דף בית חדש לתפוזינה

לא../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif תקשיבי לי טוֹב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אמרתי לך, תרדי עלי, תרביצי לי, תני לי תלונה של משטרה צבאית, לא אכפת לי
אבל ביקורת על עבודה שלי

gilad g

New member
בוא תסביר לי

למה אנגלית אמורה להיות בעיה לנוער ישראלי.

yuval k

New member
בוא אני יסביר לך

Bicoz me dead 2morow if I not get andred in egzem!
[היום... בעצם עכשיו יש לי מבחן במת'. והאנגלית שלי הרבה יותר טובה מזה
]

yuval k

New member
זה לא ביצפר, זה בר-אילן...

המבחן היה פְּסדר, לא נורא. צדקתי בהכל, חוץ מבשאלה אחת שטעיתי בה בחיתוך - שזה השלב הסופי, אז אני אופטימי. (במקום x<0 && 1<x<2 יצא לי אחרי החיתוך הסופי x<0...
. לא נורא, מתים מזה
...)

לא זו הנקודה .. (לפי דעתי בכל אופן)

בוא אני אספר לך משהו ... במסגרת העבודה שלי (מנהל מחלקה) אני טס מפעם לפעם לחו"ל בעיקר לבריסל לחברת האם שלנו .. שפש האם שם היא פלמית, וכולם מדברים בפלמית, המיילים שהם כותבים אחד לשני כתובים בפלמית, התוכנות מתורגמות לפלמית .. הכל בפלמית .. למה
כי זו שפת האם שלהם .. אנחנו חיים כאן בארץ ישראל שהשפה הרשמית בא היא עברית, אז נכון שבעולם ההיטק הכל נרשם באנגלית, נכון שכל הספרות המקצועית הרצינית רשומה באנגלית אבל אנחנו עדיין נמצאים ומדברים בעברית. ולפי דעתי אין שום סיבה שברגע שמתקבל מסר חדש ומופיעה ההודעה בצד ימין (ההודעה מתפוזינה) שההודעה תרשם באנגלית. למה לא לרשום בעברית
אנחנו גרים בארה"ב או בישראל
הרי לא מדובר כאן על שלב הפיתוח של הכלי, מדובר על התוצאה הסופית, על החלון שכל אחד רואה כשמתקבל מסר חדש ... מה הבעיה בעברית
ושתבין, אני חושב שכתבת כלי נהדר, שימושי ויעיל, גם צורת הכתיבה שלך יפה ומסודרת .. אבל גם לי צורם קצת שהכל רשום באנגלית ... ושוב, קבל
על הכלי ..

gilad g

New member
בעצם

לא כל כך מייד, אלא יותר לקראת מחר או בסופ"ש... נראה.

למעלה