אני דומה לערפד ב..

קרניjack

New member
../images/Emo191.gifאני דומה לערפד ב..

האם אתם דומים לדמות הערפד המוכר? סטייל, מראה, הרגלים, אופי, תחביבים, סביבה וכו' ? האם אמרו לכם שאתם דומים לערפדים (ולא בפורים
)? מי משתוקק להיראות כמוהם?

לדעתי לפחות,לא כ"כ. ../images/Emo219.gif

חוץ מהחלק של ללקק את הדם כשהוא יורד. ס.ס

Rose131

New member
חיבה לצווארים של אנשים ולדם הזורם בהם../images/Emo9.gif

E v i e

New member
אוקיי, אמממ.. אמרו לי כמה פעמים שאני דומה XD

כנראה כי יש לי עיניים בצבע ירוק קריפי, ואור ממש לבן O.O נו, ואני שונאת אור (התריסים בחדר שלי תמיד יהיו סגורים XD), וכמובן- חובבת צווארים ודם.

בדנתמ

New member
אמממ

האמת שאומרים לי לפעמים בסטייל שאני דומה. אני לגמרי טיפוס של לילה. יש לי משיכה לאומנות קלאסית ופנטסטית ואני גם אוהב לשמוע מוזיקה עם גוון אפל (למרות שאני פשוט אוהב מגוון...) אני מצייר המון ציורים אפלוליים כאלה. אני גם יודע לעשות מבט כזה בעיניים שמשום מה הרבה אנשים חושבים שנראה מפחיד... יש לי ניבים טיפה חדים, אפילו שהתחתונים קצת נשחקו בזמן האחרון
אז אני מניח שאני די דומה לערפד...

Blade Of Fire

New member
תמיד../images/Emo3.gif

אנשים שרואים אותי פעם ראשונה לפעמים אומרים שאני בקלות יכול להיות ערפד.. זה משעשע כמה קל "להפחיד" אנשים שהם לא פריקונים (וגם כאלו שהם כן). אני חושב שאנשים אומרים את זה בגלל כל הגישה שלי לחיים, בגלל הלבוש (כמובן-תלוי מתי...) ובגלל החיבה שיתרה לדם שהוא לא שלי

קרניjack

New member
לא חושבת

שאני דומה לדמות הערפד המוכרת, אבל אחרי שאנשים מכירים אותי הם אומרים שמתאים לי. השראה ורעיונות אני מקבלת בעיקר בלילה וזהו. השאר ממש לא.

הו, תמיד אומרים לי ../images/Emo122.gif

בכללי, כשאני קמה בבוקר או כשאני ערה עד מאוחר אני ממש נראית כמו ערפד, זה די מצחיק. והרגלים... טוב, אני טיפוס של לילה. אופי... לאו דווקא. יש לי אופי שאפילו אני לא יכולה להגדיר אותו. אני חושבת שלא, למרות שיש בו כמה מאפיינים "ערפדיים". תחביבים..דם.

sonaku

New member
נאדה~

זו האהבה שלי,אבל לא רואים אותה עליי. אבל בהחלט יש לי חיבה לנשיכות,דם וכל מה שיוצא מזה... אני פשוט לא מראה את זה ביום.

למעלה