mary17

New member
../images/Emo24.gif

גם הזמן שלי הגיע... יש לי פחות ופחות זמן להשקיע בפורום.. כך שיהיה מיותר להשאר בניהולו.. אני עדיין אמשיך לכתוב בו אבל לא בתור כחלחלה

תודה רבה למארי17 על הניהול וההשקעה!

מאחלים לה בהצלחה בהמשך! לגבי עתידו של פורום טלי שרון: כרגע הפורום מדשדש ולא כל כך פעיל. אם המצב ימשך נאלץ לסגור אותו. אם אתם גולשים קבועים בפורום - אנא עשו מאמץ להחיות ולהפעיל את הפורום... תודה ובהצלחה!

חח האמת שזה התחיל עוד לפני...

לא יודעת, גם כשהיה את "סרוגים" נגיד, בקושי היו פה הודעות. יותר מעכשיו מן הסתם, אבל עדיין... הקטע הוא שבאמת עצוב לי לוותר על הפורום הזה. החלטות החלטות...

נכון, אנשים נעלמו לאט לאט...

אבל בכל זאת יש הודעות מידי פעם וזה הפורום שלנו!
אז אסור לתת לתפוז לסגור אותו...

איפה נעלם הסיכום שבוע שהיה??

ואולי סתם נתחיל לכתוב.. כל אחד לפחות הודעה אחת ביום חחח..

אני לא רוצה שיסגרו

מצד שני, מבינה לגמרי למה הם שוקלים לסגור אותו, עם המצב שלו עכשיו... אני אחזיר את הסיכום שבוע, אבל תכלס גם בקושי עונים עליו, וגם זה לא קשור לטלי אז זה לא מה שיצדיק את הפורום... באמת שאני לא יודעת איך לגרום לאנשים לכתוב פה עכשיו, אם גם כשהיה על מה לדבר, בקושי דיברו. אולי הפתרון זה מנהל/ת חדשים שיכניסו קצת דם חדש לפורום...

קיפי14

New member
לא צריך מנהל חדש

פשוט צריך להתאמץ יותר. לחזור אל סיכום השבוע,לבקש מטלי לכתוב משהו בפורום,לנסות לארגן מפגש פורום או משהו... גם אני מאוד לא רוצה שיסגרו את הפורום... אבל.. מצד שני, הוא עוד לא נסגר. אז בואו נמנע את זה.

למעלה