הבטחות ואשליות...

../images/Emo26.gifהבטחות ואשליות... ../images/Emo36.gif

כן היום התהלכתי עם ראשי בעננים..חושבת עליו מנסה לשחזר שוב ושוב את אותו לילה מופלא שלנו יחד, בבוקר שהתעוררתי ממש מנעתי מעצמי מלהתקשר אליו, בקושי התאפקתי..כל היום ראשי לא היה מרוכז ואילו כל מטלות הבוקר שחיכו על השולחן לסדר לתייק לא הצליחו להסיר את תשומת לבי מאותו לילה, ליל אמש.. חמש הגיע לקחתי את תיקי ופשוט עפתי מן המשרד בלי לומר שלום לאף אחד, ושוב בדרך מציצה על הפלאפון ואין שום שיחה נכנסת שלא נענתה, תמהתי למה הוא עוד לא התקשר?.. בעודי נוסעת ברכב פתאום הפלאפון בתיק צלצל, הוצאתי אותו החוצה בזריזות הנחתי אותו על הדיבורים ועניתי, "היי" "שלום לך" "מה קורה?..איפה את?.." "בדרך הביתה..מה קרה לא צלצלת כל היום?.." "הייתי טרוד בעבודה היה קצת לחץ..מה דעתך להיפגש שוב הערב?.." "בכיף מתי?.." "אתקשר בסביבות שמונה, מתאים?.." "כן בודאי" וסגרנו את השיחה..נכנסתי הביתה הסתכלתי על השעון , שש בערב ואין לי מה לעשות עד שיתקשר..אז החלטתי ללכת לבקר את הורי לשעה קלה לשם שינוי, המון זמן שלא ביקרתי אותם.. נסעתי להורי לשעה חזרתי הביתה קצת מוטרדת, בגלל השיחה עם אימא שלי כמו תמיד, את כבר בת שלושים מתי תתחתני כבר?!! אוף אני לעולם לא אבין מה הלחץ שלהם, של הסביבה הם לא מבינים שאני רוצה אבל כנראה שזה עוד לא הזמן.. נכנסתי להתרחץ, הרגשתי את המים זורמים ומנקים את כל הלחצים שהייתי נתונה בהם אחרי ביקור אצל הוריי, יצאתי מהמקלחת מזגתי לי כוס יין וישבתי שעל גופי עוד חלוק הרחצה והדלקתי טלוויזיה, שבע ארבעים וחמש הטלפון צלצל, "היי מה קורה.." "בסדר יושבת ורואה טלוויזיה מתי אתה מגיע?.." "בערך בשעה שמונה וחצי תחכי לי מטה אוקי?!" "אוקי " וסגרנו.. מיד קמתי והתלבשתי די מהודר הייתי אומרת הייתה לי מן תחושה שהערב שלא כמו כל ערב בשבועיים האחרונים משהו מיוחד יקרה.. ירדתי למטה, שלפתע אני רואה לימוזינה מפוארת מתקרבת אלי ונעצרת ממש לידי, החלון החשמלי נפתח ומתוכו מבצבץ ראשו של ניק "נו את נכנסת.." בחיוך הסקסי שלו.. "בטח..איזו שאלה ואוו " נכנסת כזו נבוכה לרכב נכנסתי והתיישבתי לידו במכונית המפוארת הרגשתי כמו סינדרלה מהאגדות, ידעתי בתוכי שמשהו הולך לקרות היום טוב שהתלבשתי כראוי בדרך בעודנו נוסעים למסעדה שהוא הזמין לנו מקום לשנים, התפתחה שיחה מיוחדת שכמעט שבשבועיים האחרונים\ לא היה לנו זמן לדבר, כל פגישה שלנו הייתה כל כך החטף ורק אהבה עשינו כמו שני מיוחמים.. "את יודעת כמה זמן לא הייתה לי שפה משותפת עם אישה כמו שיש לי איתך..את בחורה כל כך מופלאה, מתוקה , מלאכית , ומגיע לך רק את הטוב שבעולם.." "אני ואוו ניק..מה קרה היום כולי נבוכה מדבריך.." " תשמעי אל תגיבי תני לי לסיים, יש לי משהו חשוב שאני רוצה לומר לך" "אוקי קשובה" כולי מתוחה פרפרים בבטני התעופפו.. "מפני שאת כל כך נהדרת אני בטוח שתביני אותי, אני לא אדם חופשי יקירתי, אני קשור לאף מחיוביות, וכרגע מצבי עדין ביותר, האם תעזרי לי יקירתי לעבור את התקופה הנוכחית בשלום?!.וכך נוכל להכין את הקרקע להמשך של הקשר המיוחד שלנו?.." "אני בטח..אני רוצה אותך מאוד..אתה יודע שהשבועיים האחרונים איתך היו כמו חלום גדול ומיוחד כן בטח שאעזור..אני אוהבת אותך.." " טוב מאוד יקירתי, אני רוצה מאוד את הקשר הזה איתך רק שקצת לחוץ מאוד לאחרונה.." הגענו למסעדה, הכל היה כל כך רומנטי, נרות מסביב,מישהו ניגן בכינור כל הזמן מביבנו..הרגשתי ממש על גג העולם איתו.. סיימנו לאכול ואז הוא שאל לאן אליך או למקום אחר רק תבחרי ואני כמובן שאמרתי אלי.. נסענו לדירתי, נכנסנו אמרתי לו למזוג לך כוס יין אולי?..והוא השיב שכן, מזגתי לו כוס יין ואמרתי שחוזרת עוד כמה דקות הולכת להחליף בגדי למשהו נוח יותר.. חזרתי והוא כבר הוריד את נעליו והרים את רגליו על הספה, התקרבתי אליו ליטפתי את שיערו מאחור, ואמרתי לו שאני רוצה אותו.. כולי לבושה מנימלית התקרבתי אליו, על גופי גופיה מעט שקופה שהבליטה את חמוקי, ותחתון חוטיני שבמשיכה אחת היה ניתן לקרוע אותו מעלי. התחלתי להפשיט מעליו את החולצה השחורה תוך כדי שנושקת לשפתיו הבשרניות...תוך כדי שומעת את נשימותיו שהיו בקצב אחיד נופחות על אוזני הימנית הוא קרע מעלי את הגופיה..ושמח לגלות את החוטיני השחור שאותו גם תלש מעלי, השכיב אותי על הספה, ולשנו החלה לשחק המורד הגרון בדרך לפטמתי הזקורה.. שלפתע הפלאפון שלו צלצל..והוא אמר תניחי אל תתייחסי אבל הפלאפון צלצל הפסיק ושוב צלצל, ואי אפשר היה שלא להתייחס.. הוא קם והרים את הפלאפון שלפתע קולו נשמע כזה חלש כאילו הוא מנסה לדבר בשקט בלי שאשמע..בעודו צועד למרפסת ומתרחק ממני אני שהייתי סקרנית, הלכתי לחדר שהחלון שלו הוא פונה למרפסת ושמעתי את השיחה, הוא דיבר איתה זה היה ברור שזו אישה, הוא אמר לה שהוא בישיבה מאוחרת, והוא יגיע עוד שעתיים הביתה, שמעתי הוא אמר לה מאמי, ושמעתי עוד כמה דברים על הילדים.. וחזרתי לסלון, יושבת על הספה בעודי מדליקה סיגריה.. הוא נכנס חזרה לסלון אחרי שסיים את השיחה ואמר איפה הפסקנו?.. ואז במן פרצוף כועס שאלתי אם הוא נשוי?.. והוא היה כזה המום..ואמר את יודעת שאני אוהב אותך ומעולם לא הרגשתי כמו שאני מרגיש שאני איתך, אבל התעקשתי לדעת, והוא השיב שכן.. הרגשתי כי עולמי חרב עלי..הבטחות אשליות..חשבתי לעצמי שבועיים אני איתו כמה הוא הבטיח למה הוא הכניס אותי לעולם של אשליות מתוקות.. לא ידעתי איך אני מנפנפת אותו מכאן, בעדינות הסברתי לו שאני לא מעוניינת בהמשך הקשר הזה, שאני רוצה שילך ולא יתקשר יותר לא רוצה להיות מאהבת או פילגש, אני רוצה גבר אמיתי בחיי גבר שיהיה רק שלי, שהוא שבר את לבי בזה שהסתיר זאת ממני שהוא נשוי, הוא התנצל התלבש והלך והבטיח שלא יטריד אותי, למרות שניסה לשכנע אותי שיהיה לי טוב איתו ואולי ביום מן הימים יתגרש ויהיה רק שלי..אבל ידעתי שאם לא אשים פה את הקו אהיה אומללה.. סיימתי את הערב עם אותו בקבוק יין אדם חצי יבש, נרדמתי על הספה בודדה יותר מתמיד..עם לב שבור מהבטחות ואשליות...

חן (*_*)

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo140.gifועל הבטחות ואשליות../images/Emo14.gif

כיסופיה אליך יוצרים ריק חסר אושר והיא שאבתה להתמלא בך צוללת להיסחפות רגעית כמהה למילה טובה שולחת לך אותות אהבה מחכה לקשר כמו תינוק המצפה בגן לאמו- שתבוא לקחתו בזמן. והיא, רצתה להיות לך לאוהבת ואהובה, והיא, רצתה בכמיהה שלך ליניקה, לאחיזה, למימוש האהבה. אך אתה... רצית- מה? מימוש פנטזיה או וירטואליה?, הערצה? אגדה? חידוש? ריגוש? -אהבה אחרת.

אשליות ...

קל מאוד לבנות באהבה וירטואלית וקל יותר אותה לנפץ כשרגע האמת מגיע... כאשר האהבה חורגת מגבולות המסך... עוברת לפלא..פונים (מזוייף באנגלית) ואז עם הפגישה הראשונה או אכזבה או קפיצת מדרגה ישר אל הבית של השכנה ההיא ממול אצלה כל לילה בחדר האור דלוק צללית של אישה ... בכותונת דקה כמעט שקופה... מנסה למצא לה אהבה... ברשת בחכה העלתה את השכן זה שכל השכונה עליו מדברת... והיא לתומה התאהבה עד כלות נשמתה בזה הגבר לו עותק שכוח מאותה חתונה... עם פרוץ המהפכה החדשה מרגיש הוא כמו כריש שוחה אל מול הזרם... הנושא בחובו דגי זהב כה יפים ממש כמו בסיפורים כל הנחוץ הוא מילים לשלוח . . . לליידי . . . אחת בפעמונים . . . אותה להעיר בחשכת לילה צעיר . . . ואיתה להצית האהבה עד בא הזריחה ליידי בל לך

danistar

New member
לידי בל כתוב נהדר

אבל אני לא מבין למה להסתבך עם גברים נשואים כל הזמן ?? שמעתי את זה יותר ידי פעמים..

למעלה