טוף אני אוותר|זבנג|

BaBy AnImE

New member
XDD

בגלל זה ה"שב" והפרעוש שנצמא עליו, ובפרק שהוא כיסה את הזקנה בעלים הוא חפר בור כמו כלב ^^

metuka15

New member
הו נכוןןןן ^^;

חיחי פנארט מצחיק..הוא נראה פה חולה כלבת אם כבר מדברים XD

De-Panther

New member
שד כמדומני../images/Emo3.gif אני..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

זוכר שהיה כתוב מתישהו באחד תהרגומים של הפרקים(התרגומים באנגלית) אני פשוט כבר לא בטוח(הסניליות שלי כידוע חוגגת)

keep smiling

New member
אתה רואה? הוא לא מתכחש לזה שהוא

בחורה, תלמד ממנו ><" +
אני מוכרחה לציין שהכל נאמר ברוח טובה ולכן צריך לקחת את זה בהתאם {:

Houndour

New member
אינויאשה זו מלה אחת ../images/Emo79.gif

מפרידים את זה בגרסא האמריקאית כי הם לא יכולים בלי לבצע מעשה מפגר לפני שהם משדרים את הסדרה..

lorats

New member
אינויאשה זה צירוף של שתי מילים

אינו-כלב יאשה-שד אפילו שאני חשבתי שהוא גם חצי בן אדם, אבל כמה חצאים כבר אפשר שיהיו ליצור אחד?

ליתר דיוק, זה צירוף של שלוש מילים:

אינו = כלב
יא = לילה
שה = שד
כך שהפירוש המילולי הוא בעצם שד לילה כלבי. וכן, במקור אלה שלוש מילים, אבל הצירוף שלהן יחד מרכיב את שמו הפרטי של גיבור הסדרה, ובמקרה הזה צריך לבטא אותן ברצף, כמילה אחת. האמריקאים חילקו את השם לשניים מסיבות לא ידועות, כנראה זה נשמע להם יותר טוב... גם כן. -_-;

לא, אלה שתי מילים: כלב ושדה.

ורק כדי לסגור את הויכוח הזה סופית: 犬 [いぬ] - (n) dog. 夜叉 [やしゃ] - (n) female demon.

Dew2

New member
אלוהים !!

סוטים היפנים האלו!!! אגב אני אוהבת מאוד פיות השם שלך מוצא חן בעיני יא תופס/ת פיות שכמותך!

lorats

New member
רק רציתי לציין שהפורום הוא כבר

2 עמודים ומזל טוב לאורן שסוף סוף נותן לפתוח כתומים חדשים על כמה מתערבים שהוא ימחוק לי תהודעה או יתקע לי אותה באיזה שרשור לא קשור? יו, חרוז!!!

Dew2

New member
אורןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!

אורןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תעשה לי ילד יא בן דוד של יעלה!!!!!!!

De-Panther

New member
טוב גם ככה אני לא..|זבנג|

עסוק במיוחד כרגע *עושה לך ילד יא בן דוד של יעלה*

lorats

New member
לירון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אהההההההההההההההההההההההההההההההההה חולה עליך!!!!!!!!!

למעלה