בתפוזים

../images/Emo141.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים

playboy, או עיתון אחר של הקהילה הגאה? איפה יצטלמו הזוג המדליק "טאטו"?
אם כבר מדברים על טאטו, הקהילה הגאה וצילומים, זה הזמן להכריז על פתיחת פורום לסביות.
חיים ומוות ביד הלשון - זה אולי דרמתי, אבל לפעמים נכון. באינטרנט מותר לגמגם: פורום גמגום
גלישה מהנה

אני לסבית, ויש לי שאלה

ליחה מראש אבל אני לא רוצה למות מחר שלחו לי מכתב זה בתורי אני שולח אותו אלייך, שרשרת זו נכתבה על ידי אישה שגילה לא ידוע ומקור הודעה זו מונצואל אם אינך מאמין אנא הקדש צומת לב למסופר בהמשך: גברת רוטמן קיבלה הודעה זו קראה אותה אך לא העבירה וכעבור 7 ימים מותה הגיע ואילו האדון ברגמן קיבל הודעה זו קרא אותה והעביר אותה אחרי 7 ימים, זכה בלוטו ב 39 מיליון דולר העתיקו ושילחו ליותר מ 29 אנשים בבקשה 7 ימים לאחר מכן יקרה לכם משהו טוב

radio wfm

New member
../images/Emo34.gif"לעולם בעקבות הקשת"../images/Emo34.gif

"לעולם בעקבות הקשת" הינה תוכנית לגייז ברדיו wfm המשודרת מדי יום שבת בין השעות 20:00-22:00. רדיו wfm הינו רדיו אינטרנט לצעירים ולנוער בחסות "מעריב לנוער". והשבוע- שדרן חדש- אלעד בשארי יעביר איתכם שעתיים מלאות בהפתעות. וגם- פינה חדשה : פינת המועדונים!! אנחנו נהיה שם....... ואתם???????

גליה ב

New member
../images/Emo34.gif יום שני - ערב נשים בקפקא

בית קפה קפקא פותח את האביב עם ערבי נשים בימי שני. בכל יום שני מהשעה 21:00. ביום שני הקרוב יוגשו סיידר חם עם יין אדום ונאצ'וס ב- 10 שקלים. קפה קפקא - יבנה 21 תל אביב 03- 5669559

../images/Emo43.gif יגאל בשן בתפוז Live ../images/Emo43.gif

היום ב-19:00 נארח Live בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה את הזמר יגאל בשן, לרגל צאת אלבומו החדש "שמים תחייכו". כולם מוזמנים!

למעלה