חוקים!

Sacred Lie

New member
../images/Emo18.gifחוקים!../images/Emo18.gif

חוקים! קודם כל, כולם חייבים לקרוא אותם! דבר שני, אני מקווה שיהיה לנו כיף,נחמד ומעניין בפורום. וכמובן שהוא יהיה ככה אם ל=א נעבור על החוקים! אז כלל בסיסי , לא משנה איזה ספר קראת מבין ארבעת הספרים בבקשה, תמיד לסמן ספוילר
בנושא ההודעה , כך שלא יהיה מצב שמישהו שלא קרא את אחד הספרים עדיין יקרא ספוילר שאני בטוחה שהוא לא רוצה לקרוא. אז נא להתחשב.
- אוף מיועד אך ורק לנושאים שלא קשורים לדמדומים! במקרה שאתם רואים שאין שרשור חדש הרבה זמן אתם מוזמנים לעדכן את אחראית הפינה. בקשר להודעות של תפוז, אני לא מתכוונת לאסור על להגיב אליהן בקשר לפלייליסט, אבל חשוב מאוד שלא תהפכו את זה לOFF.
- מה זה אומר? שאם יש לכם תמונה חדשה או משהו חדש שקשור לדמדומים ואתם לא רוצים לפתוח הודעה חדשה, אז תוכלו לשים נצל"ש בהודעה מסויימת אבל בלי הגזמה
. ועוד חוקי תפוז שחלים על כל הפורומים ברשת : 1.אסור לשים כתבות מצולמות, תמונה זו תימחק מאחר ודבר זה מהווה הפרה של זכויות יוצרים. אותו דבר לגבי מילות שירים. לא משנה של מי. 2. אסור בשום מצב לקלל, להביך,להשפיל מישהו בפורום!! הודעה אסורה תימחק ולגולש תינתן אזהרה, אם הגולש קיבל כבר שלוש אזהרות הוא נחסם למס' ימים . 3. אין להגיב לטרולים ונאצה! הודעות אלו מעודדות את הטרולים להמשיך. הודעות אלו יימחקו והגולש ייחסם. חדשים כל מי שחדש בפורום ופותח הודעות חדשות ולא מתמצא באומנות השרשור, לא להתנפל אלה אפשר להסביר ולשים את אומנות השרשור . בכל מקרה, לאחרי מחשבה לגבי זה, כל החדשים יוכלו לפתוח הודעה חדשה ואין צורך לשרשר לאוף מכיוון שלחדשים מגיע מקום משלהם ושנקבל אותם יפה נכון? אחלה. לכן במקרה ויש הרבה מאוד חדשים אני אשים את כולם בשרשור אחד במיוחד. פינות ומשחקים כל בעל פינה יודע מתי הוא אמור לפתוח אותה ובאיזה יום, אני רק מבקשת שכל אחד יפתח את הפינה ביום שלו מכיוון שיש הרבה פינות ואם כל אחד יפתח מתי שהוא רוצה יצא מצב של בלאגן. אם מישהו יודע מראש שהוא לא יוכל לפתוח את הפינה שלו , נא לבקש ממישהו שיפתח במקומו ואם זה לא הולך אז להודיע לי. לגבי משחקים, משחקים הם יותר למקרים שבהם הפורום קצת ריק או אם רוצים קצת להפעיל, כי יהיה מאוד קשה לעקוב אחרי ההודעות בפורום אם תהיה הצפה של משחקים. אם יש כבר משחק פעיל בעמוד אנא תחכו עד שיעבור לעמוד הבא ותפתחו.
סטטיסטיקות חודשיות והתפקדות. כל סוף חודש אני אפתח סטטיסטיקות שיתארו את מצב הפורום ואיך הוא התנהל החודש בקשר של הודעות וכו'. ובנוסף תפתח התפקדות. אז תהנו ומקווה שכולכם קראתם , ושיהיה לנו אחלה פורום.
ירדן

feter21

New member
וואי חוקים פגזייםםםם#@

אדוארדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד 3>

בהצלחה

אני חייבת לציין שאני מאוד שמחה על פתיחת הפורום הרשמי לסדרה המדהימה שהקסימה אותנו, וגאה להגיד שזה הפורום הראשון שאני משתתפת בו מההתחלה!!! כך שאין שום סיכוי שאני אפספס משהו... ירדני - יש לי שאלה לגבי אחד החוקים. זה מתוך רצון לדעת ולא בכדי להאשים אף אחד/ת! השרשור עם הכתבה מראש 1 - זה נקרא לעבור על החוק הזה? 1.אסור לשים כתבות מצולמות, תמונה זו תימחק מאחר ודבר זה מהווה הפרה של זכויות יוצרים. אותו דבר לגבי מילות שירים. לא משנה של מי. שיהיה לנו נחמד ובכיף. ושוב - בהצלחה!!!

Sacred Lie

New member
כן..

הגבתי לגבי זה בשרשור של הכתבה מראש1. אני לא ידעתי שזה אסור והיום גיליתי. בגלל זה מיהרתי לשים את החוקים

Sacred Lie

New member
שימו ../images/Emo23.gif - פינה חדשה.

בקשר ל
ים, החלטתי לפתוח פינה חדשה שקוראים לה נצלש"ים! היא תפתח כל יום חמישי ע"י מי שירצה (לשלוח לי במסר). בפינה הזאתי כולם יוכלו לשים תמונה חדשה, קישור חדש, כל דבר חדש שקשור לדמדומים ורק לדמדומים!!שלא מצריך הודעה חדשה. זה במקום שכל אחד יפתח הודעה חדשה על נושא קטן שיש לו ויהיה פה בלאגן. בנוסף יש לכם את הנצ"לש שאתם יכולים לשים בהודעה מסויימת במקרה שנעלם השרשור של הנצל"שים:)

orw93

New member
אני רוצהD:../images/Emo205.gif

אלא אם כן מישהו כבר ביקש את זה קודם

orw93

New member
אבל אני לא מוצאת אותו../images/Emo69.gif../images/Emo205.gif

Sacred Lie

New member
אני צריכה שתגידי לי באיזה יום את רוצה את זה

מתאים לך יום שישי?

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif לא עדיף שיהיה מישהו שאחראי על

פינה של עידכונים, וכל פעם שהוא יראה שיש צורך לפתוח שיפתח?

sweet shir

New member
../images/Emo45.gif פינת 'חדשות' או 'עדכונים', שכל מי שיש לו

משהו לפרסם יוכל שם. ^^

Sacred Lie

New member
זה אותו דבר..

פינת "חדשות" או "עדכונים." זה אותו דבר כמו הנצל"שים. זה יפתח פעם בשבוע בשביל כל העדכונים שיש לכם/תמונות/ וכאלה. ואם זה יעלם ממש מהר ויהיה הרבה עדכונים אני אפתח שוב ויעביר הכל
כי אני בטוחה שלפעמים מישהו רוצה להעלות כמה תמונות ישנות או חדשות שהוא מצא ואין לו איפה. (אני מתכוונת לממש כמה תמונות בודדות משהו כמו עד 3,4 תמונות גג) אם אתם מתכננים על שרשור תמונות גדול זה כבר משהו אחר ואז זה סבבה לפתוח ואין שום בעיה עם זה. פשוט בגלל מה שהיה בקומונה שכל הזמן פתחו שרשורי תמונות חדשים ועדכונים זה היה מאוד מבולגן. אגב, אין לשים כתבות .:D

sweet shir

New member
כן אני יודעת שזה אותו הדבר, רק התכוונתי שאולי

יהיה יותר ברור אם יקראו לזה חדשות/עידכונים מאשר נצלשים.. לא שזה באמת קריטי

למעלה