שרשור היכרות

שאלון הכירות

שם: גיל: אזור- מרכז צפון דרום...? חייה- זה או זה? נרניה הספר \ הסרט? לוסי\ סוזאן? פיטר/אדמונד? המכשפה/אסלן? הטובים/הרעים? ____________________________ עונה- שם:שלומית גיל:13 אזור- מרכז צפון דרום...? צפון חייה-כלבה ודג זה או זה? נרניה הספר \ הסרט? ...נרניה הסרט. לוסי\ סוזאן?....שתיהן. פיטר/אדמונד?.... פיטר המכשפה/אסלן?....אסלן הטובים/הרעים?.... הטובים.

תשובות שלי:

שם: גיל: 18 וחצי אזור- מרכז צפון דרום...? מרכז חייה- עכבר זה או זה? נרניה הספר \ הסרט? הספר, כמובן! לוסי\ סוזאן? בטח שלוסי! פיטר/אדמונד? בטח שאדמונד, הוא הרבה יותר מגניב! המכשפה/אסלן? המכשפה, כנ"ל. הטובים/הרעים? תלוי באופי של כל אינדוודואל.

בבא1

New member
אני

שם:עמית
אזור- מרכז צפון דרום...?דרום
חייה-כלב זה או זה?
נרניה הספר \ הסרט?הספר
לוסי\ סוזאן?סוזאן
פיטר/אדמונד?פיטר
המכשפה/אסלן?אסלן
הטובים/הרעים?הטובים

O r c h i d

New member
../images/Emo26.gifשרשור היכרות../images/Emo36.gif

מכייון שכולנו פה חדשים... ואני לפחות לא מכיר כמעט אף אחד
שם: גיל: גר ב: תחביבים: איזה ספר הכי אהבתי בסדרה: דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]:

O r c h i d

New member
אז אני אתחיל../images/Emo13.gif

שם: ענבל[בן] גיל: 10.5 גר ב: איזור השרון תחביבים: ספורט בכלל וכדורסל בפרט, מחשבים, מוסיקה, ספרים, חברים... איזה ספר הכי אהבתי בסדרה: בינתיים קראתי רק את הראשון, והוא היה מצויין דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]: שלחו מסר ותקבלו בשמחה

nitzile

New member
אז... אני ימשיך ../images/Emo3.gif

שם: ניצן גיל: 15.8 גרה ב: חיפה תחביבים: הכי הכי- לקרוא, לשחק (כאילו.. תאטרון) לשיר ולנגן. ספר אהוב: טוב, קראתי טח את "האריה המכשפה וארון הבגדים" ואת "הנסיך כספיאן" בינתיים, אז מעדיפה את הראשון על-פני השני. דרכים ליצירת קשר: פנו במסר

בבא1

New member
עוד אחד

שם: גיל:13 גר ב:משואות יצחק תחביבים:כדורסל נגינה מחשבים איזה ספר הכי אהבתי בסדרה:קראתי ביננתים רק את הראשון (האריה והמכשפה..) דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]:מסנג'ר:[email protected] אימייל:[email protected]

טוב אני

שם:אבירם גיל:13 גר ב:נתניה תחביבים:לראות טלוויזיה לשחק במחשב לשחק(תיאטרון)לקרוא להיות בכל מיני פורומים איזה ספר הכי אהבתי בסדרה:קראתי רק שלושה(האריה המכשפה וארון הבגדים,הנסיך כספיאן,המסע בדורך השחר)נראה לי המסע בדורך השחר דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email:סליחה אבל אני לא רוצה למסור

israeli alias

New member
אני, חברים ../images/Emo66.gif

שם: הדר
תחביבים:לקרוא, מחשב, חולת הארי פוטר..
יש עוד ואין לי כוח לכתוב:-\ ואם כבר- חולת חורף, פשוט ירד כל כך הרבה היום..שהייתי חייבת לציין.. איזה ספר הכי אהבתי בסדרה: הבעייה היא שלא קראתי שום ספר כי לא שמעתי על הספרים בכלל, רק אחרי ששמעתי על הסרט...בכל מקרה אני מתכוונת לקרוא אותם
דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]: טוב נו, כמו כולם, פנו במסר;)... למרות שאני אתפלא אם יבקשו ממני...אחרי הכל- לא לכל הגולשים אכפת..אבל אני מאוד מקווה שתבקשו

Fairywitch

New member
../images/Emo66.gif

איחדתי את שני שרשורי ההיכרות, אז אענה על שניהם: שם:
חנה גיל:
29 גר ב:
חיפה תחביבים:
ספרים, מוסיקה, אינטרנט, בע"ח (בעיקר הכלב שלי בוני
) איזה ספר הכי אהבתי בסדרה:
קשה להחליט, כנראה מד"ש. דרכים ליצירת קשר:
מסרים בתפוז ואימייל. נרניה הספר \ הסרט?
גם וגם. לוסי\ סוזאן?
לוסי. פיטר/אדמונד?
פיטר המכשפה/אסלן?
אסלן, כמובן.
הטובים/הרעים?
תמיד הטובים (פוי דרוסילה
, פיכסה קליסטו
)

גם אני -

שם- שלומית גיל- 13 גר ב- אזור חיפה איזה ספר הכי אהבתי בסדרה- בינתיים קראתי רק את הראשון.. דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]: 242082194

ממשיך

שם: נחשו... גיל: 16 גר ב: אי שם בדרום הכרמל תחביבים: קריאה, הדרכה, לטייל, להדריך בטיולים, לשמוע מוזיקה... איזה ספר הכי אהבתי בסדרה: המסע בדורך השחר וכס הכסף

go JoJo

New member
חחח...:)כנסו

היי, הנה כמה פרטים לעיי: שם:Jן גיל:14.5 מאיפה:ירושלים תחביבים:לקרוא, לראות טלוויזיה, מחשב וחברות וסתם-להנות מהחיים [גם סופי שבוע ארוכים ונטולי לימודים!] הספר האהוב עליי מהסדרה:כמובן שדבר ראשון האריה המכשפה וארון הבגדים ואחרי זה נראה לי המסע בדורך השחר/כס הכסף

STA1

New member
אניי

שם:רז גיל:13 וחצי..עד שלושה חודשים 14 גר ב: רחובות תחביבים:מוזיקה,מחשב,ים (למרות שחורף) ולאכול כמובןן..אחד המשובחיםם איזה ספר הכי אהבתי בסדרה: קשה לי להחליט מפני שקראתי רק את אמא"ב ואני עכשיו בנסיך כספיאן..אז שאני אסיים את כל הסידרה אני אכתוב את דעתי.. דרכים ליצירת קשר - איסיקיו,מסנג'ר,אימייל ומסרים בתפוז

אניייייי

שם:
ברלה גיל:
14 גר ב:
-- תחביבים:
קריאה, כתיבה, צחוק... איזה ספר הכי אהבתי בסדרה:
הסוס ונערו בינתיים
דרכים ליצירת קשר[MSNM/ICQ/Email]:
--

למעלה