

את הסדרה לפנינו.
עזבו, זאת רק אני והראש החולני שלי.

xXx Lilo xXx

New member
בואו נסכם שראשון זה חור ../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

ניראה לי כל אחת מתלוננת על המקום שהיא גרה בו. אני לא חושבת שיש מישהי שאוהבת את המקום שהיא גרה בו

xXx Lilo xXx

New member
זה כן חור!!!!../images/Emo29.gif

מה את יכולה לעשות ביום שישי בערב בלי אוטו? אה? אני אגיד לך מה - כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם זה מה שאת יכולה לעשות בשישי בערב. לשבת בבית רגל על רגל ולראות טלוויזיה או לקרוא את טוויליט סאגה
ואת עוד חושבת שנתניה זה וואחד חור ><"

orw93

New member
את יכולה ללכת ברגל לנאפיס שיש לכם כל מטר../images/Emo205.gif

או ארומה. או קפה קפה. או כל דבר אחר שפתוח בשבת. ביקנעם הדבר היחיד שהיה פתוח בשבת היה ברגר קינג וגם זה כבר לא

xXx Lilo xXx

New member
סתומה../images/Emo29.gif

אני לא אוכלת בנאפיס. ואין ללכת ברגל לשם זה רחוק לי מידי. וזה לא כשר....

orw93

New member
אני אשמה שאת לא אוכלת שם?../images/Emo205.gif

לפחות יש לך את האופציה. גם את זה אין לי

Emergency Exit

New member
ת''א וראשל''צ,

זה הכי לא חור! מזה כיף שם.
ירדן צודקת, נתניה זה וואחד חור!

חסויה0

New member
אממ לא ידעתי לאיפה לנצלש